תוכנה לעיצוב אתרי אינטרנט שיעורים חינם למתחילים בפוטושופ

לפניכם סרטון מדהים למתחילים בפוטושופ על הכלים שהתוכנה מציעה, כלים שייקחו כל תמונה שתצלמו או תורידו מהרשת ויהפכו אותה למקצועית וייחודית. בסרטון תוכלו לראות טכניקות שונות של עבודה עם פוטושופ בצורה פשוטה, בהירה ומובנת. כל מה שאתם צריכים זה לעקוב אחר ההוראות וליישם אותן אחת לאחת, וכמה שתפתחו את היידע והיכולות שלכם בתוכנה זו כך תגלו דברים מדהימים שהיא מסוגלת לעשות. עם פוטושופ תוכלו לעצב תמונות כתחביב או תוכלו להפוך את השימוש בתוכנה למקצוע.

מי צריך את זה בכלל?
נתחיל בשאלה הפוכה, מי לא צריך? כולנו מצלמים בלי סוף, בין אם זה במצלמה הדיגיטלית שלנו ובין אם זה בסמארטפון, ולצילומים רבים שלנו יש חשיבות ונרצה שהם יהיו איכותיים ומיוחדים. היום כולם כבר מצלמים כל הזמן, אך אלו עם יידע בעיבוד תמונה יוכלו להוציא תחת ידם תמונות מרהיבות וייחודיות. אז מי לא צריך? אין היום מי שתוכנת פוטושופ לא יכולה לסייע לו, ועם לימוד פשוט וקל כל אחד יכול להיות מעצב תמונות מקצועי. ומה עם להפוך את זה למקצוע? זה אפשרי ובגדול! עם יידע בתוכנת פוטושופ תוכלו להציע שירותים רבים, בין אם לעולם האון ליין ובין אם לעולם הדפוס. הנה כמה דוגמאות מיני רבות שאפשר לעשות עם פוטושופ, מה שיהפוך את התוכנה למקצוע מכניס מאוד בשבילכם…

תוכנה לעיצוב אתרי אינטרנט שיעורים חינם למתחילים בפוטושופ

לבנות אתרים

– יש מיליוני אתרי אינטרנט ברשת, ובכל יום נוספים עוד אלפים רבים. אתר אינטרנט חייב להיות בעל מראה ויזואלי מרשים, ובניית אתרים בלי יידע מעמיק בתוכנת פוטושופ לא ממש עובדת…

להיות צלם מקצועי יותר

– רוצים לקחת את התמונות שלכם צעד אחד קדימה, ולהראות ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם מה אתם שווים? עם שימוש בסיסי בתוכנה וכמה קליקים, אתם יכולים לקחת כל תמונה שגרתית ולהפוך אותה לתמונה עם עניין רב. האפקטים שניתן לעשות בתוכנה כמעט אין סופיים, והיום מה לעשות, צילום בלבד כבר לא מספיק אם אתם לא רוצים להישאר מאחורה.

להיות מעצב גרפי

– אין מעצב גרפי מקצועי שלא יודע את התוכנה לבוריה, ומי שלא מתעדכן בשינויים והשדרוגים מוצא את עצמו הרחק מאחורה… העולם היום הוא עולם ויזואלי ועיצוב גרפי נדרש כמעט בכל תחום שהוא, ואתם יכולים להיות חלק ממנו וברמה גבוהה.

2019-08-04T20:49:08+03:00