תוכנה לעיצוב ועריכה של תמונות לאחר צילום.

אנשים רבים האוהבים לצלם או להצטלם נותנים חשיבות רבה לתמונות photo, לאיכותן בהיבטים שונים. איכות התמונות קשורה לגורמים רבים כגון איכות המצלמה, תנאי תאורה ועוד, גורמים אחרים שלאחר צילום התמונות ניתן להבחין באיכות: התמונה מטושטשת, כהה או בהירה מידי ועוד, כיום קיימות תוכנות רבות שבעזרתן אפשר לתקן תמונות: להבהיר אותן במידה והן כהות מידי או להיפך, לשלב מספר תמונות יחדיו או לבחור חלק מסוים בתמונה ולמקם אותו בתמונה אחרת לחלוטין, להקטין או להגדיל דמות בתמונה, למחוק חלקים מיותרים בתמונה (פצעים ועוד) והכל בעזרת תוכנות גרפיות המאפשרות לכם לתקן את מה שתרצו לבד. יש בנוסף לתוכנות מחשב העונות על צורך זה אתרי אינטרנט המאפשרים זאת בקלות.
לתוכנות וגם לאתרים המאפשרים עיבוד ועריכה של תמונות דיגיטליות יש מדריכים המסבירים כיצד לבצע את הפעולות כדי לקבל את התוצאה הרצויה בתמונה אותה אתם מעצבים מחדש, חלק מהתוכנות או האתרים או המדריכים נכתבו או תורגמו לשפה העברית וחלקם בשפות אחרות. אפשר לערוך ולעצב תמונות מחדש מכל מקור אפשרי: תמונות שנסרקו בעזרת סורק והועברו בעזרתו למחשב לצורך עבודה עליהן, תמונות שצולמו במצלמות דיגיטליות או בפלאפונים והועברו למחשב ועוד, פרט לאפשרות ללמידה לבד כיצד לעצב תמונות אפשר ללמוד זאת כלימודים במוסדות לימוד שונים בפרישה ארצית, לכל מקום שיטת לימוד שונה ותנאי קבלה שונים. את התמונות שתעצבו בסגנונכם האישי תוכלו לשתף ברשתות חברתיות בהן אתם נמצאים, לשלוח בדואר אלקטרוני, להדפיס ולמסגרת ולשמור למזכרת וכל העולה על דעתכם לעשות.

מדריכים לפוטושופ לצלמים ולגרפיקאים מעצבים ב Photoshop.

מדריכים ללמידת התוכנה הגרפית (ועוד תוכנות לעיצוב גרפי נוספות) ניתן למצוא בדרכים שונות: יש ספרים שנכתבו על ידי אנשי מקצוע מתחום העיצוב הגרפי שנועדו לאנשים המעוניינים ללמוד תוכנות גרפיות לבדם בזמנם הפנוי, ספרים ללימוד תוכנות אלו אפשר למצוא ברמות למידה שונות. באינטרנט יש אתרים רבים העוסקים בתחום זה ובהם דנים בפורומים אודות השימוש בתוכנות אלו וכל אחד יכול לשאול שאלות, לחלוק ידע או עבודות שעשה, בחלק מהאתרים המידע ניתן על ידי אנשי מקצוע העוסקים בעיצוב גרפי ובאחרים המידע / ההסברים ניתנים על ידי אנשים שלמדו לבדם את התוכנות הגרפיות. באינטרנט תוכלו למצוא מדריכים בווידאו בהם יש הסבר והמחשה כיצד לתפעל את התוכנות
באופן ויזואלי. במוסדות לימוד שונים יש מידע נרחב על תוכנות גרפיות שונות: פוטושופ photo effects ועוד.

תיהנו!!

2017-09-04T21:14:33+00:00