תקשורת חזותית נהריה

תקשורת חזותית נהריה

ברוכים הבאים למכללת סולו, המכללה ללימודי מקצועות הגרפיקה אחד על אחד און ליין המובילה בישראל. מכללת סולו הכשירה מאות בוגרים בשנים האחרונות, בוגרים אשר חלקם השתלבו בתעשייה כשכירים במשרדי פרסום ובחברות אינטרנט שונות וחלקם פנו לדרך עצמאית ומתפרנסים מצוין. מכללת סולו מציעה לכם בין השאר גם לימודי תקשורת חזותית נהריה כמו גם בכל מקום אחר, לימודים המשלבים עיצוב גרפי יחד עם בניית אתרים. אך למה כדאי בכלל ללמוד תקשורת חזותית? מה זה נותן? מה ההבדל בין לימודים במכללת סולו ובין לימודים בכל מקום אחר? הנה כמה תשבות לשאלות נפוצות של מי שחושב להיכנס לתחום.

תקשורת חזותית לימודים בנהריה והצפון

העידן שלנו מתאפיין בין השאר בוויזואליזציה של דברים. מנסים למשוך אותנו מכל כיוון כדי להיחשף לעוד פרסומת, עוד אלמנט, עוד מוצר ועושים את זה בדרכים שונות. היום עסק שלא ישקיע במראה מושך ומעניין לא יוכל לקדם את המוצרים או השירותים שלו, ובשביל זה הוא צריך עיצוב גרפי. עיצוב גרפי זו העטיפה של המוצר, זה הפלאייר שהחברה מפרסמת, זה הברושור שמחולק בכנס, זו הפרסומת שרצה בפייסבוק ובעיקר, זהו אתר האינטרנט של העסק. ללמוד עיצוב גרפי זה מצוין וזה נותן לא מעט עבודה וללמוד בניית אתרים ותיכנות זה גם כן מצוין, אך השילוב המנצח הוא שילוב של שניהם, שילוב בין יכולות שנותן מעטפת שלימה של שירותים.

מכללה ללימודי מקצועות הגרפיקה אונליין דרך האינטרנט עם מורים פרטיים מי היא מכללת סולו?

מכללת סולו היא מכללה ללימודי מקצועות הגרפיקה שקיימת כבר שנים רבות. זו מכללה שהעומד בראשה הוא בעל ניסיון רב בעולם העיצוב הגרפי, ניסיון אותו רכש כמעצב מבוקש כמו גם כמרצה מבוקש. המכללה מציעה שיטת לימוד אחרת מהמקובל, שיטה שמתאימה לאורח החיים המודרני התזזיתי שאנו חיים בו. בשיטת לימוד זו לא צריך לצאת מהבית והלימודים מתקיימים באמצעות האינטרנט. לא מדובר על סרטונים ללמידה מהם אלא על שיעור פרטי אמיתי אחד על אחד עם מורה פרטי. הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה שמחברת בין שני המחשבים הן של המורה והן של התלמיד, וכל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט, אוזנייה ומיקרופון.

ללימודי מקצועות הגרפיקה אונליין דרך האינטרנט

יתרונות הלמידה מהבית בניית אתרים ועיצוב גרפי

למידה מהבית שונה במהותה מלמידה במכללה או בכל כיתה שהיא. היא מאפשרת להמשיך את יום העבודה כרגיל ללמוד בערב, היא מאפשרת לקבוע את ימי ושעות הלימודים בהתאם למתי שנוח, היא לא דורשת התארגנות ליציאה מהבית ולא מצריכה לעמוד בפקקים ולחפש חנייה. נוחות היא שם המשחק ואם רמת הלימודים היא גבוהה מאוד כמו במכללת סולו, אין סיבה שלא לעשות את זה. בנוסף, לימודים מהבית און ליין גם מאפשרים לעקוב אחרי חומר הלימודים בצורה טובה יותר ואם לא מבינים משהו לא מתקדמים עד שאפשר להמשיך שלא כמו בכיתה. תקשורת חזותית נהריה לומדים רק בשיטה זו במכללת סולו.

2019-08-09T15:17:12+03:00