אפליקציות עיצוב ספרים - תוכנה לבניית קטלוג מוצרים דיגיטלי

אפליקציות עיצוב ספרים – תוכנה לבניית קטלוג מוצרים דיגיטלי

עולם המסחר עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות. שיטת המסחר בעבר הייתה זו המסורתית, שבשביל לקנות מוצר או פריט כלשהוא היה צורך לראות אותו פיזית, לחוש אותו ולשלם עליו ולרכוש אותו.היום בעולם האינטרנטי כל שיטת המסחר היא אחרת, והיום האפשרות היחידה של המוכר לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים שלו בפלטפורמה הזו היא דרך דף המכירה. הוא צריך להיות משכנע בכתיבה שלו, צריך להיות מתוכנת היטב וצריך להיות מעוצב. כשאומרים “דף מכירה” הכוונה היא גם לקטלוג דיגיטלי, קטלוג בו יש מוצרים שונים שאמורים להימכר. אם אתם בונים קטלוג כזה אתם צריכים תוכנה לבניית קטלוג מוצרים דיגיטלי, ותוכנה כזו היא תוכנת אינדיזיין.

תוכנה לבניית קטלוג מוצרים דיגיטלי

למה דווקא באינדיזיין?

למה תוכנה לבנית קטלוג מוצרים דיגיטלי חייבת להיות דווקא אינדיזיין? למה לא פוטושופ? פוטושופ אולי צריכה להשתלב בעבודה לבניית קטלוג דיגיטלי אך צריך תוכנה שתיתן דגש גם על המלל ולא רק על התמונות והעיצוב הכולל. תוכנת אינדיזיין היא תוכנה אשר מאפשרת אומנם לבצע פעולות גרפיות מתקדמות, פעולות גרפיות שיהפכו את הקטלוג למרשים ויפה אך היא גם מאפשרת לעשות לא מעט דברים עם המלל. היא מאפשרת לעשות שימוש בפונטים מתקדמים מסוג OpenType והיא גם מאפשרת לייבא פונטים ומלל ממעבד תמלילים כמו וורד ואחרים. היא מאפשרת ליצור טבלאות מתקדמות אשר משתלבות באופן טבעי במסמך ומעבר לכך גם ניתן לייבא טבלאות מתוכנות אחרות כמו אקסל אל תוך המסמך של אינדיזיין בלי שהן תצטרכנה לעבור המרות כלשהן. את המלל ניתן לערוך בתוך התוכנה עצמה על ידי עורך סיפורים מיוחד או בתוך המסמך.

ייבוא תמונות מפורמטים אחרים

עוד אחד מהיתרונות של תוכנת אינדיזיין היא האופציה לייבוא של תמונות מתוכנות אחרות. זה אומר שניתן אפילו לייבא תמונות מפוטושופ, תמונות אשר מועברות בפורמט שלהן כפי שהן. באופן כללי שילוב של פוטושופ יחד עם אינדיזיין מומלץ מאוד בעבודה על קטלוגים דיגיטליים.

למה לשלב פוטושופ?

כי פוטושופ היא תוכנת עיבוד ועיצוב התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שמאפשרת להוסיף המון אפקטים לתמונות ולשדרג אותן בצורה ניכרת. פוטושופ היא תוכנה שעובדים איתה כל מי שעוסק בתמונות, החל במעצבים גרפיים וכלה בצלמים. היא תוכנה מבית חברת אדובי והיא תוכנה שמשתדרגת בכל שנה ושנה.

יצירת קטלוג מקצועי

רמת המקצועיות של הקטלוג שיופק היא זו שתכריע האם הוא יצליח או לא והאם הוא יהיה מרכיב משמעותי בשרשרת השיווק או שלא. הקטלוג הוא חלון הראווה של החנות שלכם, הוא זה שיכריע האם היא תצליח או לא ושימוש בתוכנות הנכונות לפרויקט מעין זה כשהראשונה שבהן היא אינדיזיין יאפשרו לעצב ולערוך קטלוג איכותי מאוד. שילוב של אינדיזיין יחד עם פוטושופ בהכנת קטלוג תשדרג אותו עוד יותר ותגדיל את הסיכויים שהוא ימכור.

קורסים עיצוב גרפי למתחילים טיפים חשובים מאוד למי שרוצה להיות מעצב גרפי לקראת 2023.

כיום כל עסק חדש או חברה צריכה שירותים ואת כל הכישורים שמעצבים גרפיים מספקים. נוכל לראות בשנים האחרונות שהביקוש למעצבים גרפים בעולם גדל מאוד במיוחד בתקופת הקורונה חל זינוק מדהים בכמות שהיו צריכים מעצבים גרפיים. כמות המשרות שמוצעות לעבודה באינטרנט הם גבוהות מאוד והמחסור בשנים האחרונות מורגש עקב הביקוש גם מצד האינטרנט וגם מצד עולם דפוס.

בכתבה הבאה נסביר לכם את כל היתרונות והחסרונות של עולם העיצוב הגרפי וכמובן אפשרויות של עבודה מהבית. השיעורים בעמוד זה נעשו על ידי מיטב המורים שעובדים בבית הספר ויאפשרו לכם להבין עד כמה עולם העיצוב הגרפי נחשב למבוקש. בהחלט באמצעות סרטונים ושיעורי הדגמה על מה זה תקשורת חזותית ועיצוב גרפי יאפשרו לכם לדעת אם אתם מתאימים לעולם זה או לא.

שיווק עסקים באינטרנט.

שיווק עסקים באינטרנט היום הוא אחד הדברים המבוקשים מאוד כי עסקים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו להתקיים. כל מיזם עסקי חדש או כל מותג היום שעובר שינויים צריך מעצבים גרפיים ובמקביל לקבל עצות שימושיות איך לשווק את המוצר או המודעות למותג בתשואה גבוהה. מעצבים גרפיים חושבים באיזה עומק מקצועי לעצב את הגרפיקה ובמקביל חושבים על הצבע הקשור לגלגל הצבעים הנכון שיתאימו למותג. לעולם הצבעים יש כוח וכל צבע מעביר תחושות ורגשות החל מעולם הצבעים הקרים ועולם הצבעים החמים. במקביל הסטודנטים לומדים כיצד לשלב טיפוגרפיות נחמדות שמעבירות מסר. נישת הגרפיקה ממוחשבת תלויה באינספור חוקים וצבעים כדי לקדם את המותג.

על תוכנות הגרפיקה.

תוכנות הגרפיקה של חברת אדובי הם אלה שמאפשרות למעצבים גרפים ליישם את כל החוקים שהם למדו בתיאוריות של מה זה עיצוב ופסיכולוגיות הצבעים. אין ספק שתוכנות הגרפיקה מאפשרות למעצב לשפר את הטיפוגרפיה ולהתאים אפקטים מדהימים שיהיו בצורה מסיבית מעבירים את היצירתיות. בעולם שיווק העסקים הסטודנטים לומדים להבין מיהו קהל היעד של לקוחות. לכל קהל יעד יש סגנון צבעים ואם מעצבים הודעה מכירתית או שיווקית עלינו לדעת בדיוק באיזה צבעים משתמש ואיזה רכיבים כדי לקלוע למטרה. מעצב גרפי לומד לתרגל את החומר תוך סימולציות רבות לתיק עבודות בגלל שזה הדבר החשוב ביותר שהם צריכים להתמודד איתו בסיום הלימודים.

תיק עבודות למה כל כך חשוב?

תיק עבודות אחד הדברים החשובים ביותר ולכן הסטודנטים עסוקים לכל אורך הלימודים. על תיק עבודות להיות עם עיצוב פשוט ונקי ולא עמוס כדי להראות את כל הצד האומנותי מתבטא בהעברת מסרים לעולם השיווק. תיק עבודות מראה מי המעצב הגרפי ולכן תעודות כבר לא מרשימות את עולם העסקים ובמיוחד את עולם ההייטק. בתיק עבודות רואים עד כמה המעצב מוכשר ואיך הוא יכול לבטא את מהות האמנות הדיגיטלית באמצעות חשיבה יצירתית.

איך לומדים מהבית?

הקורונה אפשרה לרבים להבין שבלחיצת כפתור אחת אפשר לחבר את העובדים למשרד עצמו. העולם משתנה וגם אפשרויות דיגיטל התפתחו מאוד. אנו מלמדים בשיטה אינטרנטית מעל 15 שנה בצורה פרטנית ואישית דרך האינטרנט וכל זה עם מורה פרטי מעבר לקו במהלך השיעור המורה מסביר מהלכים איך לעצב אתר אינטרנט באפליקציה ולאחר מכן הסטודנט צריך לתרגל את הנושאים. אם יש נושאים שהם לא ברורים המורה יחזור שוב עד שהסטודנט יבין את כל התכנים בצורה מעמיקה. בסיום כל שיעור מתקבלים עבודות שונות כדי לפתח את כל החשיבה העיצובית ולבצע עבודות שקשורות לעולם השיווק והפרסום רב-תחומי.

התמיכה בלימודים

התמיכה בלימודים לא רק בשיעור ומעצב גרפי יכול ליצור קשר במהלך השבוע כדי לקבל מענה ומשוב על שיעורי בית. בלימוד פרטני ואישי הסטודנט הוא המרכז ולכן כדי ללמוד מקצוע כה גדול כמו עיצוב גרפי לימוד פרטני לתעודה השיטה הכי טובה להכשיר סטודנט לתעשייה.

השכר בעיצוב גרפי.

בגלל מחסור עצום שיש בכוח אדם בעולם ההייטק ובעולם הדפוס נוכל לראות שמעצבים גרפיים בעולם ההייטק נמצאים בעבודה לצד מהנדס תוכנה ומחשבים יכול להרוויח שכר של 18 אלף שח. במידה והסטודנטים בוחרים לעבוד בהדפסות או לעצב ספרים והפקות דפוס יכולים להרוויח 12 אלף שח. מרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד בקדמת הטכנולוגיה ולהצטרף לשורות הייטק.

תחום ההייטק משלם הרבה יותר וגם הטכנולוגיה כל הזמן מתקדמת. נוכל לראות שנחטפים מעצבים גרפיים בשוק הביקוש הוא גדול מאוד כי היום בוגרים רבים שמסיימים לימודי תקשורת חזותית אינטראקטיבית או עיצוב גרפי ומולטימדיה פונים לעבודה בהייטק. המחסור ימשיך ויהיה בשנים הבאות כי עולם הדיגיטל לא עוצר. הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך פלטפורמות דיגיטליות או דרך אתר האינטרנט באמצעות מנוע חיפוש גוגל. נוכל לראות על פי מודעות דרושים שרבים כיום נשארו ללא מעצבים גרפים כי מרבית הבוגרים בתחום זה פונים לעבודה כפרילאנס.

להיות פרילנס בעיצוב גרפי.

הסטטיסטיקות בעולם העיצוב הגרפי ומיתוג לעולם ההייטק מצביע 90%ש למעצבים גרפים שמסיימים לימודים מעדיפים לעבוד בתור פרילנסרים מהבית. משמעות פרילנס זה להיות הבוס של עצמך ולקבל לקוחות בצורה פרטנית. ברשת המדיה המוסד הלימודי מפרסם משרות פנויות למעצבים גרפים לכן אנחנו יכולים להבין שרבים לא הולכים לעבוד במקומות מסודרים. הסטטיסטיקות מראות שיש מחסור עצום בעולם הדפוס עקב הביקוש מההייטק ובגלל זה שכר היום מאוד גבוה.

לימודי תקשורת חזותית.

בסיום קורסים של עיצוב גרפי הסטודנטים יכולים לעבוד בעולם ההדפסה ועולם העיצוב רב תחומי. מרבית הבוגרים ללימודי עיצוב גרפי פונים ללימודי תקשורת חזותית ושם הדרך הקצרה ביותר להייטק מתחילה. במסגרת לימודים אלו הסטודנטים לומדים לעבוד על מערכות לפתיחת דפי אינטרנט כמו וורדפרס ובמקביל להבין את עולם חווית משתמש במנוע החיפוש גוגל. במקביל הסטודנטים לומדים לעבוד על אפליקציות ומיישמים את כל החומר שהם למדו בעולם העיצוב הגרפי תחילה.

קבוצת פייסבוק

קבוצת בית הספר בפייסבוק בהחלט קבוצה מדהימה מעל 19 וחצי אלף איש ונוכל לראות שם את כל החברות הגדולות ביותר בישראל שמחפשים מעצבים גרפים בצורה נואשת. נוכל לראות חברות הייטק שמחפשות מעצבים שיעבדו לצד הנדסת מחשבים או הנדסת תוכנה ובמקביל לשוק ההדפסה שצריך מעצבים גרפיים לעבודה שוטפת. אין ספק שקבוצה זו היא יכולה לעזור לך למצוא את הלקוחות הראשונים שלך ובמקביל אם בחרת לעבוד בחברה מסודרת תוכל לצרף דוגמאות לעבודות שעשית במהלך הלימודים ולפרסם אותם בקבוצה.

לסיכום.

תחום העיצוב הגרפי בשנים הבאות רק ימשיך ויהיה מבוקש כי כל אסטרטגיה שיווקית צריכה מעצבים גרפיים. אין ספק שתקופת הקורונה גרמה לעסקים רבים להבין שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יכלו להתקיים. כל אסטרטגיה פרסומית וחשיבה עסקית תמיד מתחילה באיך לפרסם את זה בפני קהל היעד.

מניפולציות בתוכנות גרפיות

מעצבים גרפיים הם אלה שצריכים לבצע מניפולציות בתוכנות גרפיות ולכן לכל אורך הקורס הסטודנטים עסוקים רק בתיק עבודות. אנו מזמינים אותך כבר היום לשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר שהוא מולטימדיה ובניית אתרי אינטרנט וכל זה מהבית. עד אז הם ממליצים לכם לצפות בסרטונים ולבדוק אם אתם באמת מתאימים לעולם זה. צפייה נעימה ואנחנו מחכים לראות אתכם בין התלמידים שלנו.