תוכנת הפוטושופ Photoshop ליצירת אלבום תמונות.

//תוכנת הפוטושופ Photoshop ליצירת אלבום תמונות.

יצירת אלבום תמונות.

יצירת אלבום תמונות לכל ארוע: יום הולדת, בר או בת מצווה, חתונה, ברית או בריתה, טיוך, ואפילו תמונות אישיות למזכרת – אלבום שכזה יכול להיות מתנה משמחת מלאת זיכרונות ושיישאר לתמיד. באלבום זה תהיינה תמונות ותיאור שלהן, ימוסגר בהתאם לרצוננו.

תוכנת הפוטושופ Photoshop ליצירת אלבום תמונות.

תוכנת הפוטושופ Photoshop ליצירת אלבום תמונות.


אלבום התמונות שניצור הינו מורכב מעמודים עמודים כאשר בכל עמוד יהיו התמונות הרצויות ותיאור שלהן: מי מופיע בתמונה, מתי צולמה ועוד. לפני הדפסת אלבום התמונות יש צורך בהכנת הדפים שלו שהם תוכן אלבום התמונות.
זאת ניתן להכין בעזרת תוכנת מחשב, תוכנה גרפית ששמה הוא פוטושופ  השייכת חברת אדובי מערכות או בקיצור לחברת אדובי Adobe. תוכנת הפוטושופ Photoshop מהווה חלק עיקרי בתהליך עיצוב אלבום התמונות,

זאת בגלל אפשרויות השימוש הרבות שלה העונות על כל הנדרש לצורך יצירת אלבום תמונות בהתאמה אישית, יצירת עמודיו של אלבום התמונות ושמירת עמודים אלו בפורמט (סוג קובץ) המיועד להדפסת העמודים באופן איכותי ומקצועי ביותר.

בין אפשרויות השימוש אותן מציע תוכנת הפוטושופ Photoshop למשתמשים בה לצורך עיצוב אלבום תמונות הן האפשרויות הבאות:
א. בעזרת התוכנה ניתן לעצב את העמודי אלבום התמונות שיהיו באלבום: עיצוב הרקע הרצוי לכל עמוד או לתמונות שיופיעו באלבום התמונות – רקע זה ישמש כמסגרת לתמונה שתהיה בעמוד, יצירת אלמנטים וצורות מיוחדות ועוד.
ב. לתוכנה הגרפית, הפוטושופ Photoshop כמות כלים רבה מאוד המיועדים לעיבוד ועיצוב של תמונות, היות וחלק מהתמונות שיהיו באלבום התמונות הן תמונות שצולמו בעזרת מכשירים סלולאריים בעלי מצלמה, על ידי מצלמות דיגיטליות, או תמונות שנסרקו בעזרת סורק והועברו למחשב – להן גם מקום באלבום, התמונות, כל אלו לאחר הצגתן במחשב תהיינה שונות באיכויותיהן בגלל איכות הצילום שלהן המושפע באופן ישיר מתנאי תאורה שונים שהיו בזמן צילום כל תמונה, עיניים אדומות בחלק מהמקרים ועוד .
ג. דברים אלו הנראים לעין לאחר צילום התמונות המצריכים תיקון שלהם לפני הדפסת אלבום התמונות, בתוכנה הפוטושופ Photoshop ניתן לתקן דברים אלו והרבה מעבר מכך:
אפשר: להסיר חלקים לא רצויים בתמונה, מחיקה של קמטים או קטמים, תיקון הצבעים בתמונה, הגדלה או הקטנה של חלקים מסוימים בתמונה וגם אפשר למזג מספר תמונות יחדיו וליצור תמונה חדשה. לתוכנה אפקטים רבים התורמים המון לעבודה. תוכנת  Photoshop מאפשרת למשתמש להגיע לתוצאות איכותיות מקצועיות ברמה הגבוה ביותר.

2019-08-05T09:47:21+03:00