תוכנה ליצירת עיתון

אתם לא צריכים לעבוד במערכת עיתונים גדולה או אפילו במקומון בשביל שזה יקרה. גם אם אתם עובדים במשרד כלשהוא שרוצה להפיק עלון עבור העובדים או אם אתם מורים בבית ספר והוטלה עליכם המשימה להיות אלו שאחראיים על העיתון החודשי שהוא מוציא לתלמידים, תהיו חייבים למצוא דרך לעשות את זה בצורה נכונה ואפילו מקצועית. אם אתם מתעתדים לעבוד בעיתון גדול במחלקת העיצוב שלו אז עוד יותר מכך, וכשמדברים על תוכנה ליצירת עיתון מדברים על תוכנת אינדיזיין. יצירת עיתון צריכה להתבצע תוך מחשבה מכיוון שהוא אמור להיות מעניין לקוראים ונעים לעיניים, ועניין זה לאו דווקא התכנים עצמם ועל מה הם מדברים אלא גם ההגשה שלהם. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על תוכנת אינדיזיין ולמה כל מי שרוצה ליצור עיתון חייב להכיר אותה

תוכנה ליצירת עיתון

אינדיזיין – יתרונות

לאינדיזיין יש מספר יתרונות שכדאי להכיר, אלו שהופכים אותה לתוכנת ההוצאה לאור הפופולארית ביותר בעולם. ראשית, זו תוכנה שכיום יש לה תמיכה מלאה בעברית ושלא כמו בעבר אז היה קשה מאוד לעבוד בה אם לא עובדים באנגלית, היום היא מתאימה גם לנו. אינדיזיין היא תוכנה שמאפשרת לבצע פעולות גרפיות שונות מהן בסיסיות ומהן מתקדמות, והיא מאפשרת לייבא כל תמונה שהיא מכל פורמט מוכר ומקובל. היא מאפשרת לעבוד עם פונטים שונים ומתקדמים והיא מאפשרת גם לייבא את הפונטים הללו מתוכנות עיבוד תמלילים אחרות כמו וורד. היא מאפשרת עבודה על כמה קבצים במקביל ומאפשרת למספר אותם בקלות, ומאפשרת גם לסנכרן בין האלמנטים השונים שבהם על מנת לשמור על שפה עיצובית אחידה.

רוצים ליצור עיתון – תתחילו עם לימוד אינדיזיין…

אם יש לכם רעיון לעיתון שאתם בטוחים שיתפוס בכל נושא שהוא או אם אתם רוצים לממש את החלום ולעצב באחד העיתונים הגדולים והנחשבים, אתם חייבים להכיר את תוכנת אינדיזיין. להיות מעצב בעיתון בלי לדעת את התוכנה הזו זה כמו לכתוב לעיתון בלי להכיר את תוכנת וורד. אי אפשר בלעדיה והיא עושה פלאים

עבודה עם תוכנות אחרות של אדובי

אחד הדברים הנפלאים בעבודה עם תוכנת אינדיזיין הוא שילוב של תוכנות אחרות של חברת אדובי בעבודה עמה, תוכנות כמו אילוסטרייטור ופוטושופ. היא תוכנה שמיועדת לסנכרון בין התוכנות הללו והיא תוכנה שמשתלבת איתן מצוין!

עבודה עם פוטושופ

גם פוטושופ היא תוכנת חובה למי שרוצה ליצור עיתון. היא תוכנה שמאפשרת לעבוד על קבצי תמונה ברמה הגבוהה ביותר והיא תוכנה עם המון כלים מתקדמים. האפקטים שהיא מספקת יחד עם שילוב נכון בתוכנת אינדיזיין הם אלו שיהפכו את העיתון שאתם מעצבים לעיתון מעניין יותר, עשיר יותר וויזואלי הרבה יותר. שילוב נכון של התוכנות הללו יאפשר לכם לבצע עבודה מקצועית ברמה גבוהה מאוד, עבודה איכותית שכל מי שיראה יתרשם ממנה.