תוכנה לעיצוב עיתון

//תוכנה לעיצוב עיתון

העידן בו אנו חיים הוא עידן טכנולוגי, עידן בו אנו עושים לא מעט דברים שעשינו בעבר בדרכים אחרות. אחד מאותם דברים הוא צריכה של מידע והיום באינטרנט ניתן לצרוך כל מידע שרוצים בכל תחום שהוא, אך למרות זאת העיתונים לא חלפו מן העולם. היום לעורכי העיתונים יש אתגר הרבה יותר משמעותי ממה שהיה להם בעבר מכיוון שהם מתחרים בעיתונות הדיגיטלית, ולכן היום עיצוב של עיתונים צריך להיות הרבה יותר מקצועי והרבה יותר חווייתי. המראה של העיתון, התמונות שיהיו בו, הפונטים שיהיו בשימוש בתוכן ועוד אלמנטים רבים אחרים הם אלו שיכריעו לגבי ההצלחה שלו. אז איך מעצבים עיתונים? בעיקר עם תוכנת אינדיזיין – תוכנת ההוצאה לאור המתקדמת ביותר בעולם!

עיצוב עיתון באמצעות אינדיזיין

תוכנה לעיצוב עיתון היא שם נרדף לתוכנת אינדיזיין. אינדיזיין היא עוד אחת מתוכנות העריכה והעיצוב שפותחו על ידי חברת אדובי, אחות לתוכנות כמו אילוסטרייטור, פוטושופ, דרימוויבר ואחרות. אינדיזיין היא תוכנה שמאפשרת לעצב באמצעותה עיתונים, ולספק להם את התוכן המעוצב אותו הם צריכים. היא מאפשרת לעבוד בתוכה ולעצב את המלל ואת האלמנטים האחרים, והיא מאפשרת גם לייבא מסמכי מלל ממעבדי תמלילים אחרים. היא מאפשרת לעשות פעולות גרפיות שונות מתקדמות, ביניהן הענקת תכונה של שקיפות, ריכוך קצוות, צל נופל ופעולות רבות עיצוביות אחרות. אינדיזיין תומכת בכל אמצעי ההפקה מה שאומר שניתן לייצא את המסמכים שהיא מייצרת ב-HXML, PDF ופורמטים אחרים, והיא תומכת בכל הפונטים המוכרים והמתקדמים שקיימים.

תמיכה בריבוי קבצים

עיצוב עיתון דורש לא פעם עבודה על קבצים שונים בו זמנית, כשחלק מאותם קבצים מקבילים בסגנונות, ספריות הצבעים ואחרים. עם אינדיזיין ניתן לעבוד על כמה קבצים שרוצים במקביל ולמספר אותם בקלות כך שהם יקבלו סדר כרונולוגי הגיוני ויסייעו לעבוד נוחה יותר ויעילה יותר.

אינדיזיין תומכת בדפי אב

תוכנה לעיצוב עיתון

אינדיזיין היא תוכנה בה ניתן ליצור דפי אב וליישם אותם על כל עמוד ועמוד במסמך עצמו. אם רוצים לשלוט טוב יותר בעיצוב דפי המסמך ניתן ליצור דפי אב משניים באמצעותה.

תמיכה מלאה בעברית

אם עד לפני כמה שנים אי אפשר היה לעבוד באופן מלא עם התוכנה בעברית, הרי שהיום זה אפשרי. אינדיזיין מספקת תמיכה מלאה בעברית על כל מרכיבי העימוד והמסמך.

תוכנת פוטושופ

עיצוב עיתון דורש גם עבודה עם פוטושופ. פוטושופ היא תוכנת עיצוב ועריכת התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שמאפשרת לעשות כמעט הכול עם כל תמונה. שילוב של עבודה עם פוטושופ יחד עם עבודה עם אינדיזיין ייצרו ביחד עיצוב מרהיב ומקצועי. עיצוב עיתון הוא לא דבר של מה בכך, ואם אתם מחפשים תוכנה לעיצוב עיתון אינדיזיין היא מה שאתם מחפשים. אינדיזיין היא תוכנה שתאפשר לכם לעצב בקלות וביעילות את המסמכים השונים.

2019-08-04T22:40:59+03:00