תקשורת חזותית באר שבע

//תקשורת חזותית באר שבע

תקשורת חזותית באר שבע

לפי מחקרים מעל ל-50% מהעובדים בישראל לא מרוצים ממקום העבודה שלהם, לא מרוצים מהשכר שלהם ולא מרוצים ממה שהם עושים. היום בעידן בו מעמד הביניים נלחם כל יום על הישרדות אנשים רבים לא יכולים להרשות לעצמם להחליף מקום עבודה, לא יכולים להרשות לעצמם לימודים ולא יכולים להרשות לעצמם להפסיד שעות עבודה בשבילם. יש לא מעט עובדים שתקועיםשנים רבות באותו מקום עבודה גם אם הם לא מרוצים מה שגורם להם לתסכול רבאך היום בעידן המודרני עידן האינטרנט אין גם שום סיבה שזה יקרה. היום יש מקצועות שניתן ללמוד באמצעות הרשת ולאו דווקא באמצעות סרטונים מוכנים אלא גם עם מורה פרטי אמיתי. איך זה עובד? תיכף נסביר על זה.

ללמוד תקשורת חזותית – מה זה בכלל?

לימודי תקשורת חזותית באר שבע כמו בכל מקום אחר אלו לימודים המשלבים שני מסלולים. מצד אחד בניית אתרי אינטרנט ומצד שני עיצוב גרפי. בניית אתרי אינטרנט היא מקצוע נחשק, מקצוע מבוקש מאוד היום וכזה שרבים היו רוצים להיכנס אליו. מצד שני עיצוב גרפי שמאפשר לעצב את האתרים שבונים בצורה מקצועית ויפה, אתרים שנבנים בלי הצורך לשכור את שירותיו של מעצב חיצוני. תקשורת חזותית היא כל מה שוויזואלי ומשפיע עלינו, כל מה שגורם לנו לרכוש מוצר כזה או אחר ובעידן של היום האינטרנט הוא המדיה הוויזואלית השולטת. אז איך ואיפה לומדים את המקצוע? במכללת סולו כמובן, בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי.

איך לומדים תקשורת חזותית – עיצוב גרפי – בניית אתרי אינטרנט במכללת סולו?

לימודי תקשורת חזותית באר שבע כמו בכל מקום אחר במכללת סולו לומדים באמצעו הרשת. הלימודים הם עם מורה פרטי בשיטת אחד על אחד, מורה פרטי שיושב בבית שלו ועם תוכנה ייעודית שני המחשבים מתחברים. כך כל אחד יכול לראות את המחשב של השני וכל אחד יכול גם לשלוט על מחשבו של השני, או במילים אחרות – הלימוד הוא בדיוק כמו שלומדים כשיושבים פרונטאלית. אז למה השטה הזו כל כך מבוקשת? אילו יתרונות יש בה? הנה כמה מהם

תקשורת חזותית באר שבע

יתרונות השיטה לימודים בבאר שבע לימודי תעודה של מעצבים גרפיים 

לימוד אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו יאפשר לכם ללמוד מתי שתרצו. הוא יאפשר לכם ללמוד בשעות הערב או ביום שישי בבוקר או באמצע השבוע בכל שעה כך שאתם אלו שתשלטו בשעות הלימודים ולא תצטרכו להפסיד שעות עבודה. תוכלו ללמוד מהבית או ממקום העבודה שלכם אם זה אפשרי (יש סטודנטים שהצליחו לשכנע את המעסיק שלהם שיאפשר להם ללמוד בזמן העבודה ובתמורה הם יבצעו עבורו עבודות גרפיות) וזה אומר שאתם יכולים לרכוש מקצוע בלי להפר את שגרת החיים. במכללת סולו תקבלו את כל חומר הלימודים הנדרש והלימודים הם עם מורים מן השורה הראשונה בתחום, כך שאין סיבה שתמשיכו להיתקע במקום עבודה שלא טוב לכם בו!

2019-08-04T17:30:54+03:00