תוכנה לכתיבת ספר

//תוכנה לכתיבת ספר

יש לא מעט אנשים שהחלום שלהם הוא לכתוב ספר ולהוציא אותו לאור. רוב אלו שחולמים על כתיבת ספר לא באמת מוציאים את זה לפועל ואלו שכבר כן כותבים ברובם שומרים את החומר במגירה ושמה הוא נקבר. יש קומץ קטן של אנשים שכן הולכים עם החלום הזה עד הסוף וכותבים את הספר ומנסים להוציא אותו לאור. כתיבת ספר היא עבודה מייגעת, עבודה שיכולה לקחת גם שנים ארוכות, ובסופו של דבר צריך לעצב את הספר, לעמד אותו, לכרוך אותו ולהוציא אותו לחנויות הספרים. אך איך מעצבים ספר? איך אפשר לחסוך בעלויות של פרויקט כזה?

עיצוב ספר

תוכנה לכתיבת ספר

עיצוב ספר יכול להתבצע על ידי איש מקצוע מתחום הגרפיקה. אם אתם יכולים להרשות את זה לעצמכם זה מצוין, אך רבים מבין אלו שכותבים ספרים מנסים ככל יכולתם להוריד בעלויות. בדיוק בשביל זה יש את תוכנת אינדיזיין, תוכנה ייעודית להוצאה לאור, והתמקצעות בה תאפשר לעצב ספר באופן עצמאי. אינדיזיין היא תוכנת הבחירה של כל בית דפוס, כל מערכת עיתונים וכל הוצאה לאור, והיא תוכנה שניתן באמצעותה לעבוד על קבצים שונים במקביל ולמספר אותם בשביל לשמור על סדר כרונולוגי. אינדיזיין מאפשרת תמיכה במלל מתקדם מה שאומר שהיא מאפשרת לעשות שימוש בגופנים מתקדמים בתוך התוכנה או לייבא כאלו מחוצה לה. היא מאפשרת לעשות שימוש בגרפיקות שונות מתקדמות ככל שרוצים וניתן באמצעותה לתת פאן עיצובי מיוחד לספר.

שילוב עם תוכנות נוספות

אינדיזיין היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם. חברת אדובי שואפת לאחד עד כמה שניתן בין התוכנות שהיא מפתחת או במילים אחרות היא שואפת לעבודה משולבת עם התוכנות הללו כה שיותר. אחד היתרונות של תוכנת אינדיזיין הוא האפשרות לשלב עבודה בה יחד עם תוכנות אחרות, תוכנות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור שגם הן תוכנות שניתן לעשות עמן דברים מדהימים.

פוטושופ

  • כשמעצבים ספר חייבים לעשות גם שימוש בתוכנת פוטושופ. פוטושופ היא תוכנת עריכת ועיצוב תמונות ויש לא מעט ספרים שיש בהם תמונות רבות כמו ספרי ילדים, ספרי לימוד ואחרים. עם פוטושופ תוכלו לעצב כל תמונה שיש ברשותכם ותוכלו לייבא את החומרים ממנה לאינדיזיין. פוטושופ מציגה כלים מרשימים בסיסיים או מתקדמים, והיא תוכנה שמשתדרגת כל שנה ויש בה יותר ויותר אופציות חכמות.לפוטושופ אפקטים מרהיבים שגם הם יכולים להיות חלק מהליך עיצוב ספר לאחר הכתיבה שלו, בסופו של דבר ספר שייראה טוב ויהיה מעניין הוא ספר שייצור באז ויצליח בשוק.
  • אז אם אתם מחפשים תוכנה לכתיבת ספרים, תוכנה ייעודית כזו שניתן לעצב באמצעותה טקסטים שונים, אינדיזיין היא מה שאתם מחפשים. לא לחינם היא התוכנה הפופולארית ביותר לכל מי שעוסק בתחום, ואתם חייבים ללמוד אותה לעומק.

 

2019-08-04T22:37:22+03:00