10 מדריכים חינם לפוטושופ CS6 בכל הרמות. מתאים לעיצוב גרפי, צילום או עיצוב אלבום דיגיטלי.

//10 מדריכים חינם לפוטושופ CS6 בכל הרמות. מתאים לעיצוב גרפי, צילום או עיצוב אלבום דיגיטלי.
לפניכם 10 מדריכים מצולמים חינם לתוכנת הפוטושופ CS6. המדריכים הינם לכל הרמות ובין אם אתם מתחילים ללמוד את התוכנה ובין אם אתם כבר מכירים אותה ועובדים איתה, הסרטונים הללו יוכלו לסייע לכם. אם אתם רוצים לעבוד עם התוכנה כמעצבים גרפיים, כצלמים או בשביל לעצב אלבום דיגיטלי הסרטונים הללו הם בדיוק בשבילכם, ותוכלו בעזרתם להכיר לראשונה כלים שונים בתוכנה, ואלו מכם שכבר מכירים את התוכנה ועובדים איתה יוכלו להעמיק את היידע שלהם. האזנה וצפייה בסרטונים יחד עם תרגול כל הזמן, מבטיחים שיפור ניכר ביכולות לעשות שימוש בתוכנה.

מה היא פוטושופ?

אם אתם חדשים בתחום, כדאי שתדעו מה היא התוכנה ולמה אתם חייבים להכיר אותה לעומק. תוכנת פוטושופ היא תוכנת עיבוד תמונה שיודעת לתקן תמונות, ללטש אותן, לשנות אותן, להבהיר אותן, לחדד אותן, לשלב טקסטים, צבעים או כל דבר אחר שעולה במוחכם, תוכנת הגרפיקה המובילה בעולם. בשנים האחרונות צצו להן כל מיני תוכנות חינמיות חדשות שניתן בעזרתן לתקן תמונות, ואכן ניתן לעשות תיקונים ושדרוגים כאלו ואחרים אך אף אחת מהתוכנות הללו לא מתקרבת ליכולות שמציגה פוטושופ. לפוטושופ כלים מתקדמים שניתן בעזרתם לעשות מניפולציות שונות, אפקטים מרהיבים וכל דבר כמעט שעולה על הדעת. לא לחינם יש מיליונים רבים של משתמשים בתוכנה הזו, ומספר המשתמשים בה רק הולך ועולה מידי שנה.
מעצבים גרפיים – עושים שימוש תדיר בתוכנה וכמעט כל עבודה שלהם מצריכה שימוש גם בתוכנה
מי צריך אותה?

מעצבים גרפיים – עושים שימוש תדיר בתוכנה וכמעט כל עבודה שלהם מצריכה שימוש גם בתוכנה זו.

צלמים – שיפור תמונות שיוצאות תחת ידיהם כמו גם הוספת אפקטים מיוחדים וכל דבר שיכול לשמח את הלקוחות הקיימים שלהם וכמובן יעזור להם להשיג לקוחות פוטנציאליים.
מעצבי אלבומים – שירות שניתן בדרך כלל על ידי צלמי אירועים אך לא רק, עיצוב אלבום דיגיטלי משאיר מזכרת נעימה וייחודית מאירוע חשוב כלשהוא, או שסתם ניתן גם לעצב באופן עצמאי תמונות מכל תקופה בחיים.
אם תכירו את תוכנת פוטושופ ותדעו לעבוד איתה ברמה גבוהה, תוכלו למצוא לא מעט עבודות. עבודה עם פוטושופ היא לב ליבה של העבודה הגראפית, ואתם חייבים להיות מקצוענים, מה שמתחיל עם המדריכים הללו.

 

 

2019-08-04T21:13:14+03:00