תוכנה לעימוד ספרים

יש לא מעט אנשים שחולמים לכתוב ספר. למעשה, כמעט כל אדם שני היה רוצה לכתוב ספר ולפרסם אותו, ורבים מאותם אנשים אף כותבים למגירה. אם אתם מאלו שבכל זאת החליט להוציא ספר לאור,בכל זאת החליטו להגשים את החלום שלהם דעו לכם שהוצאת ספר לא מתחילה ונגמרת עם הכתיבה. צריך לערוך את הטקס שבו, לעמד אותו, לעצב אותו, להדפיס אותו ובסופו של דבר גם לשווק אותו כמובן. זה לא צריך לייאש אתכם ואומנם כל אלו כרוכים בעלויות, אך אם תרצו לעשות לפחות חלק מזה בעצמכם זה אפשרי. אם תחפשו תוכנה לעימוד ספרים מהר מאוד תכירו את אינדיזיין שזו תוכנת עימוד ועריכת הספרים הטובה ביותר בעולם. הנה כמה מאפיינים שלה.

מהי תוכנת אינדיזיין?

תוכנה לעימוד ספרים

תוכנת אינדיזיין היא תוכנת הוצאה לאור שולחנית וזו עוד תוכנה מבית התוכנות אדובי. אינדיזיין מציעה את האפשרות לעמד ספרים, עיתונים וכל חומר טקסטואלי אחר ומציעה כלים רבים לשם עיצוב הספרים והעיתונים הללו. אינדיזיין היא תוכנה שמאפשרת לייצא בכל פורמט מוכר שהוא וכך ניתן להוריד את החומר להדפסה בקלות לאחר שמסיימים את העימוד והעיצוב. היא תוכנה שמאפשרת לייצר טבלאות במסמך עצמו או לייבא טבלאות מבחוץ מבלי לאבד שום דבר, והיא מאפשרת לעבוד עם גופנים שונים בין אם אלו בתוך המערכת עצמה ובין אם אלו מחוץ למערכת ומיובאים אליה. היא עושה עוד המון דברים ויש לה אין ספור כלים שיכולים לסייע בעימוד ספרים.

למי התוכנה מתאימה

התוכנה מתאימה לא רק למי שכותב ספר ורוצה לחסוך את העלויות העתידיות של ההוצאה שלו לאור. היא מתאימה גם לעורכים של עיתונים שצריכים לעבוד על קבצים רבים במקביל אך עם שמירה על סגנונות העיצוב של הדפים כולם. היא מתאימה למי שעורך חוברות, מי שמעצב ברושורים וכל מי שעוסק בתוכן וטקסטים פיזיים. היא תוכנה שלא מורכב מידי ללמוד אותה ובלעדיה אי אפשר לעצב ספרים בצורה מקצועית. אין היום הוצאה לאור שמכבדת את עצמה ואין מערכת עיתונים גדולה שלא עושים שימוש תדיר בתוכנה.

עבודה עם תכנת פוטושופ

עימוד ספרים ועיצוב שלהם מצריך לא פעם שילוב של עבודה עם תוכנת פוטושופ מכיוון שמטבע הדברים יש לא מעט ספרים שבהם מוטמעות תמונות. התמונות הללו צריכות לעבור עיצוב, תיקון ועיבוד ופוטושופ היא זו שעושה את זה. פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שעולה על כל תוכנות העיבוד הקיימות היום בשוק, ומי שיידע איך לעבוד עמה יידע לעשות דברים מופלאים.

  • אם אתם רוצים לעמד ספרים, אתם חייבים קודם כל להכיר את תוכנת אינדיזיין זו שתעבדו עמה צמוד ולאחר מכן גם את תוכנת פוטושופ. עבודה עם שתי התוכנות הללו תפיק עבורכם תוצאות שלא חלמתם עליהן.

 

2019-08-04T22:37:25+03:00