תוכנה ליצירת קטלוג מוצרים

//תוכנה ליצירת קטלוג מוצרים

יצירת קטלוג מוצרים מקצועי תכריע בין הצלחה לבין כישלון. הרי מה שהלקוח הפוטנציאלי נחשף אליו הוא החומר הפרסומי ואם חומר זה לא יהיה מקצועי מספיק ולא יהיה איכותי ומעוצב הלקוח הפוטנציאלי לא ישתכנע והסיכוי שהוא יקנה משהו נמוך. כשמדובר על קטלוג אינטרנטי, קטלוג שהולך להיות חלק מאתר אינטרנט יש דרכים שונות לעצב ולהכין קטלוג כזה, אך כשמדובר על קטלוג פיזי, קטלוג מודפס,תוכנת אינדיזיין היא התוכנה שתסייע להכין את הקטלוג. אם אתם רוצים שהוא יהיה מקצועי, כזה שמושך את העין וכמובן כזה שמסודר בצורה נכונה, אתם חייבים לעשות שימוש בתוכנת אינדיזיין, תוכנת ההוצאה לאור המתקדמת ביותר בעולם.

תוכנה ליצירת קטלוג מוצרים

מהי תוכנת אינדיזיין?

תוכנת אינדיזיין היא אם כן תוכנת ההוצאה לאור המתקדמת ביותר בעולם. היא נמצאת בשימוש קודם כל אצל מעצבים גרפיים שמעצבים גם לדפוס, היא נמצאת בשימוש בהוצאות לאור, היא נמצאת בשימוש במערכות עיתונים והיא נמצאת בשימוש אצל כל מי שמתעסק עם טקסטים ועם הדפסה. תוכנה ליצירת קטלוג מוצרים היא רק תוכנת אינדיזיין בעיקר בגלל שהיא מאפשרת לשלב עמה עבודות בתוכנות אחרות. כך ניתן לעבוד בתוכנה יחד עם עבודה בפוטושופ בשביל עריכת תמונות מקצועית, וכך ניתן לעצב קטלוג ברמה הגבוהה ביותר.

חלק מהתכונות של תוכנת אינדיזיין

לאינדיזיין לא מעט תכונות שהופכות אותה לכל כך פופולארית והנה כמה מהן:

  • היא תוכנה עם תמיכה מלאה בעברית. זה אומר שניתן לעבוד עם פונטים בשפה העברית, והיא תומכת בכל מה שקשור לשפה.

  • עבודה עם פונטים מתקדמים. התוכנה מאפשרת לעבוד בתוך המסמך עם פונטים מתקדמים שונים מסוג opentype, ומאפשרת לייבא פונטים ממקורות אחרים. כמו כן היא מאפשרת ייבוא של מלל מוכן מוורד או מכל פורמט מקובל אחר.

  • ייבוא טבלאות – גם טבלאות ניתן לייבא עם תוכנת אינדיזיין. ניתן לייבא את הטבלאות הללו כמו שהן מפורמטים כמו אקסל ואחרים. זה קריטי ביצירת קטלוג מכיוון שיש לא מעט קטלוגים עם טבלאות, ואם יש לכם כאלו שכבר מוכנות באקסל תוכלו לייבא אותן בקלות בלי שהן תעבורנה שינויים כלשהם.

  • ניתן לבצע פעולות גרפיות מתקדמות עם כל אובייקט ואובייקט שקיים בקובץ. בנוסף ניתן כפי שציינו לשלב את העבודה על התוכנה יחד עם עבודה על פוטושופ מה שישדרג עוד יותר את התוצאות הגרפיות.

  • ניתן לעבוד בתוכנה עם קבצים מרובים ולסנכרן הגדרות ביניהן, מה שהופך את העבודה לנוחה יותר ויעילה יותר.

עבודה עם פוטושופ

פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם. היא מאפשרת לעשות תיקונים קלים לתמונות או להכניס אפקטים מרהיבים. היא תוכנה שעובדת מצוין בשילוב עם אינדיזיין והיא תוכנה שמתעדכנת כל הזמן ומוכנסים בה שיפורים. תוכנה ליצירת קטלוג מוצרים היא אינדיזיין אך שילוב חכם עם פוטושופ ישדרג עוד יותר את העבודה.

 

2019-08-04T22:41:10+03:00