תוכנה לעיצוב ספרים

//תוכנה לעיצוב ספרים

אם בעבר היינו רגילים לעשות כל דבר בצורה מורכבת ולא ממש נוחה הרי שהיום בעידן המודרני לכל דבר יש פתרון וכל מטלה יכולה להתבצע טוב יותר מאשר בעבר. היום יש תוכנות שונות לכל תחום שהוא, תוכנות שיכולות לסייע לנו כמעט בכל דבר שאנו עושים. התוכנות הללו הופכות את החיים שלנו לפשוטים יותר ונוחים יותר אך מעבר לכך הן מאפשרות לנו לייצא תחת ידינו עבודות טובות יותר ומקצועיות יותר בכל תחום שהוא. אחת מאותן תוכנות היא תוכנת אינדיזיין שנחשבת לתוכנת ההוצאה לאור המתקדמת ביותר בעולם. זו היא תוכנה שמי שעוסק בעריכת ספרים או מי שרוצה לעסוק בכך למטרות פרנסה חייב להכיר אותה וללמוד אותה לעומק. כל מה שצריך מעבר ללימוד שלה הוא להתמקצע בה עוד ועוד ולתרגל את הנלמד מכיוון שזו תוכנה שמציעה אין ספור כלים יעילים עבור עריכת ספרים.

תוכנה לעיצוב ספרים

למה דווקא אינדיזיין?

כשאומרים תוכנה לעיצוב ספרים אומרים תוכנת אינדיזיין. היא תוכנה שמאפשרת לעבוד בתוכה בקלות והיא מאפשרת לייבא אליה ממקומות חיצוניים. זה אומר שקודם כל ניתן לייבא אליה מלל מוכן מפלטפורמות אחרות כמו וורד, וזה אומר שניתן לייבא אליה פונטים, תמונות, ואובייקטים מעוצבים אחרים. זו תוכנה שעובדת מצוין בשילוב עם תוכנות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור והיא מאפשרת להפיק מסמכים בפורמטים המקובלים. היא מאפשרת לבצע פעולות גרפיות מתקדמות לכל אובייקט ואובייקט שעובדים עליו והיא ייחודית לספרים ועיתונים מכיוון שהיא מאפשרת לעבוד בו זמנית על כמה קבצים תוך כדי מספור שלהם, עבודה שדורשת סנכרון מלא בין הגדרות הצבעים והגדרות מלאות מה שאין בעיה לעשות עם התוכנה.

דוגמאות לשימושים בתוכנה

עיצוב ספרי לימוד – ספרי לימוד כוללים בדרך כלל לא מעט טקסט אך גם לא מעט תמונות ואובייקטים ויזואליים אחרים. התוכנה מאפשרת הן לעבוד על הטקסט בצורה יעילה והן לייבא ולעבוד על תמונות.

עיצוב ספרי ילדים – ספרי ילדים דורשים פונטים אחרים מהפונטים המקובלים לטקסטים שמיועדים למבוגרים. התוכנה מציעה אין ספור פונטים מצוינים ואם אם אתם לא מוצאים בה את מה שאתם מחפשים אתם יכולים לייבא אליה פונטים בקלות.

עיצוב עיתונים – אין מערכת עיתונים שמכבדת את עצמה שאינדיזיין היא לא תוכנת העריכה והעימוד העיקרית שהיא עובדת עמה. היא מאפשרת לעשות כל מה שרוצים כמעט וכך ליצור עיתון מעניין ועשיר בתוכן ובגרפיקה.

עיצוב קטלוגים – גם קטלוגים דורשים מעורבות של תוכנת אינדיזיין מכיוון שיש בהם לא מעט תיאור במלל מה שמצריך עבודה מקצועית.

פוטושופ

שילוב של פוטושופ, תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם עם תוכנת אינדיזיין הם הדבר המושלם. לפוטושופ אין מתחרים והיא מספקת אין ספור כלים יעילים לעבודה עמה. עבודה עם פוטושופ על העיצובים השונים יחד עם אינדיזיין על הטקסטים תייצר בסופו של דבר את מה שרוצים.

 

2019-08-04T22:41:02+03:00