תיקון תמונה דיגיטאלית מטושטשת בפוטושופ- מדריך און ליין

לימודי פוטושופ מעניקים לבוגרים מגוון רחב של כלים ומאפשרים להם להפוך לבעלי מיומנויות רבות וחשובות בתעשיית העיצוב הגרפי והגרפיקה הממוחשבת. בלימודי התוכנה מכירים לעומק את כל הפיצ’רים המגוונים, החל מהיסודות וכלה ביצירת אפקטים מיוחדים. במסגרת הלימודים יוכל כל תלמיד לשדרג משמעותית את המיומנויות והכישורים האישיים שלו, שלב אחר שלב, דרך קיצור פקודות והיכרות ראשונית ובסיסית עם התוכנה. קורס פוטושופ עוסק במגוון רחב של נושאים שאחד מהם שם דגש מרכזי על הגברת הביצועיות.

מה לומדים בקורס פוטושופ?

נושא זה כולל בתוכו היכרות מעמיקה ויסודית עם עבודה בפוטושופ באמצעות כלי החיתוך, מברשות, שינוי והתאמת גדלים, ריטוש, חיבור בין כמה תמונות, אפשרויות לשינוי רקעים מגוונים, טקסטים, פונטים, פילטרים וכן הלאה. הטמעת עקרונות אלו לצד טכניקות עבודה הכוללות עבודה מדויקת לטובת שיפור והגברתו של הצד הטכני דרך הגברת היעילות של העיצובים שנעשים באמצעות התוכנה, הם כמה מהמטרות המרכזיות של לימודי התוכנה. עיצוב כידוע היא מלאכת השופעת ביצירתיות, במסגרת הלימודים פועלים התלמידים לצד צוות המנחים לפיתוח של סגנונות עיצוב אישיים ושיפור החשיבה היצירתית.
תרומה אישית לכל בוגר
זאת יכול להיעשות בין השאר באמצעות יצירה של פוסטרים, מודעות, עבודות עיצוב מרהיבות דרך עבודה עם כלי העיצוב והחיבור ביניהם.  בוגרי לימודי פוטושופ מקבלים מגוון רחב משימות ופרויקטים שנועדו ליישם ולממש את החומרים העיוניים שהועברו במסגרת הקורס ולהביא לידי ביטוי את הפן האישי והיצירתי של כל תלמיד. נהוג לחלק את הקורסים השונים לכמה גרסאות של תוכנת פוטושופ ועל כן כדאי מאד לבחור קורס שמלמד גרסא מעודכנת או נפוצה לעבודה בשוק, על מנת להצליח להשתלב במקומות עבודה תודות לרכישת הידע הנדרש.

מה חשוב לברר על הקורס?

כאשר אתם ניגשים לבחור קורס פוטושופ כזה או אחר, יש לתת את הדעת על צוות המורים או המדריכים שעתידים להעביר את לימודי התוכנה. ייתכן כי המדריכים וצוות ההוראה יכלול אנשי מקצוע מנוסים בעולם העיצוב או כאלה שעוסקים בעיצוב ברמה היום יומית. כמובן שיש להעדיף קורס עם צוות הוראה שעוסק בתחום במסגרת עבודתו השגרתית.

 

2017-09-04T20:53:38+03:00