תקשורת חזותית חדרה

//תקשורת חזותית חדרה

תקשורת חזותית חדרה

עולם העבודה והלימודים עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות. אם פעם היינו חייבים להגיע למקום העבודה בשביל לעבוד, אם פעם מי שהיה עצמאי היה חייב לשכור משרד לשם כך, היום המצב שונה לגמרי. היום חלק ניכר מהעבודות מצריכות טלפון וחיבור לאינטרנט ואת זה יש לכל אחד בבית. היום יש לא מעט אנשים שעובדים מהבית ומתפרנסים מצוין, עובדים מהבית ומבלים עם המשפחה שלכם, וכן, אפשר גם ללמוד מהבית. לא מדובר על לימודים באמצעות סרטונים מוכנים או חומר כתוב אלא ממש עם מורה בשיטת אחד על אחד כמו שמציעה מכללת סולו. הנה קצת מידע על תקשורת חזותית ועל לימודים ועבודה מהבית

תקשורת חזותית מהי?

תקשורת חזותית חדרה כמו בכל מקום אחר היא שילוב של עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט. היא שילוב של שני דברים שנצרכים מאוד בעולם המודרני – היכולת לייצר חומרים ויזואליים שיעשו את העבודה והיכולת להטמיע אותם ברשת בצורה טובה ומקצועית. תקשורת חזותית כל אחד יכול ללמוד וכל מה שהוא צריך זו אוריינטציה בסיסית למחשבים. אם יש גם נגיעה עיצובית זה מצוין אך זה לא חובה. זה כשרוןשניתן לרכוש וכל מה שצריך הוא ללמוד תוכנות כמו אילוסטרייטור, פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ודרימוויבר. היום יותר מתמיד כדאי ללמוד תקשורת חזותית מכיוון שהשכר גבוה והדרישה עוד יותר. ובעיקר, האפשרות לעבוד וללמוד מהבית קוסמת לרבים.

תקשורת חזותית חדרה

תקשורת חזותית חדרה

לעבוד מהבית בעיצוב גרפי

תארו לעצמכם את עצמכם קמים בבוקר, שותים כוס קפה וקוראים עיתון, לאחר מכן אתם מארגנים את הילדים למוסדות החינוך ולוקחים אותם. בסופו של דבר אתם חוזרים הביתה, מכינים לעצמכם עוד כוס קפה ומתיישבים לעבוד. כן, כל מה שצריך הוא לפטופ או מחשב נייח וחיבור לאינטרנט. אחר הצהריים אתם גם כן עם הילדים ולאחר שהם הולכים לישון אתם מחליטים האם אתם רוצים להמשיך ולעבוד או שלא. נכון, זה מצריך משמעת עצמית ויש תקופות שעובדים בשעות לא שעות, אך אין תחליף לנוחות ואין תחליף לחופש. זה מתאים הן לגברים שרוצים לבלות יותר עם הילדים שלהם ולנשים שרוצות גם לתחזק את הבית שלהן תוך כדי עבודה. אבל רגע, מה עם לימודים?  תיק העבודות בתקופת הלימודים נחשב לאחד הדברים החשובים ביותר ואפילו יותר מהתעודה שתקבלו בתקופת הלימודים, נתרכז אתכם בתיק דיגיטלי ייחודי בו כל העבודות שעשיתם במהלך הלימודים  יאפשרו לכם לפתוח דלתות בתעשייה, מעסיקים וחברות שונות פחות מעניין אותם מאיפה הבאתם תעודה או איפה למדתם עיצוב וגרפיקה חזותית, מה שמעניין הוא אך ורק מה אתם יודעים לעשות, כיצד אתם מעבירים רעיונות דרך התוכנות הגרפיות, כיצד אתם יודעים להעביר את הצבעים הנכונים בעת בניית לוגו מעוצב, איך נראית העבודה הפרסומית שלכם וכיצד המודעה שעיצבתם יכולה לתרום לקידום מכירות או שיווק, ככל שתיק העבודות שלכם יהיה עשיר בעבודות גרפיות מגוונות כך יוכלו להבחין שאכן אתם מקצועיים מספיק כדי לשרת את הלקוחות שלהם.

ללמוד מהבית גרפיקה ממוחשבת – בניית אתרים ועיצוב

ברוכים הבאים למכללת סולו, המכללה ללימודי תקשורת חזותית ומקצועות הגרפיקה המובילה בישראל, המכללה היחידה שמציעה לימודים בשיטת אחד על אחד באמצעות האינטרנט. בשיטה זו נעשה שימוש בתוכנה המחברת בין המורה ובין התלמיד וכל אחד יכול לשבת בביתו. כך כל אחד רואה את המחשב של השני והתלמיד יכול להתקדם בקצב שלו. מכללת סולו הכשירה מאות בוגרים לתעשיית האינטרנט והפרסום כמו גם לעבודות אחרות בעיצוב גרפי. מכללת סולו מציעה את המורים הטובים בישראל עם הניסיון הרב ביותר וכל מה שאתם צריכים הוא מוטיבציה וחשיבה מחוץ לקופסה ויאללה לעבודה!

2018-10-22T20:21:08+03:00