8 שיעורי פוטושופ חינם לצלמים – מדריכי עיצוב תמונות אן ליין

//8 שיעורי פוטושופ חינם לצלמים – מדריכי עיצוב תמונות אן ליין
בסרטונים שלפניך תוכל לצפות ב-8 שיעורי פוטושופ המיועדים לצלמים, סרטונים שהינם מדריכים לעיצוב תמונות. הסרטונים הללו לא דורשים ממך יידע מקצועי או ניסיון רב בעיצוב, אלא דורשים ממך התמדה ויישום הנלמד בהם. אם אתה צלם ורוצה להישאר יחד עם כולם או להיות רמה אחת מעל כולם, ובכל מקרה לא להישאר מאחורה, אתה חייב לדעת ולהכיר את תוכנת הפוטושופ ואת מה שהיא עושה. הסרטונים הללו ניתנים בחינם ואתה יכול ללמוד מהם לא מעט, על מה עושה תכנת פוטושופ, אילו פתרונות עיצוביים היא מספקת ואילו אפקטים ניתן לעשות איתה.

היום צלם הוא לא רק צלם…

בימים בהם צילום היה בפילם, אי אפשר היה הרבה מה לעשות עם תמונות. התמונה הייתה מצולמת עם הרבה תקווה בלב שהיא יצאה כמו שצריך. היום בעידן הצילום הדיגיטלי, תמונה שצולמה זה עוד לא סוף הסיפור, ותמונות יכולות להיות מעובדות באופן דרמטי עוד הרבה אחרי הצילום עצמו. היום תמונה שצולמה ויצאה לא טוב יכולה להשתפר פלאים עם תוכנת הפוטושופ, ותמונה שיצאה טוב יכולה להיות מעולה עם כמה אפקטים שיוסיפו לה.

אתה חייב את זה בשביל למכור את עצמך…

אם אתה צלם בעידן של היום, אתה לא יכול להישאר מאחורה ולא לדעת לעשות שימוש לפחות בסיסי בתוכנת הפוטושופ. כל צלם חייב להכיר את התוכנה בשביל לעשות בה שימוש, ואם לא תכיר אותה מה שתוכל להציע ללקוחות שלך יהיה פחות ממה שהמתחרים יציעו. אם אתה רוצה למכור את עצמך כמו שצריך ללקוחות הפוטנציאליים שלך, ורוצה להראות להם תמונות עם אפקטים מרשימים, אתה חייב להכיר את התוכנה וחייב גם להשתמש בה.

להציע אלבום מעוצב…

8 שיעורי פוטושופ חינם לצלמים

קח את העסק שלך עוד צעד אחד קדימה, ותתחיל להציע עיצוב אלבומים וגם תעשה את זה בעצמך. נכון שאתה יכול לתת למישהו אחר  לעשות את זה, אך אם אתה רוצה להרוויח יותר אתה יכול לעשות את זה בעצמך. חוש עיצובי בסיסי, יחד עם יידע בתוכנת הפוטושופ, ואתה יכול לעצב אלבומים בצורה מקצועית תוכנת הפוטושופ פותחת אפשרויות רבות לצלמים ולכל אחד אחר שמשתמש בה, ואתה חייב לנצל אותה בין אם זה לעיצוב של אלבומים ובין לכל כיוון אחר שתחליט לעשות בו שימוש עם התוכנה.

2019-08-04T20:51:10+03:00