תמונה מורכבת מהרבה תמונות

תמונות הן חלק מחיינו כבר לא מעט שנים, ולמעשה התמונות הראשונות צולמו ופותחו כבר לפני כמה מאות שנים. תמונות מלוות אותנו בכל אירוע ובכל זמן כמעט, והן מתעדות לא מעט רגעים חשובים מחיינו. ולכן, טבעי מאוד שתמונות יהיו גם מתנה נפלאה, רגע שננצר ומתועד ועכשיו הוא מוענק למישהו שאוהבים. היום זה פשוט מאי פעם לצלם תמונות, לפתח אותן בפורמטים שונים אם רוצים או סתם לשמור אותן על מסך המחשב, וניתן לעבד תמונות בצורה מקצועית הרבה יותר ממה שבעבר. היום פסיפס הוא לא עבודה מורכבת מידי למי שמכיר את תוכנת פוטושופ, וניתן באמצעותה ליצור תמונה מורכבת מהרבה תמונות כזו שניתן יהיה לתת כמתנה או לשמור לעצמינו.

מהי תוכנת פוטושופ?

פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, החברה הגדולה ביותר לתוכנות גרפיקה. חברת אדובי פיתחה גם את התוכנות הפופולאריות הנוספות – אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ואחרות והיא עומדת בקדמת הבימה בתחום זה. פוטושופ היא התוכנה הוותיקה ביותר של החברה, תוכנה שעברה לא מעט גלגולים במהלך השנים, והיא עברה לא מעט שדרוגים שהפכו אותה ליותר ויותר משוכללת. עם פוטושופ ניתן לעשות כמעט כל מה שעולה על הדעת בתחום הגרפיקה והתמונות. ניתן לחתוך תמונות באופן פשוט או מורכב, להוסיף להן תאורה או להחליש אותה, לשנות טקסטורות, להפוך לשחור לבן ולהוסיף עוד אין סוף אפקטים. פוטושופ היא התוכנה הראשונה שנמצאת בשימוש אצל מעצבים גרפיים כמו גם אצל צלמים, וניתן באמצעותה להפוך כל תמונה ליצירת אומנות של ממש.

אפשרויות פרנסה עם פוטושופ:

פוטושופ היא תוכנה שהכרה שלה יכולה להביא לא מעט פרנסה. אומנם פוטושופ היא תוכנה גרפית אחת מיני כמה חשובות וכדאי מאוד גם ללמוד אותן אך גם פוטושופ בעצמה יכולה לספק לא מעט עבודה.

  • צלמי אירועים – פוטושופ הופכת כל צלם לאמן. היא מאפשרת לו לעבוד על התמונות שלו בצורה מקצועית לאחר שהוא צילם אותן, ושיפור שלהן כמו גם הצגה לאחר שיפור ללקוח תקדם את הצלם ותביא לו עוד ועוד לקוחות.

  • עיצוב אלבומים – צלם אירועים שרוצה להוסיף עוד דרך להתפרנס ולהגדיל את סל השירותים שהוא מציע, יכול להציע ללקוחות שלו עיצוב אלבומים אם הוא יודע לעבוד עם תוכנת פוטושופ. גם מי שאינו צלם יכול ללמוד את התוכנה ולהציע שירותי עיצוב אלבומים הן לצלמים כשירותים נלווים עבורם והן ללקוחות הקצה.

  • מעצבים גרפיים – עיצוב גרפי פשוט או מורכב מחייב הכרה של פוטושופ. מי שרוצה להתחיל ולעשות עבודות גרפיקה שונות בתשלום חייב ללמוד קודם כל את פוטושופ בכדי שיוכל להתחיל ולעסוק בתחום.

פוטושופ היא אם כן תוכנת העיצוב והעיבוד הטובה ביותר בעולם, ואם אתם רוצים להפיק תמונה מורכבת מהרבה תמונות הלא היא פסיפס, אתם חייבים להכיר אותה לעומק.

אפשרויות פרנסה עם פוטושופ

 

2019-08-04T22:37:08+03:00