תקשורת חזותית ירושלים

//תקשורת חזותית ירושלים

תקשורת חזותית ירושלים ללמוד אונליין מהבית

בסקר שנעשה לא מזמן בעולם העבודה, הסתבר בין השאר שמעל ל-50% מהאנשים לא מרוצים ממקום העבודה שלהם, לא מרוצים מהיחס אליהם ולא מרוצים מהשכר שלהם. חלק גדול מאותם מעל 50% אמרו שאם הייתה להם את היכולת הם היו עוזבים את העבודה ועוברים למקום עבודה חדש. עוד נתון מעניין הוא שרבים מאותם אנשים היו שמחים לעבוד מהבית ואפילו היו מעדיפים לעבוד מהבית כעצמאיים. נשמע לא הגיוני? בוודא שזה הגיוני. בעולם של היום שרבים בו עובדים מהבית, מבית הקפה השכונתי או ממקומות אחרים רק לא מהמשרד רבים רוצים להצטרף לסגנון החיים הזה.

למה לעבוד מהבית? עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט 

לפני שנדבר על תקשורת חזותית ירושלים כמו גם בכל מקום אחר שהיא אחת האופציות של עבודה מהבית, נסביר למה כדאי לעבוד מהבית. אז נכון, עבודה מהבית דורשת משמעת עצמית, אך מה לעשות צריך לתרגל אותה ומי שרוצה חיים טובים יותר יצטרך קצת להתאמץ. עבודה מהבית מאפשרת לכם להיות יותר עם המשפחה שלכם, מאפשרת לכם לראות את הילדים בבוקר וגם אחרי מוסדות החינוך, בעיקר בעידן בו רבים עובדים שעות ארוכות ולא זוכים לזה. בנוסף, עבודה מהבית מאפשרת לכם לקבוע את לוח הזמנים שלכם, מאפשרת לכם להחליט מתי לעבוד ומתי לא. נכון, תמצאו את עצמכם לעתים עובדים בשעות הלילה אך אתם תהיו אלו שיקבעו אם זה יקרה או שלא, לא איזה בוס. עבודה מהבית גם מאפשרת לכם לעבוד איך שאתם רוצים. זה אומר שאתם לא חייבים להתארגן בבוקר לעבודה אלא יכולים גם לעבוד בפיגמה, מה שיחסוך לכם ובעיקר לכן לא מעט כאב ראש

למה דווקא תקשורת חזותית לימודים בירושלים?

תקשורת חזותית היא שילוב של עיצוב גרפי ובניית אתרים. ולמה ללמוד את זה? כי זה מרתק, זה שילוב של תכנות עם ויזואליזציה, זה עולם שלם של תכנים, צבעים וצורות. זה בנייה של אתרים לאחר תכנון שלהם וזה בעיקר מכניס. מי שלומד תקשורת חזותית ויש לו מעט מוטיבציה יוכל היות עם עסק משגשג, יוכל להביא עוד ועוד לקוחות ולבצע עוד ועוד עבודות. אז איפה לומדים תקשורת חזותית בירושלים? כמובן, במכללת סולו המכללה המובילה בישראל ללימודי עיצוב גרפי.

תקשורת חזותית ירושלים

למה ללמוד עיצוב גרפי ובניית אתרים בירושלים דווקא במכללת סולו?

כי זו אחת המכללות הוותיקות בישראל, מכללה שיש לה מאות בוגרים שהשתלבו בתעשייה. מכללת סולו מעסיקה או המורים המובילים בשוק ויותר מהכול, היא מציעה שיטת לימוד ייחודית. במכללת סולו לומדים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי, מה שאומר שניתן ללמוד מכל מקום בעולם. כל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט ואם יש אז גם מיקרופון ואוזניות. במכללת סולו תקבלו ליווי צמוד ותכינו תיק עבודות מרשים, ותקבלו סיוע בהכוונה לעבודה לאחר הלימודים. אז קדימה למה אתם מחכים?

מה כולל היום תקשורת חזותית

‏תקשורת חזותית הוא תחום מאוד רחב נוכל לראות שבשנים האחרונות בעולם ההייטק שואב לתוכו אין ספור מעצבים גרפים, המעצבים הגרפים כבר לא עובדים אך ורק בבתי דפוס מה שהיה נהוג בעבר. מעצבים גרפים היום נותנים את השפה העיצובית באתר האינטרנט ועוד המון תחומים אחרים. החל מעיצוב אפליקציות להעברת מידע או להעברת מידע שיווקי דרך פרסומות ב-Instagram ובפייסבוק כדי לגרום לגולשים ‏להיות יותר מעורבים במה שקורה בעסק. הלימודים כוללים את ההבנה המעמיקה של השפה החזותית ובניית תדמית אישית לעסקים חדשים וקיימים. עסקים ללא מעצבים גרפיים לא יכולים לשרוד בתעשייה בכלל ונוכל לראות את השינויים שרוב בעלי העסקים עוברים היום.

  • אם הבנקים עוברים לעבודה אך ורק דרך האינטרנט מה יקרה לעסקים בעתיד? הדור של היום רוצה לקבל מידע כאן ועכשיו, לרוב קבלת המידע מתבצעת דרך גוגל שמפנה את הגולשים לאתרים שונים, כל מעצב גרפי או גרפיקאית אחראים על מספר פלטפורמות שונות בעיצוב גרפי החל מעדכון שוטף של דפי הפייסבוק ועד להכנת עיצובים מיוחדים והתאמה של גרפיקה לחנויות אונליין התחום החדש שעסקים פונים אליו.

מה כולל היום תקשורת חזותית

תיק העבודות בתקשורת חזותית הכרטיס כניסה היחידי לעולם זה

אם אתם אוהבים את עולם העיצוב גרפי ותקשורת חזותית תוכלו למצוא אין ספור מקורות פרנסה בתעשייה הזאת, כדי להתקבל לתחום הזה תצטרכו תיק עבודות מקצועי שיכלול את כל העבודות שעשיתם בתקופת הלימודים, זה לא משנה אם יש לכם ניסיון בתחום או לא, רוב מקומות העבודה בגלל המחסור בכוח אדם בתחום הזה יכשירו אתם לעבוד לפי החוקים שלהם. תיק העבודות צריך להראות עד כמה אתם טובים במה שאתם עושים, זה לא משנה איפה למדתם ואם יש לכם בכלל תעודה, תעודות לא פותחות לכם שום דלת, בתיק העבודות תראו כיצד אתם חושבים כמעצבים גרפיים וכיצד אתם יכולים להעביר רעיונות של עסקים בצורה של מודעות פרסומיות תוך שמירה על החוקים בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית, מוזמנים לצפות בקטגוריה של תיק עבודות ולהתרשם מה זה בכלל עבודות בעיצוב גרפי.

2019-07-20T12:41:48+03:00