תוכנה לעיצוב והכנת ספר תורה

אם אתם רוצים לעצב ולהכין ספר תורה, תוכנת אינדיזיין היא בדיוק התוכנה שאתם צריכים. אינדיזיין היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות העיצוב הגדולה והמתקדמת ביותר בעולם, חברה שמוציאה כל הזמן גרסאות מתקדמות יותר ויותר ומשפרת את היכולות של התוכנות שבבעלותה כל הזמן. אינדיזיין היא תוכנה שגם מתחברת עם תוכנות אחרות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור, ועבודה עמה מאפשרת לערוך ולעצב ספרים בצורה יעילה, טובה ומקצועית. את פוטושופ כולם מכירים אך הנה כמה מילים על תוכנת אינדיזיין, מה היא ולמה היא משמשת ובעיקר אילו כלים היא מספקת למי שרוצה לעצב ספרים. יש המון כלים כאלו ואנו נסקור פה כמה מהם.

שימוש בפונטים מתקדמים

תוכנה לעיצוב והכנת ספר תורה

בעולם העיצוב וגם בעולם השיווק כבר מזמן מבינים שלכל ספר או כל טקסט מתאים פונט אחר. פונטים הם צורה של אותיות וכל צורה משדרת משהו אחר ומתאימה למטרה אחרת. עיצוב ספר תורה עם תוכנת אינדיזיין מאפשר שימוש בפונטים מתקדמים מסוג Open Type , פונטים שונים מהם יכול המעצב לבחור. ניתן לייבא גם פונטים מתוכנות עריכה אחרות כמו וורד ולהטמיע אותם במסמך באינדיזיין.

ייבוא טבלאות

עוד תכונה שאינדיזיין מאפשרת. לעיתים בעת כתיבה של ספר ולא משנה איזה, עושים שימוש בטבלאות על מנת להמחיש כל מיני דברים. את הטבלאות הללו ניתן להכין בתוכנות עריכה אחרות ולייבא אותן אל המסמך באינדיזיין בלי לאבד כלום מהטבלה המקורית.

תמיכה בפרויקטים מרובי קבצים

אם אתם מעצבים ומכינים ספר תורה ועובדים בו זמנית על קבצים שונים, עם אינדיזיין יהיה לכם הכי קל לעשות את זה. התוכנה תומכת בפרוייקטים מרובי קבצים ומאפשרת למספר אותם על מנת לשמור על סדר כרונולוגי רציף.

שילוב טבעי עם פוטושופ

עיצוב והכנת ספר תורה או כל ספר אחר דורש לעיתים שימוש במקביל גם בתוכנת פוטושופ. עם אינדיזיין תוכלו לעשות שילוב כזה ותוכלו למצות את מקסימום הכלים ששתי התוכנות המתקדמות הללו מציעות.

עבודה בעברית

חלק לא מבוטל מהתוכנות הקיימות היום אלו תוכנות שחייבים לעבוד עמן בשפה האנגלית ואין אפשרות בעברית. באינדיזיין יש תמיכה מלאה בשפה העברית החל בסגנונות המלל, מספור עמודים, עבודה מימין לשמאל וכל דבר אחר שצריך שיהיה בעברית.

ייצוא לכל הפורמטים המקובלים

כל עבודת עיצוב מסיימת עם ייצוא של העבודה הזו לפורמט מסוים, ואינדיזיין מאפשרת ייצוא לכל הפורמטים המקובלים. זה אומר ייצוא ל-XML, PDF ואחרים.

עיצוב והכנת ספר תורה קל היום מתמיד. מאז שתוכנת אינדיזיין יצאה לאוויר העולם כל אחד שמכיר את התוכנה הזו יכול לעשות בה שימוש לספרים בכלל ולספרי תורה בפרט. התוכנה פשוטה להבנה וכל אחד יכול ללמוד אותה, תוכנה חווייתית למשתמש וכזו שמסודרת בצורה נוחה ויעילה. אם אתם רוצים לדעת להכין ספרים זו התוכנה שאתם חייבים להכיר.