תואר בעיצוב מסלול הלימודים

תואר בעיצוב

עיצוב זהו שם כולל שמכיל בתוכו נושאים מגוונים ורבים כגון: עיצוב פנים, עיצוב גרפי, צילום, איור ועוד. למעשה עיצוב הינו תכנון יסודי של מוצר כלשהו בצורה שתעניק לו מראה שימשוך את עיניהם של לקוחות פוטנציאליים ובנוסף יעביר מסר אטרקטיבי ומפתה במיוחד. על המעצב יש להביא לכך שהמוצר אותו עיצב יענה על צרכיהם של קהל היעד תוך התחשבות בצרכיהם. עיצוב הינו חלק בלתי נפרד מחיינו ולמעשה כמעט בכל רגע נתון נמצא סביבנו, כגון: אריזות המוצרים ששומרות אצלנו בבית, שלטי חוצות שאנו רואים ברחובות, הפרסומות והעיצובים של אתרי האינטרנט שאנו גולשים בהם ועוד.

תואר בעיצוב מסלול הלימודים

עיצוב – אז והיום

בעבר למעצבים היו כלים מועטים בלבד שיכלו להשתמש בעבודתם ולמעשה את רוב העבודה היו עושים בידם בכך שעמלו שעות וימים ארוכים בגזירה, הדבקה, ציור ועוד. כיום עם כניסתו של המחשב לחיינו ובכלל בשל התפתחות הטכנולוגיה, אין ספק כי המשאבים הניתנים למעצבים גדולים מאוד ומעניקים להם אפשרות ליצירתיות גדולה במיוחד.

לימודי עיצוב

כפי שכבר ציינו לעיל, עיצוב זהו תחום שהינו מאוד נפוץ ומבוקש בארץ ובעולם. לכן, ניתן למצוא מוסדות חינוך רבים בכל רחבי הארץ אשר מספקים הכשרה בתחום הנ”ל. כמו כן, ניתן ללמוד עיצוב בשני אופנים שונים: האחת היא בעשיית קורס שנמשך מספר חודשים עד שנה ומכשיר לתחום מסוים בעיצוב כגון קורס בתוכנת הפוטושופ , וניתן ללמוד בדרך הארוכה אך ללא ספק השווה ושמניבת פירות – עשיית תואר בעיצוב.


תואר בעיצוב מסלול הלימודים

לימודי עיצוב כתואר נמשכים כ-4 שנים ומקנים לסטודנטים את כל את כל הידע וההכשרה הנדרשת על מנת לסיים את התואר ומיד להשתלב בעבודות המוצעות בשוק. תנאי הקבלה ברוב המקומות הינם תעודת בגרות מלאה בציון ממוצע גבוה, ראיון כניסה אישי, תיק עבודות (אך כמובן שתנאי הקבלה משתנים בין מוסד לימודים אחד למשנהו). במהלך הלימודים הסטודנטים יילמדו קורסים שונים שבניהם: צילום, איור, אדריכלות, אמנות ועוד.

לאחר הלימודים

אחד היתרונות הבולטים של בוגרי תואר בעיצוב הוא ששוק העבודה בתחום זה גדול ושמיד לאחר הלימודים הם יוכלו להשתלב בעבודות הרבות שמוצעות בשוק. כמו כן, יתרון נוסף הוא תנאי העבודה, השכר הגבוה ואופציית ההתקדמות בעבודות עיצוב גדולות, כך שתמיד יהיה לאן לשאוף ולאן להתקדם. סולו לימודי גרפיקה אונליין מכשירה סטודנטים ללימודי תעודה בעיצוב גרפי לימודים מקצועיים לתיק עבודות בעיצוב גרפי הלימודים הינם לימודי תעודה מקצועית ולא לתואר

2019-08-05T10:02:13+03:00