תוכנה עיצוב שקיות נייר

//תוכנה עיצוב שקיות נייר

תוכנת עיצוב שקיות נייר

מעצבים גרפיים רבים עובדים על עיצובים שונים ומגוונים של מיתוג לעסקים. זה מתחיל לרוב בלוגו לעסק, ממשיך לכרטיס ביקור ולמודעות פרסום. לאחר מכן, עסקים רבים ממתגים מוצרים נוספים כמו לוחות שנה למשרד, יומנים, אריזות ושקיות נייר. כשחושבים על לוחות שנה או יומנים, המיתוג דיי ברור, אך למה למתג שקיות נייר? מה יש בשקית הנייר שמיתוג שלה יכול לקדם את העסק? על כל אלו נדבר בכתבה הבאה וגם נבין איך מעצבים שקיות נייר בעזרת שתי תוכנות גרפיות מופלאות.

למה שקיות נייר נחשבות לאחד מאביזרי המיתוג החזקים ביותר לעסק שלכם?

שקיות נייר הן פריט מאוד שימושי שניתן להשתמש בו שוב ושוב כאשר אנו רוצים לקחת עמנו משהו מחוץ לבית. דבר זה כיום הפך למאוד נפוץ, במיוחד כאשר בזמן האחרון יש מהפיכה בנושא של מחזור שקיות. מה שיפה בשקית ממותגת זה שהיא הולכת מבית העסק אל האדם שקנה מוצר מחנות מסוימת וכל שימוש נוסף בשקית מזכירה לו את בית העסק. בית עסק שעולה בתודעה של אנשים כבדרך אגב, הוא בית עסק המזכיר ללקוחות שלו שהוא קיים וכך מגדיל את כמות הלקוחות. מעבר לכך, זו מחווה שאנשים אוהבים לקבל. אנשים אוהבים לקבל שקיות נייר כאשר הם קונים מוצרים או כשקית מתנות במהלך כנסים וכדומה.

איך מעצבים שקיות נייר?

קיימות שתי דרכים לעצב שקית נייר. דרך אחת היא לאייר ולכתוב על גבי השקית והדרך השנייה היא לעצב מדבקה שתידבק לשקית הנייר. שתי הדרכים הללו מאוד מקובלות בתחום שקיות הנייר כיום ובתי עסק רבים משתמשים בהן.

אם אני בית עסק ואני מעוניין בעיצוב שקית נייר, למי אני פונה?

מיתוג עסקים ועיצוב שקיות נייר הן נחלתם של המעצבים הגרפיים אשר להם הכלים העיצוביים הנכונים עבור עיצוב מסוג זה. מעצבים גרפיים משתמשים בשתי תוכנות עיקריות עבור העיצוב, פוטושופ ואילוסטרייטור מבית אדובי שידועות כשתי תוכנות העיצוב הגרפי המרכזיות ביותר גם בלימודי קורס עיצוב גרפי וגם עבור מעצבים גרפיקה בשגרת המקצוע שלהם.

מה מאפיין את תוכנת הפוטושופ?

הפוטושופ היא תוכנה נהדרת לעיבוד תמונות מבית היוצר של חברת אדובי. בעזרת התוכנה ניתן לקחת כל תמונה ולבצע בה שינויים שבסופו של דבר מביאים אותה למצב שבה היא דרמטית יותר, נעימה יותר, מעבירה מסר מסוים או אפילו תיקונים לתמונות שצולמו פחות טוב. תוכנת הפוטושופ עובדת באמצעות פיקסלים. הפיקסלים הם בעצם חלקיקי צבע קטנים מאוד המרכיבים את התמונה. כל חלק כזה ניתן לשינוי באמצעות התוכנה. בעיצוב שקיות נייר אנו נשתמש בפוטושופ כאשר אנו מעוניינים להכניס תמונה לתוך העיצוב של השקית. השימוש בתוכנה הכרחי מאוד, מהסיבה שמה שמאוד חשוב לנו במיתוג עסקים זו גם האיכות של הגרפיקה והמסר שהיא מעבירה. החיסרון של הפוטושופ הוא בכך שלא ניתן לקחת גרפיקה ולהגדיל ולהקטין אותה. כל הקטנה והגדלה של גרפיקה מסוימת תפגע באיכות של התמונה. איך זה מסתדר כאשר אנו מעוניינים לעצב שקיות נייר בגדלים שונים ובעיצוב בגודל שונה? אל דאגה, לצורך זה קיימת תוכנת האילוסטרייטור שמתממשקת עם תוכנת הפוטושופ. על הנפלאות של האילוסטרייטור נדבר כעת.

מה מאפיין את תוכנת האילוסטרייטור?

תוכנת האילוסטרייטור היא תוכנת עיצוב גרפי מבית אדובי. מדובר בתוכנה וקטורית שבאמצעותה ניתן בקלות לעצב אלמנטים עיצוביים ולהגדיל ולהקטין אותם מבלי לפגוע באיכות שלהם. כמו שאמרנו קודם, התוכנה מתממשקת עם תוכנת הפוטושופ וכאשר תכניסו אליה תמונה שעיצבתם בפוטושופ, תוכלו למעשה להפוך אותה לוקטורית ולעצב אותה כאוות נפשכם. מעבר לכך, תוכנת האילוסטרייטור נועדה לעיצוב אילוסטרציות, באמצעותה מעצבים גרפיים מעצבים לוגואים מגוונים. אם נחזור רגע לשקיות הנייר, למעשה ניתן להכניס את הלוגו של העסק לתוך העיצוב.

האם ניתן לעצב שקית נייר לבד?

מי שמעצב שקית נייר בעצמו, סביר שקיים לו ידע בפוטושופ ואילוסטרייטור. במידה וידע זה לא קיים, ניתן לפנות למעצב גרפי או לחילופין ללמוד את התחום. כיום יש אפשרות ללמוד קורסים יחידים של התוכנות מבלי ללמוד קורס מלא בעיצוב גרפי. יותר מכך, ניתן כיום ללמוד את התחום מהבית מבלי לצאת לשום מוסד לימודים. אתם ודאי שואלים איך? כעת נדבר על מסלול הלמידה של מכללת סולו, המכללה לעיצוב גרפי ומקצועות ההייטק אונליין מהבית.

מיהי מכללת סולו?

מכללת סולו היא מכללה לעיצוב גרפי ומקצועות ההייטק שהוקמה לפני חמש עשרה שנים. המכללה מלמדת את תחום העיצוב הגרפי, קורסים מתקדמים בעיצוב גרפי כמו חווית משתמש, בניית אתרים ובניית אפליקציות ובין היתר היא גם מלמדת את תוכנות העיצוב הגרפי בנפרד מקורס העיצוב הגרפי. מי שמעוניין לעצב שקיות נייר בעצמו או שמעוניין לרכוש לעצמו ידע רחב בתוכנות העיצוב הגרפי, יוכל לעבור קורסים כאלו במכללת סולו.

מהי מתכונת הלימודים של מכללת סולו? האם היא תשפיע על סדר היום שלי?

הלימודים במכללת סולו מותאמים לאנשים עובדים, אנשים שמעוניינים לשלב בין היום יום שלהם ללימודי הקורסים. אלו לימודים המותאמים לאימהות לילדים שצריכות להיות בבית יותר ולכל מי שמעוניין ללמוד מבלי לצאת מהבית. שיטת הלימוד במכללת סולו היא אונליין מהבית, שיעור אחד על אחד עם מורה פרטי. המטרה של הקורס היא להביא את הסטודנט למצב שבו הוא מכיר את התוכנות בצורה הטובה ביותר ומעבר לידע הטכני הוא יודע ליישם את הכלים שלהם בעיצוב של גרפיקות מגוונות.

איך מתבצע לימוד אונליין בפועל?

בשנה האחרונה רבים מאתנו מכירים את הלמידה בזום. מהפך זה קרה בעקבות וירוס הקורונה שפקד את העולם וגרם לכך שאנשים היו חייבים לבצע את עבודתם אונליין מהבית. אך האמת היא שלמידה אונליין מהבית התרחשה במכללת סולו כבר לפני חמש עשרה שנים ואנו נחשבים לחלוצים בתחום זה. במכללת סולו לא משתמשים בזום, אלא בתוכנת חיבור המבצעת בין המחשב של המורה למחשב של התלמיד קשר וירטואלי המאפשר שמע של שני הצדדים, שיתוף המסך של התלמיד ושליטה מרחוק על העכבר. כך למעשה המורה יכול לתקשר עם התלמיד וההרגשה היא ממש כמו בשיעור פרונטלי פנים מול פנים.

האם הלימוד אונליין הוא לימוד איכותי?

האפשרות ללמוד אונליין היא יתרון המאפשר לכם לשבת בבית וללמוד תחומים מגוונים מבלי לבזבז זמן וכסף. האיכות של השיעור נמדדת בשיטת הלימוד. במכללת סולו שיטת הלימוד היא שיעורים פרטיים. שיעור פרטי תמיד היה ותמיד יהיה שיעור באיכות גבוהה מהסיבה שהוא מאפשר לתלמיד להיות במרכז. המורה מלמד רק אותו ועל כן הלמידה מתבצעת בקצב הפרטי של התלמיד, בשונה מכיתה שבה קצב הלימוד אינו הומוגני וכל תלמיד תלוי בקצב של התלמידים האחרים.

לסיכום, אם אתם עסק שמעוניין לעצב שקיות נייר, פשוט פנו למעצב גרפי שעוסק במיתוג. ואם התהליך מעניין אתכם ואתם רוצים להיות מעצבים, פשוט פנו אלינו למכללת סולו ותתחילו ללמוד מקצוע עשיר, רחב, מעניין וסופר יצירתי. למידה של תוכנות העיצוב תיתן לכם ידע רחב בעיצוב גרפי ותוכלו לעצב גרפיקות מגוונות מעבר לשקיות הנייר. אפשרו לעצמכם כבר היום מקצוע איכותי שיש בו ענף רחב ושוק שצמא למעצבים.

2021-02-21T22:11:37+02:00