תוכנת פוטושופ בעברית

תוכנת פוטושופ היא תוכנה הנועדה לעריכת תמונות ומתאפיינת ביכולות חיפוש ועריכה של מידע. מכילה-מילות מפתח, שיתוף קבצים אוטומטי, כלי ניהול טפסים, כלי עיצוב חדשים, מערכת התאמת צבעים חדשה, דפדפן קבצים משופר המאפשר תצוגה ומיון דמויות מהיר.

לימוד פוטושופ נחשב מקצוע לחיים וניתן ללמוד אותו אפילו מהבית. תוכנת פוטושופ מספקת פתרונות עיצוב  גרפי וגרפיקה לבעלי מקצועות רביםלצלמיםלמעצבי אתריםלמעצבי עיתוניםלמעצבי תמונותולכל בעלי המקצוע שיש להם זיקה ונגיעה לתחום הגרפיקה והמולטימדיה.

כיום ניתן ללמוד את התוכנה גם בשפה העברית, בשפת האם שלך. אין צורך להסתבך ולהקשות על עצמך במונחים קשים ובחיפוש אחר פרשנות. תוכנת פוטושופ בעברית מקלה על הלימוד שהופך ליותר נוח וקליל ומאפשר לך ללמוד את התחום מהר יותר , יתרונות תוכנת פוטושופ בעברית מובאת לפניך:

תוכנת פוטושופ בעברית

תוכנת פוטושופ באנגלית

יהיה קל יותר ונוח להבין מונחים מקצועיים

המונחים המקצועיים שלא תמיד מובנים למי שאינו בקיא היטב בתחום

מאפשר תוצאות מהירות

יתקשה להגיע לתוצאות מהירות

 

עיצוב תמונות בעברית

תוכנת הפוטושופ משמשת בעיקר לעיבוד תמונה דיגיטאלית.באמצעות פוטושופ ניתן לפתוח תמונות שנוצרו באמצעות סורק או מצלמה דיגיטלית ולבצע בהן פעולות שונות, כגון: *תיקון עיניים אדומות*הגברת הניגודיות (קונטרסט)* הבהרה והכהייה של התמונה כולה או חלקים ממנה.

ניתן לשלב בין מספר תמונות ליצירת קולאז” , לשלב מלל ולהוסיף אפקטים, לבנות מוצרים גרפיים וכיוצא בכך. לדוגמא-*חוברת*פרוספקט * קטלוג*הזמנה * סרט וידאו וכדומה, כאשר תוכנת פוטושופ בעברית מקלה על ההליך ומפשטת אותו.

איפה?

תוכנת פוטושופ בעברית ניתנת להורדה. כן! הלימודים יכולים להיעשות גם בביתך דרך המחשב בשפה ברורה ופשוטה לך. התוכנה ניתנת לתקופת ניסיון שאחריה יש צורך לרכוש את התוכנה, הרכישה ללא ספק שווה כשמדובר בקיצור תהליכים.

אין ספק שתוכנת הפוטושופ היא לא רק תוכנה גרפית שמיועדת לסטודנטים שמעוניינים לרכוש השכלה, אלא תוכנת שבה ניתן להשתמש לכל אורך מסלול החיים בן אם המקצועי או האישי, סטודנטים רבים השתמשו בפוטושופ לעיצוב כרטיס הזמנה .

2017-09-04T21:35:11+03:00