כמה מרוויחים מעצבים גרפיים בעבודה בבית דפוס

טיפים בפוטושופ רסטורציה ותיקון של תמונות ישנות

בכל משפחה שנייה ישנו מאגר תמונות משפחתיות ישנות. התמונות הללו שצולמו בתקופות זמן שונות, ובמקומות רבים ברחבי העולם כולו, עבור רוב המשפחות מהוות את הדבק המשפחתי שמחבר יחדיו את שלל הסיפורים למקומות ולפרצופים. מדובר בתמונות שהן נתח מוחשי להיסטוריה האישית והמשפחתית והן משמשות בנוסף כחוט מקשר בין דורות המשפחה. לתמונות ישנות אלו ישנה איכות מסוג מאד מסוים שעל אף פגעי המן, לא ניתן כמעט למצוא איכות זו בכל תמונה דיגיטאלית חדשה שנלקחות כלאחר יד בעשרות ואף מאות עותקים.

רסטורציה ותיקון של תמונות ישנות

לא אחת, הנדירות של תמונות ישנות אלו הופכות אותן לבעלות ערך יקרא מאד עבורנו.  ייתכן כי בעתיד נרצה לשלב תמונות אלו באלבום משפחתי דיגיטאלי, במצגת תמונות, קולאז' תמונות מעוצב שמודפס על קנבס גדול וכן הלאה. וכדי לעשות זאת יהיה צורך לשקול בכובד ראש את הרסטורציה והתיקון של התמונות הישנות הללו. באמצעות תוכנה לתיקון תמונות דוגמת פוטושופ הכוללת טכנולוגיה מתקדמת לסריקה איכותית של תמונות, ניתן להעניק לכל תמונה נופח אומנותי חדש ולשמר את חיותה למשך שנים ארוכות.

תוכנת פוטושופ לתיקון תמונות

בשוק של היום ישנו מגוון רחב של תוכנות שבאמצעותן ניתן לבצע תיקונים כאלה ואחרים עבור תמונות ישנות. בכל אופן אחת מהתוכנות המומלצות ביותר למטרות אלו היא תוכנת פוטושופ המפורסמת. פוטושופ היא תוכנה לתיקון תמונות ונחשבת לאחת מהייעודיות והמקצועיות ביותר עבור טיפול בתמונות. פירושו של דבר הוא שהיא כוללת אפשרויות תיקון רחבות המעניקות פתרונות מצוינים והרבה יותר טובים מכל תוכנה אחת שמוצעת בחינם. באמצעות התוכנה ניתן להעלים שריטות, קרעים וחתכים ולהחזיר את הקונטרסט המקורי של התמונה.

יתרונות התוכנה

כמו כן ניתן להעלים כתמים לא רצויים באמצעות פוטושופ ולא אחת גם להשיב את הצבעוניות המקורית אל התמונות הישנות עוד טרם הפיכתן לכתומות לגמרי. אנשים רבים, בעקבות היעדר מודעות לאפשרויות התיקון או מתוך רצון לחסוך בעלויות הפקת האלבום, המצגת או הקולאז', בוחרים להתפשר ולשלב את התמונות הישנות מבלי לערוך בהן תיקונים. אולם כיום ניתן ללמוד את רזי התוכנה ולעשות זאת בצורה פשוטה מבלי להתפשר על איכות המוצר הסופי.

אדובי הוא תאגיד המתמחה בעיצוב גרפי.

כיצד נותנת כלים מועילים לכל מעצב גרפי לפתח חומר שיווקי באמצעות פלטפורמות ותבניות שסופקו על ידי . האם ידע בתוכנות עיצוב גרפי מספיק לתעסוקה בתחום? לא זה לא. ללא קשר למאפיינים התפעוליים של תוכנת הגרפיקה של אדובי, על המעצב הגרפי לשלוט בכל שפת העיצוב שהעולם החזותי והמראה הארגוני צריכים. הפקנו שיעורים אינפורמטיביים מצוינים על תחום העיצוב הגרפי הבינתחומי רק בשבילך בפוסט הזה כדי לתת לך מושג למה אתה מכוון.

בשנת 2022, אתה עשוי לעבוד מהבית כמעצב גרפי.

הזדמנויות עבודה מהבית בתחום העיצוב הגרפי הן תכופות למדי. תחום העבודה מהבית מציע הזדמנות מיוחדת במינה לכל אדם למכור שירותים גרפיים בכל מקום בעולם, כולל ישראל. אין זה משנה היכן נמצא הלקוח שלך או אם אתה גר בצפון והצרכן שלך גר בדרום. אין צורך להיפגש עם הלקוחות שלך פנים אל פנים שכן כל עבודת העיצוב הגרפי נעשית כולה באינטרנט דרך האינטרנט. אם הלקוח שלך בחיפה צריך מודעה שיווקית בפייסבוק ואתה מתגורר בירושלים, כל מה שאתה צריך לעשות לאחר סיום העבודה הוא לתת לו את כל עבודת העיצוב שהיא העבודה שלך במחשב בכל מקרה במייל. כדי להיות מעצב גרפי בימינו, עליך לשלוט במספר רב של שפות ושיטות על מנת להתאים את טכנולוגיית המידע הממוחשבת לקהל היעד, שהוא קהל היעד של כל חברה.

מה לומדים כשלומדים עיצוב גרפי?

בעיצוב גרפי לומדים להשתמש בתוכנת אדובי תוך הקפדה על עקרונות רבים הקשורים לתחום העיצוב הגרפי, החל בטיפוגרפיות ומודעות מקצועית לאילו צבעים נדרשים לשיווק המותג עצמו. השינויים האחרונים בתוכנת הגרפיקה המודרנית הם אלו שמאפשרים למעצב הגרפי לעבוד במהירות בעיצוב.

בשנת 2022

אדובי הוא הארגון היחיד שמספק פתרונות דיגיטליים למעצבים גרפיים בכל רחבי העולם ליצירת אתרים ובניית אפליקציות. כל עיצוב נוצר בתוכנה שכולם משתמשים בה, הכוללת פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין.

כמה עולה להשתמש בתוכנת גרפיקה ועיצוב של אדובי?

אדובי מספקת גישה חופשית לתוכניות שלה לגרפיקאים מתחילים לזמן מוגבל. התוכנית עולה 70 שקלים לחודש וזוכה לשדרוגים קבועים לאורך כל השנה. לאחר שנה של שימוש בתוכנת אדובי, יש לשלם עמלה של 100 שקלים כדי להמשיך להשתמש בה. התוכנית, ללא ספק, תומכת בשפות העברית והערבית ומאפשרת לכם לבצע שינויים לפיתוח פלטפורמות שיווק נפלאות לחברה.

מהי ההגדרה של שיווק עסקי דיגיטלי?

אנו עשויים להבחין באינסוף פרסומות עם כותרות מגוונות שפותחו על ידי מעצבים גרפיים עבור פרסומת שובת עיניים של הצופה כדי לקדם את החברה ולשפר במהירות את הפוטנציאל למכור יותר בפייסבוק או ברשת החברתית אינסטגרם. על מעצבים גרפיים להיות בעלי הבנה מקצועית של התחום על מנת להבין נכון את קהל היעד. פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין הן דוגמאות לכלי היי-טק המבצעים רעיון ומייצרים תוכן מתוכנן נכון. במהלך הקורס יבצעו הסטודנטים מגוון מניפולציות על מנת ליצור תיק עבודות לדוגמה המכיל סימולציות להתמודדות עם תעסוקה ועיסוקים.

איך אפשר ללמוד את המקצוע הכי מבוקש מנוחות הבית?

עיצוב גרפי הוא דיסציפלינה המאפשרת ללמוד גרפיקה ותקשורת חזותית אונליין. ניתן להשלים לימודי תעודה אישיים ואישיים ותיק עבודות באופן מקוון עם מורה פרטי בשידור חי באמצעות תוכנית זום. אנו יכולים לראות שלאורך תקופת הקורונה מדינת ישראל התחננה להעביר את חובות ההעסקה לחלוטין לביצוע מהבית באמצעות המחשב. אנחנו עושים עבודה מסוג זה כבר יותר מ-15 שנים באינטרנט, מה שמאפשר לספק לאנשים סיכויי קריירה משמעותיים בפלטפורמות העצמאיות והדיגיטליות שמגזר השיווק הדיגיטלי צריך היום.

בשנת 2023 יוקם משרד פרסום דיגיטלי.

משרד פרסום דיגיטלי אחראי על שיווק חברות בכל פלטפורמה דיגיטלית אחרת, החל מיצירת אתר אינטרנט או חנות מקוונת וממשיך ביצירת חומר שיווקי בבלוגים המספקים תוכן. העידן של היום משיג את כל המידע שלו בעיקר דרך אפליקציות ואתרים, לכן מובן מאליו שכל פירמה חייבת להיות נוכחת במקום שבו נמצאים לקוחותיה.

שימוש בתוכנות ליצירת דפי אינטרנט ואתרי מידע.

בשנים האחרונות תחום התקשורת החזותית גדל במהירות, וניתן לראות שמעצבים גרפיים רבים עשו מעבר מקצועי לתחום ההייטק והטכנולוגיה על ידי עבודה על מערכות וורדפרס או שימוש בתוכנת XD של אדובי. במסגרת לימודי תקשורת חזותית על הסטודנטים להיות בעלי בסיס מוקדם בעיצוב גרפי הכולל ידיעת שפת עיצוב ושימוש בתוכנות. הם עשויים להתקבל למסלול התקשורת החזותית לאחר הפקת תיק עבודות.

מהם הנושאים הנלמדים בשיעורי תקשורת חזותית?

תקשורת חזותית מלמדת אותך כיצד לתפוס את העולם המקוון המלא על ידי שימוש במערכות הפעלה המאפשרות לך להשתמש בתכונות רבות שתוכנת וורדפרס מאפשרת לך להשתמש בהן, כגון פתיחת דפי אינטרנט ויצירת גלריות, כמו גם בניית תדמית מקוונת של חברה או חנויות מקוונות.

כיצד להשתמש בתוכנת להפעלת יישומים

התלמידים לומדים כיצד להפעיל אפליקציות בתוכנת XD ולהשתמש בכל הפלטפורמות הדיגיטליות הנכללות בסמסטר הראשון ללימודיהם בשיעורי עיצוב גרפי. אם התלמידים לא יגלו נושא עיצובי, הם לא יוכלו לשלוט בתקשורת חזותית אינטראקטיבית לעולם הבינתחומי של מדיה ומולטימדיה. עיצוב עבור מכשירים ניידים.

כפי שאמרנו בפסקאות הקודמות, עיצוב מקוון עבר לחלוטין לעיצוב נייד. כיום, 95 אחוז מאוכלוסיית העולם מקבלים את כל המידע שלהם רק דרך מכשירים ניידים. אנשים רוכשים דברים בטלפון ומבצעים שפע של פעילויות אחרות שרק טלפון חכם מאפשר. ככל שהעולם המקוון מתפתח, אנו יכולים לראות שמעצבים דיגיטליים הם אלה שמביאים את כל השינויים לתחום המיתוג הנייד.

רווחים בשטח

בגלל הביקוש הרב, אנו יכולים להבחין כי ההחזר על ההשקעה עבור מעצבים גרפיים הוא די משמעותי בהשוואה למשך הלימודים הקצר. מעצבים גרפיים בתעשיית ההייטק מקבלים 19,000 שקל נטו ללא ניסיון, וזו הכנסה טובה מאוד. דרישות הכניסה והקבלה לתעשיית ההייטק מבוססות אך ורק על תיק עבודות, לכן אין הבדל אם יש לך תעודה, תואר ראשון או תואר שני. לתעודות יש השפעה מועטה על חברות הייטק. מה שאתה רוצה לראות הוא כל החשיבה היצירתית שעשית כדי לבנות אתר וורדפרס או איך השתמשת בטכנולוגיות של כדי לייצר אפליקציה איכותית.

כמה מרוויחים מעצבים גרפיים בעבודה בבית דפוס?

שכרו ההתחלתי של מעצב גרפי בבית דפוס עשוי להיות 10,000 ש"ח נטו אם יחליט לעסוק בהפקות ספרים או בפיתוח חבילות שכר של 12,000 ש"ח נטו. מכיוון שהשכר בדפוס נמוך מאוד, אנו יכולים לראות שגרפיקאים רבים שלמדו מיומנויות רבות המתאימות לאפשרויות עבודה בהייטק מעדיפים לעבוד בהייטק לא רק בגלל השכר הגבוה, אלא גם בגלל ההזדמנויות העתידיות שיש. הטכנולוגיה תספק מעצבים גרפיים בשנים הקרובות. ללא ספק, מדינת ישראל נחשבת לאומה עם רמה גבוהה מאוד של הייטק לכל הגלובוס, והטכנולוגיה נודדת לשם.

מעצבים גרפיים עשויים להשתלב במגוון רחב של מגזרים

להשתלב עם שפע של מגזרים שונים מעצבים גרפיים עשויים להשתלב במגוון רחב של מגזרים בגלל האופי הבינתחומי של תעשיית העיצוב הגרפי. במהלך הלימודים תכסו מגוון רחב של נושאים ורק לאחר סיום הלימודים תוכלו לבחור את המגזר או החברה שאתם הכי מתעניינים בהם. אנו מזמינים אתכם לצפות בכל השיעורים שהכנו, במיוחד בנושא זה עמוד, כדי להעריך אם אתה מתאים לתחום העיצוב הגרפי. תוכל ליצור קשר עם המרכז לחקר תקשורת חזותית ומולטימדיה רב תחומית כעת כדי ללמוד עוד כיצד תוכל ללמוד את התחום הנבחר במשרת עיצוב גרפי ותקשורת חזותית שתאהב.