תוכנה לעיצוב תמונות באייפון

//תוכנה לעיצוב תמונות באייפון

למי מאתנו אין היום סמארטפון? האמת שיהיה קשה למצוא אחד כזה. עם הסמארטפון אנחנו עושים כמעט הכול היום, מחפשים מידע, קונים דברים, מדברים עם חברים או מצ’וטטים איתם באחת האפליקציות הרלוונטיות ו.. מצלמים כמובן. מי שיש סמארטפון מסוג אייפון של חברת אפל נהנה ממכשיר איכותי ומאפליקציות יציבות, ונהנה כמובן ממצלמה שיכולה להפיק עבורו תמונות ברמה גבוהה לא פחות ממצלמת SLR מקצועית. אך תמונות יכולות להיות טובות ומעניינות מאוד ולמרות זאת חלק מהן ידרשו עבודה עליהן. יש היום אין ספור אפליקציות שמסייעות לעיצוב תמונות אך אף אחת מהן לא משתווה לתוכנת פוטושופ עם מה שהיא מציעה ועם היכולות המתקדמות שלה.

מהי תוכנת פוטושופ?

פוטושופ היא התוכנה הוותיקה ביותר לעיצוב ועריכת תמונות. היא קיימת כבר שנים רבות אך היא עברה לא מעט שינויים ושדרוגים במהלך השנים. פוטושופ היא תוכנה שיש לה אין ספור כלים שימושיים והיא יכולה להפוך כל תמונה פשוטה לתמונה מהממת וליצירת אומנות של ממש. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות העיצוב המתקדמת ביותר בעולם, חברה אשר פיתחה גם תוכנות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר, פלאש ואחרות. פוטושופ היא תוכנה כל כך מתקדמת שהיא התוכנה שנמצאת תדיר בשימושם של מעצבים גרפיים, צלמים וכל מי שעוסק בעיצוב ובצילום, ולא לחינם היא הגיעה למעמד הזה. אין עוד תוכנה שמשתווה לה.

3 דרכים לעצב תמונות שצולמו באייפון עם פוטושופ.

תוכנה לעיצוב תמונות באייפון

תוכנה לעיצוב תמונות באייפון – פוטושופ, מציעה 3 דרכים לעשות בה שימוש כשרוצים לעצב ולערוך תמונה שצולמה באייפון.

  1. להעלות למחשב – הדרך הפשוטה ביותר לערוך תמונות שצולמו באייפון היא להעלות אותן למחשב. כך ניתן לעבוד עם התוכנה בגרסת הדסקטופ שלה וכך העבודה היא הנוחה ביותר. כך גם ניתן לעשות שימוש במירב הכלים המתקדמים שהתוכנה מציעה.

  2. להוריד את האפליקציה – חברת אדובי פיתחה אפליקציה לאייפון, אפליקציה שניתן באמצעותה לערוך ולעצב תמונות שצולמו באייפון ולעשות את זה דרך המכשיר עצמו. זה אומנם פחות נוח מאשר לעבוד על תמונה בצורה רצינית ומקצועית יותר דרך המחשב אך התכונות שהיא מציעה עדיין עולות על כל אפליקציה אחרת בתחום שמיועדת לאייפון

  3. פוטושופ און ליין – לפוטושופ יש את גרסת האון ליין שלה. היא מאפשרת לעבוד על גבי הרשת ולא על אפליקציה או תוכנת דסקטופ, מה שאומר שניתן לעבוד עליה מכל מכשיר בכל מקום בעולם וכל מה שצריך הוא חיבור לרשת, שם משתמש וסיסמה. עם פוטושופ און ליין תוכלו גם לעבוד דרך האייפון ולעצב את התמונות שצילמתם כמו שאתם רוצים.

 פוטושופ היא אם כן התוכנה הטובה והאיכותית ביותר לעיצוב תמונות שצולמו באייפון. היא תוכנה מתקדמת עם המון פונקציות שבטוח יוכלו לסייע לכם לשדרג את התמונות שצילמתם עם האייפון שלכם.

2019-08-04T22:24:55+03:00