תוכנות גרפיות

קורס עיצוב

עיצוב הוא תחום גדול ביותר, ויש מעצבים בתחומים רבים מאוד. למעשה, אנחנו לא מודעים עד כמה העיצוב מצוי בכל דבר שאותו אנחנו לוקחים ליד, החל מקופסת הפירות שקנינו בסופר, דרך משחקים, בתים, מכוניות, קולנוע, בגדים, עיתונים, מודעות, ספרים, וכלה באתרי אינטרנט. טביעת אצבעו של המעצב מצויה על כל אחד מהמוצרים, ויש ביקוש רב לאנשי מקצוע אשר מסיימים קורס עיצוב.

היכן לומדים קורס עיצוב?

1

יש מספר אפשרויות ללמוד עיצוב, תלוי בכיוון ובתחום בו רוצים להתמקצע. מי שרוצה להיות מעצב בתחום של אופנה יפנה אל המכללות לעיצוב אופנה. מי שרוצה להיות מעצב פנים יפנה אל מכללות לאדריכלות, ומי שרוצה לעצב אתרי אינטרנט, ספרים מודעות ועוד, יפנה אל מכללות שתחום עיסוקן הוא עיצוב גרפי. יחד עם זאת, גם העוסקים בתחומי העיצוב האחרים, מגיעים להשלים את לימודיהם ולהשתלם בתחום של עיצוב ממוחשב באותן מכללות אשר לומדים בהן את תוכנות העיצוב המובילות בשוק.

תוכנות גרפיות

קורס עיצוב לשם מה?

מי שלומד בקורס עיצוב בכדי להפוך לאיש מקצוע בתחום של עיצוב גרפי, יכול לשלב בעבודתו נטיות אומנותיות ויצירתיות, עם תחום הטכנולוגיה העכשווית, ולהביא לביטוי גרפי ויזואלי רעיונות אישיים אשר יכולים להופיע במדיות תקשורת שונות: סרטים בקולנוע, באינטרנט, בעיצוב אתרים, בספרים, בכרזות, בחוברות ועוד.

  • העבודה עם התוכנות הגרפיות הפופולריות ביותר היא עבודה אשר נותנת בידי המעצב כלים שבעבודה ידנית בלבד בלתי אפשריים. בקלות רבה אפשר לצייר ולעשות הנפשה לדמויות וחפצים, לשנות צבעים טקסטורות וגדלים, לעשות שינויים בכל פרט בגרפיקה בנפרד, כולל עיצוב של טקסטים וגרפיקה.

מי שעוסק בתחומים אחרים של עיצוב, יכול ליצור הדמיות ברורות ולהציג לפני כל לקוח. לערוך במהירות שיוניים בעיצובים קיימים. התוכנות הגרפיות מהירות ונוחות להפעלה הרבה יותר מאשר ציור ידני. לימודי עיצוב במכללת סולו

קורס עיצוב במכללת סולו הוא קורס אשר נלמד און ליין, בקשר ישיר של אחד על אחד בין סטודנט ומנחה המתקשרים באמצעות רשת האינטרנט ותוכנת מחשב אותה אפשר להוריד למחשב הביתי. כך יכול ללמוד כל מי שזמנו דחוק תוך התקדמות על פי הקצב אישי.

2019-08-05T07:59:10+03:00