10 עובדות מעניינות על לימודי ציור

רכשתם פיסת ניר או בד? מה הדבר ההופך את אותן פיסות לציור בלתי נשכח?

מעוניינים ללמוד ציור? הנה כמה עובדות מעניינות. האם יש מקום לידע או לאינטואיציה במסגרת הלימודים נשאלת השאלה האם יש מקום לאינטואציה מול הידע וכיצד ניתן לפתח ביטחון בלי להגיד שוב את מה שנאמר בעבר. במסגרת לימודי ציור סטודנטים רבים עוסקים בשאלה כיצד ניתן לצבור את הידע וכך ליצור קסם?

לא כל צייר חייב להגיע עם ידע מוקדם

ישנם סגנונות ציור שונים ולכן לא כל סטודנט במסגרת לימודי ציור אינו חייב להגיע עם ידע מווקדם. אם נראה למשל את הסגנון של ציור מתוך מדיטציה, הרי הציור באמצעות מדיטציה מאפשר לבנות יופי ושמחה ואינו דורש ידע מוקדם היות והציור נעשה מתוך פעולת המדיטציה. לימודים באמצעים מתקדמים – לצד לימודי הציור המסורתיים ניתן לראות כיום לימודים דיגיטליים המתבצעים כאשר הסטודנטים נמצאים בביתם יושבים מול המחשב ואילו המרצה נמצא מהצד השני.

מבט מקיף על תחום הציור

בשל ההתפתחות הטכנולוגית רבים מעדיפים ללמוד לימודי ציור בשיטה מתקדמת כאשר המורה נמצא בצד השני ולא בכיתה. אם בעבר היה נהוג לחשוב כי מדובר במסלול לימודים לא ממש רציני, הרי היום ברור לכל כי לא כך הדבר. המסלולים נלמדים אצל מורים שונים הנבדלים בגישתם אך מאפשרים לסטודנטים פיתוח נקודות מבט ייחודיות.באמצעות הגישה הייחודית הסטודנטים בוחרים לעצמם את המקום והדרך הייחודית שלהם.

פריצת גבולות

האם אתם מחשיבים את הציור כאהבה הגדולה שלכם? בשנים האחרונות אנו נחשפים לאובייקטים רבים המאפשרים לנו לקבל השראה. רבים אינם יודעים זאת, אבל לא מעט יצירות אמנות נוצרו מרעיון שהתגבש כמה רגעים לפני תחילת העבודה. קורס ציור דיגיטלי מאפשר לסטודנטים לצאת מהמרחב המוכר להם ולפרוץ את הגבולות.

התקדמות הטכנולוגיה

הייתם משוכנעים כי קורס ציור כולל עפרונות ודף לבן? היום נהוג לקבל סקיצות על גבי דף ממוחשב מה שמחייב את הסטודנטים ללמוד את התוכנה המאפשרת להם להגיש את הסקיצות.

לימודים מקיפים

קורס ציור דיגיטלי נחשב לקורס מקיף ביותר בדומה לקורסים שנלמדו בעבר, אבל הדגש הוא על הציור הדיגיטלי. במסגרת הקורס נלמדים הנושאים הבאים: אנימציה, הבאה לדפוס, תלת מימד, תיקוני צבע, תכנון עבודה.

לימודי ציור – האם כל אחד יכול

לבסוף נשאלת השאלה האם כל אחד יכול- האם כל אחד אשר חושב כי יש לו את זה כלומר הוא מרגיש שביכולתו להעביר מסרים באמצעות האמנות- האם כך באמת הדבר?קורס ציור מתאים לאנשים יצירתיים אשר בקיאים בתוכנות מחשב .

מה דרוש במסגרת הלימודים

אותם אנשים צריכים להפגין ידע לצד יצירתיות על מנת להיכנס לעולם האמנות ולהביע את עצמם באמצעות הציור. חשיבותו של הסקר הדרך הטובה ביותר לבחון האם זה מתאים לכם היא לערוך סקר בין המכללות השונות המציעות לימודים בתחום ולבחון היטב את תוכנית הלימודים ואת צוות המרצים.

דוגמאות לאיורים וציורים דיגיטליים

2019-07-27T00:10:20+03:00