תוכנה לבניית קטלוג מוצרים דיגיטלי

עולם המסחר עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות. שיטת המסחר בעבר הייתה זו המסורתית, שבשביל לקנות מוצר או פריט כלשהוא היה צורך לראות אותו פיזית, לחוש אותו ולשלם עליו ולרכוש אותו.היום בעולם האינטרנטי כל שיטת המסחר היא אחרת, והיום האפשרות היחידה של המוכר לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים שלו בפלטפורמה הזו היא דרך דף המכירה. הוא צריך להיות משכנע בכתיבה שלו, צריך להיות מתוכנת היטב וצריך להיות מעוצב. כשאומרים “דף מכירה” הכוונה היא גם לקטלוג דיגיטלי, קטלוג בו יש מוצרים שונים שאמורים להימכר. אם אתם בונים קטלוג כזה אתם צריכים תוכנה לבניית קטלוג מוצרים דיגיטלי, ותוכנה כזו היא תוכנת אינדיזיין.

תוכנה לבניית קטלוג מוצרים דיגיטלי

למה דווקא באינדיזיין?

למה תוכנה לבנית קטלוג מוצרים דיגיטלי חייבת להיות דווקא אינדיזיין? למה לא פוטושופ? פוטושופ אולי צריכה להשתלב בעבודה לבניית קטלוג דיגיטלי אך צריך תוכנה שתיתן דגש גם על המלל ולא רק על התמונות והעיצוב הכולל. תוכנת אינדיזיין היא תוכנה אשר מאפשרת אומנם לבצע פעולות גרפיות מתקדמות, פעולות גרפיות שיהפכו את הקטלוג למרשים ויפה אך היא גם מאפשרת לעשות לא מעט דברים עם המלל. היא מאפשרת לעשות שימוש בפונטים מתקדמים מסוג OpenType והיא גם מאפשרת לייבא פונטים ומלל ממעבד תמלילים כמו וורד ואחרים. היא מאפשרת ליצור טבלאות מתקדמות אשר משתלבות באופן טבעי במסמך ומעבר לכך גם ניתן לייבא טבלאות מתוכנות אחרות כמו אקסל אל תוך המסמך של אינדיזיין בלי שהן תצטרכנה לעבור המרות כלשהן. את המלל ניתן לערוך בתוך התוכנה עצמה על ידי עורך סיפורים מיוחד או בתוך המסמך.

ייבוא תמונות מפורמטים אחרים

עוד אחד מהיתרונות של תוכנת אינדיזיין היא האופציה לייבוא של תמונות מתוכנות אחרות. זה אומר שניתן אפילו לייבא תמונות מפוטושופ, תמונות אשר מועברות בפורמט שלהן כפי שהן. באופן כללי שילוב של פוטושופ יחד עם אינדיזיין מומלץ מאוד בעבודה על קטלוגים דיגיטליים.

למה לשלב פוטושופ?

כי פוטושופ היא תוכנת עיבוד ועיצוב התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שמאפשרת להוסיף המון אפקטים לתמונות ולשדרג אותן בצורה ניכרת. פוטושופ היא תוכנה שעובדים איתה כל מי שעוסק בתמונות, החל במעצבים גרפיים וכלה בצלמים. היא תוכנה מבית חברת אדובי והיא תוכנה שמשתדרגת בכל שנה ושנה.

יצירת קטלוג מקצועי

רמת המקצועיות של הקטלוג שיופק היא זו שתכריע האם הוא יצליח או לא והאם הוא יהיה מרכיב משמעותי בשרשרת השיווק או שלא. הקטלוג הוא חלון הראווה של החנות שלכם, הוא זה שיכריע האם היא תצליח או לא ושימוש בתוכנות הנכונות לפרויקט מעין זה כשהראשונה שבהן היא אינדיזיין יאפשרו לעצב ולערוך קטלוג איכותי מאוד. שילוב של אינדיזיין יחד עם פוטושופ בהכנת קטלוג תשדרג אותו עוד יותר ותגדיל את הסיכויים שהוא ימכור.