תקשורת חזותית ראש העין

//תקשורת חזותית ראש העין

תקשורת חזותית ראש העין

תארו לעצמכם את המצב הבא: אתם קמים בבוקר ושותים כוס קפה בנחת, קוראים קצת עיתון ומתפנים לארגן את הילדים למוסדות החינוך. לאחר מכן אתם לוקחים אותם אתכם למוסדות הלימוד שלהם וחוזרים הביתה ומתחילים לארגן אותו אחרי הבוקר הזה. אתם מסיימים לארגן את הבית, מתיישבים מול המחשב ופותחים אותו. אתם מתיישבים לעבוד כמה שעות ובצהריים עושים הפסקה לכמה שעות, לוקחים את הילדים ומבלים איתם את שעות אחר הצהריים ואחר שהם שוכבים לישון אתם מתיישבים שוב לעבוד עוד שעה שעתיים. נשמע כמו חלום נכון? זו היא המציאות היום של לא מעט אנשים בישראל כמו גם בעולם כולו. היום אפשר לעבוד מכל מקום בחלק לא מבוטל מהמקצועות מכיוון שהעבודה מתבצעת מול מחשב ובאמצעות האינטרנט, והתקשורת היא דרך הרשת או בטלפון עם לקוחות ואנשים אחרים שנוגעים לעסק. אפשר להיות עצמאי ולהתפרנס מצוין ואפשר לשלוט על שעות עבודה ולא לוותר על המשפחה בגללה. איך עושים את זה? בוחרים את אחד המקצועות המעניינים ביותר שישנם היום, מקצוע שיש בו המון עניין, המון אופציות להתפתחות וכמובן גם המון פרנסה. הכוונה היא לתקשורת חזותית והנה קצת הסבר על המקצוע.

עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת בראש העין

ללמוד בראש העין עיצוב וגרפיקה דיגיטלית מהי תקשורת חזותית?

על עיצוב גרפי שמעתם מן הסתם נכון? גם אם לא שמעתם היא חלק מחייכם בין אם תרצו ובין אם לא. לכל מקום אליו תפנו תראו פרסומות ותראו גרפיקות שונות, ואת הגרפיקות הללו עיצבו מעצבים גרפיים. זה יכול להיות השלט בלוח המודעות בחדר המדרגות וזה יכול להיות הפלאייר בתיבת הדואר שלכם, זו יכולה להיות פרסומת בפייסבוק שנחשפתם אליה וזה יכול להיות כל חומר גרפי אחר וירטואלי או פיזי. אם תוסיפו לזה גם את הידיעה איך לבנות אתרי אינטרנט תקבלו את השילוב המושלם – גם לבנות אתרים וגם לעצב אותם. זה כמו לבנות קונסטרוקציה של בית ולעצב את הבית מבפנים. נשמע מצוין נכון? יש רבים שעושים את זה ומתפרנסים מצוין, ואם מעניינת אתכם תקשורת חזותית ראש העין כמו בכל מקום אחר זה בדיוק בשבילכם.

ללמוד מהבית במכללת סולו עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת בראש העין

מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל ללימודי מקצועות הגרפיקה, מכללה אשר שמה לעצמה למטרה להנגיש את התחומים הללו לכמה שיותר אנשים. מכללת סולו מאפשרת לכם ללמוד עם מורה פרטי אחד על אחד אך לא בשיטה המוכרת אלא באמצעות האינטרנט. הלימוד מתבצע באמצעות תוכנה ייחודית המחברת בין שני המחשבים וכל מה שצריך הוא מחשב, חיבור לאינטרנט, מיקרופון ואוזנייה. מכללת סולו הכשירה מאות בוגרים בתחום שעובדים בתעשייה הן כעצמאיים והן כשכירים היא מצעידה את התחום קדימה והיא מסייעת לתלמידים למצוא עבודה לאחר סיום הקורסים כמו גם מלווה את התלמידים בהכנת תיק עבודות מרשים אותו יוכלו להציג בפני מעסיקים או לקוחות.

2019-08-09T15:29:01+03:00