תוספות לפוטושופ    

תוכנת פוטושופ היא תוכנה מקצועית ומדהימה שברור מאליו מדוע היא הפופולרית מבין תוכנות העיצוב הקיימות. ניתן להנות ממנה בכל גרסאותיה ואף באופן שאינו נועד לעבודה מקצועית כי אם בשביל הכיף, מה שמוסיף לשם הטוב שיצא לה.

התוכנה מגיעה עם הרבה אפשרויות להורדה כשחלק חשוב מביניהם הוא הורדת תוספות לפוטושופ אשר מכילים את הכלים הנדרשים כדי ליצור עוד מהיופי שעליו משלמים למעצבים גרפיים סכומים נאים ביותר ואשר גורמים לנו לסיפוק אישי.

מה זה כולל

כמו כל תוכנה, תוספות לפוטושופ הם כלי שימושי ביותר בידי אלו היודעים כיצד לתפעל אותו ומעניקים כיוונים שונים לעיצוב. בידיו של מעצב מקצועי עושים נפלאות ומקדמים את תיק העבודות שלו לכיוונם של לקוחות מרוצים נוספים.

אחד הכלים הבסיסיים ביותר של תוספות לפוטושופ היא המברשת. התוכנה עצמה מגיעה עם סט של מברשות. למי שמעוניין להתמקד בעבודה שהיא פשוטה כמו צביעה או ציור הן בהחלט יספיקו בעוד שלעיצוב יותר רציני כמו רקע צריכים להתקין מברשות מתקדמות.

תוספות נוספות לתוכנה

תוספות לפוטושופ מעניינות נוספות הן ה”עיצובים”. אלו הן סוג של תצורות עיצוב לשכבות המגיעות מוכנות. כלומר, ניתן לעצב שכבה על ידי אפשרויות יותר בסיסיות וכאלו שהן גם מתקדמות. גם עליהן ניתן להוסיף עיצובים שהם מתקדמים וחדשים יותר.

התוכנה גם מציעה את ה “פעולות” הנחשבות כסדרה של שלבים אשר נשמרו לפי קביעת היוצר שלהן ומתפקדות כגלגל הצלה לעבודת היוצר. אך חשוב להבין בדיוק כיצד תוספות לפוטושופ באות לידי ביטוי בעיצוב עצמו:

עיצובים

יוצרות אפקטים איתם ניתן להגדיר קווי מתאר שונים או שילובים אחרים. ניתן לעצב שכבות של טקסט או תמונה.

פעולות

דואגות לשמר את דרך היצירה של רקע או עיצוב מסויים וניתן לשחזר את הצעדים במידה ונמחק העיצוב. זה חשוב מפני שכל סוג פעולה כזה מגיע עם הגדרות שלוקח זמן ליישם.

פונטים

אמנם לא חלק מהבסיס המובנה בפוטושופ אך ניתן לשנות אותם ואם רוצים בהתקנת חדשים כל שצריך לעשות הוא לגרור אותם לתיקייה של הגופנים במערכת ההפעלה של פוטושופ.

 

2017-09-04T21:44:06+00:00