תקשורת חזותית עמק יזרעאל

//תקשורת חזותית עמק יזרעאל

תקשורת חזותית עמק יזרעאל

תקשורת חזותית היא אחד המקצועות הנחשקים היום. בכלל, מקצועות המחשב והאינטרנט נדרשים יותר ויותר הן בגלל פוטנציאל ההשתכרות, הן בגלל העניין והן בגלל נוחות העבודה. מסלול לימודי תקשורת חזותית הוא מסלול המשלב בעצם בין שני מסלולים – עיצוב גרפי ובניית אתרים. אם תדעו לבנות אתרי אינטרנט ותדעו גם לעצב אותם ולא תצטרכו את שירותיהם של מעצבים גרפיים אחרים, תוכלו להרוויח מכל אתר אלפי ואף עשרות אלפי שקלים. אך איך לומדים תקשורת חזותית עמק יזרעאל? מהן אפשרויות הלימוד? מה הכי כדאי ואיך אפשר ללמוד שלא על חשבון העבודה או לנסוע רחוק? הנה כמה דברים שכדאי לדעת.

אפשרויות הלימוד לימודים אישיים אחד על אחד בעמק יזרעאל

תקשורת חזותית אפשר ללמוד במכללות שונות. אפשר לצאת מהבית פעם או פעמיים בשבוע מה שלעתים מצריך גם יציאה מוקדמת מהעבודה והפסד של שעות עבודה, עמידה בפקקים וחיפוש חנייה. זו דרך אחת ללמוד. אך יש דרך נוספת ללמוד תקשורת חזותית עמק יזרעאל כמו בכל מקום אחר (אפילו בעולם!) הדרך הזו היא לימוד במכללת סולו בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי און ליין, שיטה שהוכיחה את עצמה פעם אחר פעם ומאות הבוגרים שלה מכללה יעידו על כך. זו שיטה פשוטה שמתבצעת באמצעות תוכנה ייחודית שמקשרת בין מחשבו של המורה ובין מחשבו של התלמיד, וכל מה שצריך בשבילה הוא מחשב, חיבור לאינטרנט, אוזניה ומיקרופון.

יתרונות השיטה – לימודי תעודה מקצועיים בעיצוב תקשורת חזותית למדייה

לימודי תקשורת חזותית עמק יזרעאל כמו בכל מקום אחר במכללת סולו, הם שיטת הלימוד הטובה ביותר והנה היתרונות:

למידה מכל מקום – לא סתם כתבנו לימודי תקשורת חזותית בעמק יזרעאל כמו בכל מקום אחראפשר באמת ללמוד מכל מקום. בעידן האינטרנט כל מה שצריך הוא לפטופ וחיבור אליו וניתן להתחיל וללמוד. זה אומר שאתם יכולים להיות בבית בפיגמה עם כוס קפה וזה אומר שאתם יכולים לשבת בבית קפה, יכולים להיות אצל חבר או אפילו במהלך חופשה בחול. בשיטה זו ניתן ללמוד מכל מקום.

ללמוד בכל זמן – טובאולי כמעט בכל זמן לא בכל זמןבאמתלימודי תקשורת חזותית במכללת סולו יכולים להתקיים בשעות הערב, יכולים להתקיים ביום שישי בבוקר או באמצע השבוע ביום עצמו. כל מה שצריך הוא לתאם עם המורה את ימי ושעות הלימוד ולא משנה מתי הם יהיו.

ללמוד בקצב שלכם – לימודים במכללת סולו און לין אחד על אחד הם לימודים בקצב שלכם, לימודים בהתאם ליכולת השליטה שלכם ואתם לא צריכים להיות תלויים בכיתה שלימה.

מעל לכל – לימודים נוחים – בלי לצאת מהבית, בלי לעמוד בפקקים, בלי לחפש חנייה וגם לשלם עליה, בלי לצאת מוקדם מהעבודה ובלי להתארגן. לימודי תקשורת חזותית עמק יזרעאל במכללת סולו הם לימודים נוחים עם מורים מעולים ועם תעודה בסופם.

תקשורת חזותית עמק יזרעאל

תקשורת חזותית עמק יזרעאל

תיק עבודות והתעודה בתקשורת חזותית בסיום הלימודים – מה באמת חשוב היום

כיום תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד, מה שיקבע אם תשתלבו בשוק העיצוב גרפי זה אך ורק איך יראה תיק העבודות שלכם, במסגרת הלימודים נעבוד אתכם על תיק עבודות מקצועי שיכלול אין ספור עבודות בעיצוב גרפי החל ממודעות לקידום מכירות ושיווק עסק, בניית מיתוג לעסקים שיכלול עיצובי לוגו וכל מה שהעסק צריך, עיצובי חוברות קטלוגים, הבאת הגרפיקה המעוצבת לדפוס, עיצוב אתרי אינטרנט עם עמידה בחוקים של מנועי חיפוש, UX -UI, הבנת תהליכי בניית אתר תוך דגש על חווית המשתמש ועוד, בתקופת הלימודים תקבלו שיעורי בית ותרגילים לכל אורך הלימודים כדי לפתח את השליטה על התוכנות הגרפיות תוך ישום של חוקי העיצוב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל הפרטים על מתכונת הלימודים ושעות הלימוד.

אז קדימה, למה אתם מחכים?

2018-10-22T20:21:36+03:00