תחרות צילום

הצילום הפך כבר משנים קודמות לא רק לכלי המאפשר דרכו לזכור ולהנציח רגעים חשובים ואנשים קרובים אלא לאומנות משל עצמה. הצילום מלבד היותו תחביב או מקצוע הפך לכלי חשוב ודומיננטי בתקשורת המנציח רגעים חשובים ומהווה עדות לזמנים משתנים.

אין פלא שכיום גם עולם הצילום פתח בבחירת מנצח בסוג של תחרות צילום. תחרות הצילום מאפשרת לצלמים מתחילים להיחשף לעולם הצילום ולראות בתחרות כדרך להתקדם ולהתפתח ופותחת פתח לצלמים המתקדמים והמקצועיים.

.

עולם תחרויות הצילום נחלק לשניים: תחרויות מזדמנות ותחרויות קבועות. התחרויות המזדמנות נקבעות באופן חד פעמי על ידי גורמים שונים. כך למשל*תחרות צילום לרגל 100 שנה לתל אביב, *תחרות צילום לרגל שנת ה-60 לישראל ועוד .

תחרויות צילום קבועות לעומת זאת, נקבעות בדרך כלל אחת לשנה או שנתיים בנושאים קבועים בדרך כלל. חלק מהתחרויות הן בינלאומיות וחלקן בישראל בלבד. כך, לתחרויות בישראל מגיעים לעיתים צלמים מהעולם, ולהפך לתחרויות בעולם מגיעים צלמים מישראל.

ניצחון?

צלמים, הכירו את תוכנת הפוטושופ שיכולה להביא את כל התמונות שלך לדרגת שלמות באמצעות פילטרים וכלים חזקים יותר של פוטושופ לתיקוני צבע, שיכפול וריפוי. כמו כן תוכל ליצור שילובים מורכבים ביתר קלות עם כלים פורצי דרך.

גם לצלמים חובבים רציניים תוכנת הפוטושופ מספקת לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לערוך תמונות ולהשיג תוצאות מקצועיות, ומציעה גם ממשק משתמש פשוט יותר המקל על לימוד התוכנה ועל השימוש בה.ועכשיו כל מה שנותר הוא לחפש אחר תחרות צילום.

תחרות צילום היכן?

צלמים חובבנים? מקצועיים? רוצים לצעוד לעבר תחרות צילום? או אולי רק להתנסות ולהכיר במגוון סוגי הצילום והאיכות , כדאי ולהתעדכן בנוגע לתאריכים ולמקומות כדי להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון וחשוב מאוד להתמקד בנושא התחרות שלשמה הגעתם גם בכדי לנצח.

כדאי לברר במועצה המקומית שלכם אם מתוכננת תחרות צילום מקומית, דבר שקורה במועצות מקומיות רבות. בחשבון שמארגני תחרויות צילום לא מחפשים דווקא את הצלמים המקצועיים ביותר, אלא צילומים שיש בהם איזה ערך מוסף, איכות, רעיון וזווית שונה בהחלט.

2017-09-04T21:41:36+03:00