תוכנות עיצוב לוגו

//תוכנות עיצוב לוגו

תחילה – מהו לוגו:

הלוגו זהו אלמנט גרפי כגון תמונה או צורה הנדסית, איור / עיבוד של טקסט שנוצר או עובד על ידי תוכנות גרפיות תוכלו לבנות לוגואים גם בלימודי קורס פוטושופ, מטרתו של הלוגו היא לסמל ולייצג גורם מסוים (לרוב ארגון, מוצר מסוים) הלוגו צריך להיות מזוהה עם הגורם אותו הוא מייצג כך שיהיה מוכר לציבור שיראה אותו. ברוב המקרים, הלוגו ילווה במלל המייצג אותו. יש אפשרות שהמלל יהיה מצווה באלמנט גרפי כלשהו או שהלוגו יהיה טקסט ללא אלמנטים סביבו או שהמלל יהיה בתוך צורה / תמונה כלשהי.

תוכנות עיצוב לוגו

את הלוגו של הגורם אליו הוא קשור (ארגון, מוצרי שיווק ועוד) ניתן יהיה לראות בכלי התקשורת: אתר האינטרנט של הארגון (לדוגמה) או בפרסומות בטלוויזיה, מוטבע על המוצרים אותם הארגון מציע (מוצרי מזון, קוסמטיקה ועוד) במשרדי הארגון ועוד.


תוכנות לעיצוב לוגו.

ישנן תוכנות רבות המאפשרות ליצור לוגואים אך הבולטות שבהן שייכות לחברת אדובי Adobe והן תוכנות פוטושופ Photoshop ותוכנת אילוסטרייטור Illustrator.

שתי התוכנות הינן תוכנות גרפיות מקצועיות המאפשרות עיצוב לוגואים, התוכנות מציעות שלל כלי עיצוב עיבור ועריכה מקצועיים המאפשרים עיצוב לוגו באופן מיוחד, ניתן להשתמש בכל מני אפקטים מה שמאפשר ליצור לוגואים מיוחדים ומעניינים.

  • ההבדל בין שתי התוכנות הוא: בתוכנה הגרפית הפוטושופ Photoshop ניתן ליצור לוגו כאשר ישנו שימוש בתמונה, והתמונה תעבור עיבוד ועריכה על ידי תוכנת הפוטושופ ולתמונה ניתן לצרף מלל המייצג את הארגון ויופיע על הלוגו.
  • בתוכנה הגרפית האילוסטרייטור Illustrator ניתן לצייר אלמנט ולשלב לו טקסט המייצג את הארגון אותו הלוגו ייצג.
  • אפשר גם ליצור לוגו בעבודה עם שתי התוכנות.
  • בארץ ישנם מוסדות לימוד המציעים קורסי עיצוב גרפי בהם נכללים לימודי תוכנות אלו וחלק מהלימודים הוא כיצד להכין לוגו, באינטרנט ישנו מידע רב על השימוש בתוכנות והאפשרויות ליצירת לוגו, מידע הנכתב על ידי חובבנים או אנשי מקצוע בתחום העיצוב, ספרים המלמדים את השימוש בתוכנות ואפשרויות העיצוב האפשרויות בהן – גם עיצוב לוגו.
    אפשר ללמוד תוכנות אלו באופן פרטי – אחד על אחד לימודים הנעשים בשפה העברית בזמן שנוח לכם באווירה כיפית וביחס אישי
2019-08-05T08:32:15+03:00