תוכנת הפוטושופ Photoshop – התוכנה האידאלית עבור העסק שלך.

תוכנת הפוטושופ Photoshop – התוכנה האידאלית עבור העסק שלך.

מרבית האנשים היום משתמשים באינטרנט, כל אחד למטרותיו. האינטרנט משמש את כולנו לתקשורת עם משתמשים אחרים בעזרת הדואר האלקטרוני, שיווק / העברת מידע והצעת שירותים דרך האינטרנט כל זאת בעזרת אתר.
כיום כמעט לכל עסק קיים אתר אינטרנט המייצג אותו המכיל את המידע על החברה, השירות אותו מציע ללקוחותיה, פרטי התקשרות עמה, אתר כזה יכיל את הלוגו של החברה המזוהה איתה והמבדל אותה מהחברות האחרות הקיימות, האתר יכיל עיצוב גרפי תמונות המראות את המוצרים אותם החברה מציע ועוד. המשתמשים באינטרנט העוברים מאתר לאתר מתרשמים מעיצובו של האתר אליו הם נכנסו עיצוב המשפיע על התרשמותם מהחברה היות והאתר זהו כרטיס הביקור הווירטואלי של החברה.

תוכנת הפוטושופ Photoshop - התוכנה האידאלית עבור העסק שלך.

  • האלמנטים שצוינו: תמונות, לוגו, דפי האינטרנט של אתר החברה – הם אלמנטים שלפני פרסומם באתר עברו עיבוד ועריכה במטרה שיוצגו בצורה יפה ומעניינת עבור הנכנסים לאתר. אלמנטים אלו עובדו ונערכו בעזרת תוכנה גרפית. התוכנה המוכרת והמקצועית ביותר לעיבוד ועריכה של אלמנטים כגון אלו שצוינו היא תוכנת הפוטושופ Photoshop השייכת לחברת אדובי Adobe המאפשרת ליצור ולעצב אלמנטים רבים עבור אתרי אינטרנט, מאפשרת שימוש באפקטים רבים כגון הצללה, ריכוך ועוד אחרים היוצרים תמונה שלה עיצוב מקורי ומיוחד שלכם.


פוטושופ Photoshop – חתימה לדואר האלקטרוני.

רובכם וודאי שמעתם את השם פוטושופ Photoshop, ומשם התוכנה ניתן להבין שזו תוכנה הקשורה בעבודה עם תמונות, אז נכון, התוכנה אכן עוסקת בתמונות – עיבוד ועריכה שלהן למטרות שונות אך תמונה יכולה להיות גם חתימה לדואר האלקטרוני ולא בהכרח דמות. גלויה עם תמונה וטקסט לידה / על התמונה המופיע בגלויה – גם נקראת תמונה ומכך,

  • צורה מסוימת עם כיתוב בתוכנה לצד אלמנט כלשהו (פרח תמונה של דמות וכו’) – תמונה. כל אלו ניתן להכין בתוכנת הפוטושופ Photoshop המאפשרת להכין ולעצב בסגנון אישי כרטיסי ברכה, אלבומי תמונות, חתימה לדואר האלקטרוני שלכם כזו שתופיע בכל הודעת דואר אלקטרוני שתקלידו או תשיבו להודעה שקיבלתם.
    אפשר לעצב חתימת דואר אלקטרוני עם תמונתכם האישית, להוסיף פרטים נוספים ליצירת קשר עמכם (כגון: מספר סלולארי / שמכם ברשתות חברתיות ועוד). את חתימה זו אפשר לעצב בתוכנה בעזרת שילוב של צבעים ואפקטים כגון הצללה וריכוך, שימוש בצורות ועיצוב הטקסט כרצונכם ולהוסיף לאחר מכן את החתימה להדואר האלקטרוני שלכם.
2019-08-05T10:15:24+03:00