תוכנה עיצוב אלבום תמונות

//תוכנה עיצוב אלבום תמונות

כיום אפשר לעצב אלבום תמונות בעזרת המחשב האישי בעזרת תוכנות לעיצוב שונות כאשר לכל תוכנה כלים ואפשרויות עיצוב משלה.

באינטרנט ישנן תוכנות רבות העונות על עיצוב אלבומי תמונות, תוכנה נפוצה מאוד לכך היא התוכנה הגרפית הפוטושופ Photoshop. התוכנה קיימת בגרסאות רבות והן ניתנת לעבודה בשפה העברית (בכתיבה מימין לשמאל בתצוגה תקינה וגם ממשק התפריטים של התוכנה בשפה העברית) רצוי לעבוד בתוכנה כשהיא בשפה האנגלית כי הפקודות הן באנגלית אך כל אחד – מה שהכי נוח וכיף לו, בכל דרך בעזרת תוכנה זו אפשר לקבל תוצאות מקצועיות ואיכותיות ברמה גבוהה.

תוכנה עיצוב אלבום תמונות

בעזרת תוכנה זו אפשר להכין ולעצב בהתאמה אישית כל עמוד ועמוד בספר התמונות:

אפשר לעצב את הכריכה של ספר התמונות עמוד השער, והעמודים הנוספים שיהיו בספר התמונות המעוצב. התוכנה מאפשרת לעבוד עם טקסטים וצורות הניתנים לעיצוב אישי, יש אפשרות של שימוש באפקטים רבים התורמים רבות לעיצובו ויופיו של אלבום התמונות. התוכנה נפוצה מאוד בקרב צלמים ומעצבים גרפים המשתמשים בתוכנה זו לעיצוב כרטיסי ברכה, הזמנות לאירועים כגון חתונות, ימי הולדת, בר או בת מצווה, ברית או בריתה ועוד, וגם אנשי מקצוע אחרים אשר המקצוע שלהם קשור לעולם העיצוב שזהו עולם גדול ומעניין מאוד הנפרש להרבה תחומים, והן יש אנשים שלמדו את תוכנה זו כתחביב ומשתמשים בה לצורכיהם האישיים כגון לעיצוב תמונות לרשתות חברתיות כדוגמת הפייסבוק Facebook, ליצירת חתימות לדואר אלקטרוני ופורומים ועוד.

עיצוב תמונות.

כיום אפשר לעצב תמונה ללא מאמץ בקלות בכייף ובעזרת המחשב האישי, אפשר לעצב כל תמונה לא משנה מהו מקורה: תמונה שנסרקה והועברה למחשב, תמונה שנשמרה במחשב לאחר שנתקבלה בדואר אלקטרוני,
תמונה שנשמרה במחשב מאמצעי אחסון חיצוני (מצלמה דיגיטלית, פלאפון, דיסק און קי – זיכרון נייד ועוד) את התמונות אפשר לעצב בעזרת תוכנות גרפיות שונות אך אחת התוכנות המקצועיות העונות על כל הקשור בעיצוב תמונות, עיבור ועריכה שלהן היא תוכנת הפוטושופ Photoshop של חברת אדובי Adobe. בעזרת תוכנה זו אפשר לשלב מספר תמונות ביחד וליצור תמונה חדשה, לחתוך – למחוק חלקים מסוימים בתמונות, לשנות גווני צבע לתמונה, להבהיר או להכהות אותה או חלקים בהן, להסיר עיניים אדומות, להסיר לטשטש קמטים וקטמים בתמונות, לשלב טקסטים עם התמונות, ליפות יותר את התמונות בעזרת שימוש באפקטים אותן מציע התוכנה ובכך התמונות תיראנה יפות ומרשימות יותר בפני הצופים בהן ועוד אפשרויות רבות אותן הקיימות בתוכנה.

2019-08-04T23:38:15+03:00