תוכנה לציור קעקועים

//תוכנה לציור קעקועים

אילוסטרייטור היא תוכנה שקיימת כבר משנות השמונים, תוכנה שכל גרפיקאי מתחיל לומד מכיוון שאי אפשר בלעדיה. היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם,תוכנה ייחודית ואיכותית והיא מחליפה כל תוכנת צייר שקיימת. אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על וקטורים ולא על פיקסלים מה שאומר שהיא תוכנה שניתן לאחר העבודה עמה להגדיל משמעותית כל קובץ שהוא וכל אלמנט בקובץ, ניתן להדפיס בכל הגדלה שרוצים וניתן לעבוד עמה בצורה מדויקת מאוד. אילוסטרייטור היא גם תוכנה לציור קעקועים והיום כל מקעקע שמכבד את עצמו עושה בה שימוש בין אם הוא בעצמו מעצב את הציורים ובין אם מישהו אחר מעצב והוא רק מקעקע.

קעקועים פעם והיום…

תוכנה לציור קעקועים

קעקועים בעבר היום נעשים בדרך הפשוטה אך המסוכנת. מי שהיה רוצה לעשות קעקוע היה יודע שהוא מסתכן בטעות במהלך העבודה. קעקוע כידוע אי אפשר להחזיר לאחור ולכן כל טעות קטנה הייתה קריטית. כשמציירים על העור קשה מאוד לעבוד בצורה מדויקת, קשה מאוד לצייר כל ציור שהלקוח רוצה וקשה מאוד לעבוד. אך היום זה כבר שונה לגמרי, היום עם תוכנת אילוסטרייטור ניתן לעשות כל קעקוע שרוצים בין אם הוא של חפץ ובין אם הוא של דמות מסוימת. היום עם תוכנת אילוסטרייטור ניתן להעתיק אחד לאחד כל אלמנט וכל דמות הישר לקעקוע.

לעשות קעקוע ייחודי…

פעם, המקעקעים היו מוגבלים בדמויות שהם היו עושים. היה להם את תיק העבודות שלהם וזה מה שהם היו עושים. מי שהיה מבקש משהו אחר, מי שהיה רוצה משהו ייחודי ולא שגרתי היה נתקל בסירוב…היום עם תוכנת אילוסטרייטור ניתן לעשות כל קעקוע הזוי ככל שהוא יהיה. ניתן לעשות דמויות, חיות, חפצים ומה לא…  תוכנת אילוסטרייטור פתחה עולם חדש בפני אלו שרוצים לעשות קעקועים כמו גם בפני המקעקעים עצמם. אם אתם מחפשים משהו אחר ולא שגרתי, משהו ייחודי אתם צריכים לעשות שימוש בתוכנת אלוסטרייטור.

מי עוד יכול לעשות שימוש בתוכנה

אילוסטרייטור משמשת אנשי תלת ממד, גרפיקאים ומי לא… אך מעבר לאנשי מקצוע ניתן באמצעותה גם ללמוד ציור, והיום יש חוגי ילדים ומבוגרים של ציור על התוכנה, ניתן ללמוד שרטוט ובעצם לעשות בה שימוש יעיל למטרות שונות.

אילוסטרייטור – גם און ליין

בעולם בו הכול ברשת, אך טבעי הוא הדבר שמהר מאוד גם אילוסטרייטור תגיע לעולם זה. ואכן, היום ניתן לעשות שימוש בתוכנה לא רק בגרסת הדסקטופ שלה אלא גם בגרסת האון ליין. זה אומר שניתן לצייר מכל מקום בו יש מחשב וחיבור לאינטרנט וניתן לעבוד ללא כל בעיה בכל מקום בעולם. אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה שאתם חייבים להכיר והיא תשמש אתכם בלי סוף לאחר שתכירו אותה ולאו דווקא בשביל הקעקוע שאתם כל כך רוצים.

 

2019-08-04T21:49:38+03:00