תוכנה לשינוי ועיצוב תמונות

//תוכנה לשינוי ועיצוב תמונות

תוכנה לשינוי ועיצוב תמונות

מחפשים לדעת איך לבצע שינויים על תמונות או לעצב תמונות עם אפקטים מדהימים? הכנו במיוחד בשבילכם עשרות סרטונים עם הסברים בעברית איך להכין אפקטים על תמונות בקלי קלות,  שיעורי היוטיוב שמוסברים לכם כאן מוסברים בשפה העברית מתאימים לכל אחד שרוצה לראות איך מעצבים גרפיים וגרפיקאים מבצעים עיצוב גרפי על ידי שימוש בפקודות בסיסיות בתוכנת העיצוב מספר אחת בעולם, תוכנת הפוטושופ, כיום לא חייבים לשבור את הראש בהורדת תוכנות חינמיות שלא תמיד עושות את מה שאתם באמת רוצים, רוב התוכנות החינמיות מגבילות אתכם בכלים מאוד פשוטים להכנת עיצובים גרפיים, תוכנת הפוטושופ כתוכנה לשינוי ועיצוב תמונות מאפשרת לכל אחד לעשות את כל מה שהוא רוצה לכל מטרה ובלי בעיות, בשיעורים תוכלו לראות איך חושבים ומביאים גרפיקה לפעולה על ידי פקודות בתוכנה המיועדות לשינויים ועיצובים של תמונות בצורה פשוטה ביותר.

עיצוב תמונות עם תוכנת הפוטושופ

עיצוב תמונות עם תוכנת הפוטושופ

יכולות תוכנת הפוטושופ הם רבות ומגוונות בעולם העיצוב הגרפי, אנו נסקור לכם לא מעט דוגמאות על תוכנת הפוטושופ כדי שתבינו את יכולותיה המרובים בשימוש של מעצבים גרפיים וגרפיקאים בעת הכנת עיצובים גרפיים, תחילה במידה ואתם רוצים להכין רקעים גרפיים משילוב של מספר תמונות כל מה שתצטרכו לעשות זה להכניס לקובץ עבודה בתוכנה 3 תמונות, כמובן שעל התמונות להיות איכותיות או מאתר המאפשר להוריד רקעים באיכות גבוהה, לאחר שהכנסתם את זה לתוך התוכנה תגדילו אותם בגודל המרבי שלכם שהם יכסו אחת את השנייה, על ידי שימוש בפקודת לאסו בתוכנה תוכלו לבצע חיתוכים עם אפקטים שמרככים את החיתוך, ככל שהריכוך יהיה גדול יותר תקבלו שילוב הרבה יותר רך ולא תרגישו איך התמונות נכנסות אחת לשנייה. זאת רק דוגמה אחת מבין מאות שאתם יכולים לבצע בתוכנה על ידי שימוש במספר פקודות ללא מאמץ.

אפקטים על תמונות עם תוכנת הפוטושופ

בתוכנה יש מגוון אפקטים שיכולים לעזור לכל אחד לדוגמה אם אתם רוצים להגדיל או להקטין את התמונה לכל צורה שרק תרצו או לסירוגין להוריד משקל וכובד של תמונה בשפה המקצועית זה נקרא כיווץ תמונות, בתוכנה מערך של פילטרים מקצועיים או אפקטים שאפשר לעשות על תמונות, אפקטים ופילטרים זה שני סוגים שונים של התנהגויות בתוכנה, הפילטרים בתמונה יכולים לקחת תמונה ולהפוך אותה לציור על ידי הקלקה אחת פשוטה או מגוון של אפקטים מתוכנתים מראש שמראים לכם איך התמונה תראה על ידי שימוש בפילטר נכון. אפקטים בתוכנה מאפשרים לכם להוסיף מסגרות אוטומטיות או הצללות לתמונות, לדוגמה אם אתם לוקחים תמונה וחותכים אותה תוכלו להוסיף הצללה שתראה את הנפח בתמונה או לשלב את הגרפיקה שלכם עם הצללות יפות.

לימודים פוטושופ מהבית דרך האינטרנט אונליין עם מורים פרטיים אחד על אחד

במידה ותרצו לקחת שלב קדימה את הידע שאתם צריכים תוכלו ללמוד את החומר הזה מהבית אונליין עם מורים שמחוברים ישירות למחשב שלכם, המורה דרך תוכנת חיבור יוכל לעבוד על הפוטושופ שלכם ולהזיז לכם את העכבר עם הסברים מפורטים על כל פקודה, לדוגמה המורה יזיז לכם את העכבר לכיוון כלי המברשות בתוכנה ויסביר לכם דרך מיקרופון ואזניות איך הכלי עובד, לאחר ההדגמה של המורה אתם תצטרכו להדגים למורה את מה שלמדתם, במידה ויש איזה שלב לא ברור המורה יחזור אתכם שוב ושוב עד שתבינו את החומר הנלמד. צרו איתנו קשר עוד היום דרך טופס צור הקשר באתר או דרך שיחה טלפונית וקבלו את כל הפרטים על עולם העיצוב גרפי ואיך ללמוד את תוכנות הגרפיקה ממוחשבת או פוטושופ, עד אז תוכלו ליהנות מעולם של שיעורי וידאו מדהימים ולהתאהב בתוכנת הפוטושופ כמו שמיליארדים בעולם כבר התאהבו. צפייה נעימה!

2019-08-04T18:10:26+03:00