לגרפיקאים או מעצבים גרפיים תיקון תמונה מפוקסלת בתוכנת פוטושופ

לגרפיקאים או מעצבים גרפיים תיקון תמונה מפוקסלת בתוכנת פוטושופ

ישנו בלבול רב כיום באשר לקהלי היעד המתאימים עבור לימודי תוכנת פוטושופ. מעצבי פנים לדוגמא לא ממש יודעים האם לימודי התוכנה מתאימים או מיועדים לצרכיהם והאם הם יוכלו לספק להם תרומה ממשית במסגרת העבודה. השאלה האם לימודי תוכנת פוטושופ אכן מסוגלים לספק מענה לדרישות של מעצבי פנים או אדריכלים למשל, או לחילופין מדובר בלימודים שקהל היעד העיקרי שלהם הוא גרפיקאים או מעצבים גרפיים בלבד, היא מרכזית ומחייבת הסברים מפורטים.

קהלי יעד מעצב תעשייתי או מעצב אלבומים דיגיטאליים

ראשית נתחיל ונאמר כי לימודי פוטושופ מסוגלים לספק ארגז כלים אפקטיבי עבור מגוון רחב של צרכים וכתוצאה מכך לא ניתן לומר כי לימודי התוכנה מיועדים אך ורק לגרפיקאים או מעצבים גרפיים. לימודי פוטושופ מסוגלים לתת לכל אחד כלים נהדרים שבהם הוא יעשה שימוש נרחב בדיוק כשם שכל גרפיקאי, מעצב פנים, אדריכל, מעצב תעשייתי או מעצב אלבומים דיגיטאליים נעזר בתוכנה בהיקפים גדולים. מה שעומד בבסיס הלימודים של תוכנת פוטושופ הוא למעשה הרעיון שכל אחד יכול להפיק תועלת מהיכרות מעמיקה עם יכולותיה של התוכנה.

כיצד ללמוד את התוכנה לעיצוב אלבום דיגיטלי?

כל אדם מן השורה יכול להיעזר בלי התוכנה על פי הצרכים האישיים שלו. ישנן כמה אפשרויות ללמוד את התוכנה. אפשרות אחת היא ללמוד פוטושופ במסגרת מסלול לימודים שמוצע על ידי מוסדות אקדמאים ומכללות שונות שמספקים מגוון קורסים ללימודי התוכנה, חלקם מיועדים למתקדמים וחלקם למתחילים. אפשרות אחרת היא ללמוד את התוכנה על ידי תארי אינטרנט שונים שמספקים את כל הידע הדרוש ואת ההכוונה המקצועית ליישומו המעשי בשטח. מדובר למעשה בסרטוני הדרכה שמועברים על ידי מורים מקצועיים השולטים לגמרי בפוטושופ.

פוטושופ לכולם!

באתרי האינטרנט השונים ניתן להתרשם ממגוון שיטות לימוד יסודיות שמתאימות את עצמם ליכולות ולצרכים המשתנים של כל תלמיד בהתייחס לתוכנת פוטושופ. כך למשל רופאים שמעוניינים ליצור הדמיה של אף לאחר ניתוח פלסטי או בעלי מקצוע בתחום עיצוב גינות שנדרשים לספק ללקוח הדמיה לגבי חזותה ותפקודה העתידי של הגינה, לימודי תוכנת פוטושופ יכולים לסייע להם בצורה משמעותית ונרחבת. שיטת הלימוד המסופקת באינטרנט מסוגלת להעניק לכל אחד את מלוא הכלים הנדרשים על מנת לבצע הדמיות אלו בצורה פשוטה ואמינה ביותר.

מחפשים עבודה דרך המחשב מהבית? הגעתם למקום הנכון.

אחד התחומים שמאפשרים עבודה מהבית דרך המחשבה תחום העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת. זה לא משנה אם אתה רוצה לעשות הסבה מקצועית או לחפש עבודה צדדית מהבית אין ספק שאם אתה אוהב את עולם העיצוב הגרפי תחום זה יכול לאפשר לך אין ספור דרכים כדי להתקדם בקריירה זו. מרבית המעצבים גרפיים היום עובדים בתחום זה מהבית ומספקים שירותי פרילנס כמיתוג לעסקים לפרסום באין ספור פלטפורמות במדיה הדיגיטלית כמו פייסבוק ואינסטגרם. הכתבה מלווה באין ספור תכנים מדהימים ונפלאים שמסבירים בפירוט רב מה זה עיצוב גרפי וכיצד אפשר לעשות בזה כסף מהבית דרך המחשב. נספר לכם על המחסור העצום של כוח אדם במעצבים גרפיים וכמובן נלמד בשיעורי יוטיוב מדהימים שנעשו על ידי מיטב המורים שעובדים בבית הספר. אין ספק שתחום העיצוב הגרפי הוא מקצוע נפלא שמאפשר קריירה מדהימה למי שאוהב את תחום זה.

מה מעצבים גרפיים עושים?

מעצבים גרפיקה נותנים שירותי פרסום בדיגיטל לעיצוב למובייל במיוחד כי העולם של היום עבר אך ורק לאינטרנט. אם בעבר רוב המעצבים היו הולכים לעבוד אך ורק בעולם הדפוס כדי להכין קטלוגים שיווקיים או ספרים היו המצב הוא שונה ונוכל לראות שמעצבים גרפיים יותר משתלבים בדיגיטל. כל עסק היום שלא יהיה לו מערך שיווק מקצועי לא יוכל להתקיים. נוכל לראות את זה גם בתקופת הקורונה שעסקים רבים שינו את שיטת העבודה שלהם.

מה קרה בתקופת הקורונה?

תקופת הקורונה היית מלווה בסגרים רבים ועסקים רבים נאלצו לסגור את העסק שלהם כי לא היה להם מערך שיווק דיגיטלי. עסקים שהיה להם מערך שיווק דיגיטלי פתחו חנויות אונליין ובצורה זו בשירות של משלוחים הצליחו למכור את המוצרים שלהם לכל רחבי הארץ. האם עסק דיגיטלי זה מספיק שיהיה לו רק אתר אינטרנט? התשובה היא לא.

מהו שיווק דיגיטלי?

שיווק דיגיטלי הוא תחום שגורם לעסק להיות בכל מקום שם הלקוחות נמצאים. שיווק הוא לא תהליך חד פעמי אלא תהליך מתמשך כדי להביע אמון במותג עצמו. כדי להביא עסק למכור בצורה מקסימלית על בעל העסק לשווק בכל פלטפורמה אפשרית לכל אורך השנה בצורה יומיומית החל מפרסום פוסטים ברשתות החברתיות, הכנת מודעות ובאנרים באתרי חדשות, כתיבת תוכן באתר ומתן מידע חשוב לגולשים ועוד אין ספור תחומים. תהליך שיווק הוא תהליך מתמשך שצריך בו מעצבי גרפיקה שיתנו את כל השפה הוויזואלית.

מה מעצב גרפי עושה?

מעצב גרפי הוא זה שאחראי לבצע את כל המודעה השיווקית תוך שימוש באלמנטים גרפיים כגון תמונות וכיתוב יחד עם תוכנות גרפיקה ממוחשבת. המעצב הגרפי מכין לכם מודעה שיווקית כדי לשכנע את הגולש שהמוצר הוא אכן אמין וטוב. מעצב גרפי אחראי על כל הצורה הוויזואלית באתר אינטרנט כדי שהאתר יראה טוב לגולשים וגם ידידותי מאוד למנוע חיפוש גוגל. אין ספק שהעבודה של המעצב גרפי היא חשובה מאוד לכל ההצלחה העסקית כי מספיק שיהיה תמונה לא ברורה באתר אינטרנט או שהאתר לא יהיה מהיר ונחמד לגולשים הם יעזבו אותו במהירות וגוגל עצמו לא יחבב אותו במנוע החיפוש.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבי גרפיקה ממוחשבת לומדים כיצד לעזור לעסקים לפרסם ולקדם את המותג בכל מדיה אפשרית תוך שילוב של חוקים רבים הנלמדים בתקופת הלימודים. הסטודנטים לומדים מהו משקל ואיזון וכיצד לקחת את המשקלים ולהשתמש בהם בצורה נכונה תוך שימוש בתוכנות גרפיות. תלמדו כיצד לבצע חווית משתמש נכונה עם UIUX נכון באתר תוך מתן דגש לאינפוגרפיקות ואלמנטים גרפיים שהם מבצעים בתוכנות גרפיקה אדובי.

תוכנות גרפיקה ממוחשבת אדובי.

תוכנות גרפיקה ממוחשבת אדובי הם הכלים היחידים שאיתם מעצבים גרפיים עובדים. כדי לעבוד בהם בצורה נכונה ולפרסם עסקים בצורה מקצועית על הסטודנטים לשלב את כל השפה העיצובית והחשיבה מעבר לקופסא תוך יצירתיות הנלוות למקצוע זה. אין ספק שהתוכנות הם היחידות שמאפשרות לעשות את כל מה שאנחנו רואים בפרסומות התוכנות והמודעות. התוכנות שאיתם מעצבים גרפיים עובדים הם פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אנדיזיין. לכל תוכנה יש תפקיד אחר ובאמצעות השימוש של שלושתם המעצב גרפי מבצע סגנונות עבודה שונים.

העבודה דרך המחשב.

בגלל המחסור העצום כיום במעצבים גרפיים נוכל לראות שלכל מעצב יש מספק אפשרויות לאחר סיום הלימודים. חלק מהמעצבים יבחרו לעבוד בעולם ההייטק ולתת עזרה למפתחים ומתכנתים למתן פרסום העסקים ועיצוב חווית המשתמש או במקביל יפתחו עסקים פרטיים ויתנו שירותי פרילנס ועיצוב לאנשים שצריכים את עולם המיתוג החל מסופרים שרוצים שיכינו עבורם ספרים בתוכנת האנדיזיין או קטלוגים שיווקיים בשירות של צלמים שנותנים שירות ועוד אין ספור תחומים בעולם המיתוג שקשורים למודעות שיווקיות שרצות בפייסבוק ובאינסטגרם בצורה שוטפת. כל עסק או גוף שצריך היום מערך שיווק אין ספק שהוא ישתמש במעצבים גרפיים.

איך לומדים את התחום הזה מהבית?

תחום העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית יחדיו נלמדים במסלול לימודים אונליין בבית הספר שמלמד בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה. באמצעות לימודים אונליין המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט וללמד אותו בצורה פרטנית ואישית אחד על אחד מהבית לאורך שמונה חודשים בלימודי תעודה ותיק עבודות שזה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל לתחום זה. השיעור הוא פרטני כך שכל תשומת הלב מופנית אך ורק לסטודנט ומאפשר לו לקלוט את החומר בצורה הכי טובה שיש. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לפתח לסטודנט את כל החשיבה הרחבה איך להוציא את המוצג בצורה מקצועית. אין ספק שתחום זה נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר ואם יש לכם תיק עבודות תוכלו להתקבל לכל מקום שרק תרצו.

למה תיק עבודות בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת נחשב לחשוב מאוד היום?

תיק עבודות בעיצוב גרפי זה הדבר היחידי שיכול להראות באמת מי אתה. זה לא משנה איזה תעודה מקצועית יש לך או אם סיימת תואר ראשון בתקשורת חזותית או לא. לקוחות רוצים אך ורק לראות את תיק העבודות ששם זה מראה באמת איך אתה חושב בצורה עיצובית. האם אתה ביצעת מודעות שיווקיות או לסירוגין איך אתה מעצב אפליקציה או אתר אינטרנט. כל לקוח שירצה לעבוד אתכם או משרד פרסום דיגיטלי שירצה שתעבדו אצלו בתור שכיר ירצה לראות דוגמאות של אתרים שעשיתם או אפליקציות שעיצבתם ובמקביל יבקשו לראות מודעות שיווקיות שביצעתם בפייסבוק. אין ספק שתיק עבודות זה נושא מאוד חשוב שעליו אנחנו עובדים לכל אורך הקורס.

העבודה דרך המחשב בצורה פרטנית:

כבר בתקופת הלימודים המורים שלכם ידריכו אתכם איך אתם יכולים לפתח את הקריירה הזאת לעבודה מהבית. ברשות בית הספר קבוצת פייסבוק מדור דרושים ששם מפורסמים מידי יום עשרות מודעות. קבוצה זו היא כבר בת שתיים עשרה שנה ומאפשרת לכל אחד להתחבר אליה במהלך הלימודים. יש בקבוצה זו כיום מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות ומעסיקים הגדולים ביותר בישראל ומחפשים אותך המעצב הגרפי המתחיל.

לסיכום:

העבודה דרך המחשב מספקת אין ספור דרכים להתחיל לעבוד מהבית. זה לא משנה אם את אמא צעירה או אבא שרוצה להישאר בבית ולעבוד תחום העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת בהחלט ייתן לכם את האפשרויות האלה.

כדי ללמוד תקשורת חזותית ולעצב אתרי אינטרנט אתם תחילה צריכים ללמוד את תחום העיצוב הגרפי שכולל פוטושופ ואילוסטרייטור אנדיזיין בשילוב השפה הוויזואלית והחוקים הרבים ולאחר סיום לימודים אלו אתם תוכלו לפנות לתקשורת חזותית וללמוד על מערכות לאתרי אינטרנט במערכות וורדפרס תוך שילוב חווית המשתמש באלמנטור UIUX ושאתם מסיימים את זה תוכלו להמשיך לחווית משתמש באפליקציות של תוכנת XD של אדובי. אנו ממליצים לכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו במיוחד בשבילכם על עולם העיצוב הגרפי כדי לראות אם אתם מתחברים לזה ותוכלו לשוחח עם יועצי הלימודים שלנו כבר היום איך גם אתם יכולים ללמוד מהבית. שיהיה לכם צפייה נעימה.