תוכנה לעריכת עיתון

//תוכנה לעריכת עיתון

עריכת עיתון היא עבודה מורכבת. היא דורשת הבנה של דברים ושל התכנים לפני הכול לפחות ברמה בסיסית בשביל להבין את סדר החשיבות שלהם, והיא דורשת יכולת טכנית גבוהה בעיצוב ועריכה.המראה של העיתון והעיצוב שלו הם אלו שיהוו חלק מכריע בהצלחה שלו, ועריכה כזו יכולה להתבצע רק עם תוכנה אחת – תוכנת אינדיזיין. אין היום עורך עיתונים אחד ברחבי העולם שמכבד את עצמו שלא מכיר את התוכנה על בוריה ולא יודע לעבוד עימה, ואם אתם רוצים לערוך עיתונים אתם חייבים גם כן להכיר אותה. לא משנה איזה עיתון אתם רוצים לערוך, בין אם הוא עיתון גדול עם אלפי קוראים ובין אם הוא מקומון או אפילו עיתון בית ספרי או כל עיתון קטן אחר, אתם חייבים לדעת לעבוד עם התוכנה.

מהי תוכנת אינדיזיין?

אינדיזיין היא תוכנה מבית חברת אדובי – חברת תוכנות העיצוב והעריכה הגדולה והמתקדמת בעולם. חברת אדובי פיתחה גם תוכנות נוספות כמו פוטושופ המוכרת, אילוסטרייטור, דרימוויבר ואחרות ובסופו של דבר חלק מן העבודה בעריכת עיתון תהיה שילוב של תוכנות נוספות. לאינדיזיין יש כלים רבים שמאפשרים לעצב ולערוך עיתונים בצורה מקצועית, כלים שמאפשרים עבודה על עיצובים שונים, פונטים שונים, ייבוא מלל ממעבדי תמלילים אחרים, וכלים רבים נוספים.

האתגר – עבודה במקביל עם כמה קבצים

אחת מהתכונות החשובות ביותר שתוכנת אינדיזיין מציעה לעורכי עיתונים היא היכולת לעבוד עם מספר קבצים במקביל תוך שמירה על עיצוב מקביל ביניהן. עריכת עיתון צריכה להתבצע תוך שמירה על שפה עיצובית ולכן חשוב שהצבעים והאלמנטים השונים יהיו בכל הקבצים. אינדיזיין מאפשרת לעבוד על מספר קבצים בו זמנית תוך סנכרון הסגנונות וספריות הצבעים בין הקבצים השונים. כך ניתן לערוך בקלות יתירה ובעיקר בצורה נכונה ואחידה.

רוצים לעבוד בתור עורכי עיתונים? אתם חייבים להכיר את התוכנה הזו!

אם אתם רוצים לעבוד בתור עורכי עיתונים, אם עיצוב גרפי מעניין אתכם אתם חייבים ללמוד את התוכנה. אל תגיעו לראיון עבודה בעיתון כעורכים גרפיים לפני שלמדתם אותה. היא מרכיב בסיסי בקבלה לעבודה מכיוון שא אפשר לעבוד בלעדיה.

תוכנת פוטושופ

תוכנת פוטושופ גם היא נמצאת בשימוש אצל עורכי עיתונים וזה שניתן לעבוד עליה יחד עם אינדיזיין הופך את העבודה ליעילה יותר. פוטושופ היא תוכנת עיבוד ועריכת תמונות והיא המתקדמת ביותר בעולם, ושילוב נכון שלה עם אינדיזיין מביא תוצרים מדהימים. בתוכנה ישנם אין ספור אפקטים ההופכים כל תמונה ליצירת אומנות של ממש, אפקטים ייחודיים אשר הופכים אותה לכזו שאין לה מתחרים. אם אתם רוצים להיות עורכי עיתונים בפן העיצובי שלהם אתם חייבים קודם כל להכיר לעומק את תוכנת אינדיזיין, ובנוסף אתם צריכים גם להכיר את תוכנת פוטושופ, תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם!

 

2019-08-04T22:41:08+03:00