קורס גרפיקה בחיפה מחיר

שיעורי עיצוב גרפי עם תעודת הסמכה – קורס גרפיקה בחיפה מחיר

אחד הדברים שאנו תמיד מחפשים כאשר אנו הולכים ללמוד מקצוע זו התעודה. מה המשמעות של התעודה? האם בכל מקצוע היא חשובה? האם יש דברים שחשובים ממנה? על כל אלו נדבר בכתבה הבאה.

למה תעודות הפכו להיות קריטיות עבורנו?

מגיל 6, כאשר אנחנו נכנסים למערכת החינוך הבית ספרית, אנו מתחילים לקבל הערכה באמצעות תעודות. אנו מקבלים תעודת מחצית ותעודת סוף שנה וכך לאורך 12 שנים. לאחר מכן, אנו עוברים לצבא ושם על כל קורס שאנו מבצעים, מקבלים תעודה שעברנו את הקורס הזה. בסיום הצבא, אנו מחפשים להתחיל ללמוד מקצוע ואנו מחפשים את המקום הטוב ביותר, כאשר אנו יודעים שכדי לקבל גושפנקא ולמצוא עבודה, אנו זקוקים לתעודה בתחום ולא סתם תעודה, אחת כזו עם קבלות. כלומר אנו מחפשים תעודה ממקום מוכר כדי שיקבלו אותנו לעבודה.

 

נשאלת השאלה, האם יש מקצועות שבהם אין צורך בתעודה בכלל או בתעודה מהמקומות המוכרים ביותר? בעניין זה חשוב לדעת שיש מקצועות שבהם באמת הדרישה היא תעודה. זה קורה בעריכת דין, רפואה, רפואת שיניים, ראיית חשבון וכדומה. אלו הם מקצועות מפוקחים שתמיד חייבו תעודה בתחום. לעומת המקצועות האלו שעליהם הפיקוח הוא גדול וכך גם הסינון, יש מקצועות שחובת ההוכחה היא לא התעודה, אלא המומחיות בתחום. דבר זה נכון לכל מקצועות העיצוב ובפרט למקצוע העיצוב הגרפי.

למה עיצוב גרפי הוא לא מקצוע שזקוק לתעודות בהכרח?

כל המכללות שמלמדות את התחום, נותנות בסוף תעודה שסיימתם את הלימודים התחום. האם לתעודה יש משמעות בסופו של דבר? האם אדם עם כישרון שלא למד את התחום באופן מקצועי, אך יודע לעצב גרפיקה בצורה מבריקה, לא יתקבל לעבודה? אז זהו שבעיצוב גרפי אם אתם מעצבים גרפיקות בצורה מקצועית, לא תצטרכו את התעודה. מי שלומד את התחום ויש לו מה להציע ותיק העבודות שלו איכותי, הוא יתקבל לעבודה.

אז מה כן צריך כשרוצים ללמוד עיצוב גרפי כדי להתקבל בסופו של דבר לעבודה בתחום?

אם אין לכם ידע בתחום בכלל או שיש לכם ידע מועט ואתם רוצים להרחיב אותו ולעסוק במקצוע, אתם צריכים קורס עיצוב גרפי או קורס תקשורת חזותית. מדובר על תחום מאוד רחב עם המון אפשרויות בעת קבלה לעבודה. יש קורסים למתחילים וקורסים למתקדמים וקורסים המתמקדים בעיצוב להייטק וקורסים העוסקים בחוויית משתמש ועוד. מדובר על תחום בעל מנעד מאוד רחב של אפשרויות וכל אחד שאוהב את התחום יכול לבחור במה לעסוק.

כל הקורסים בתחום העיצוב הגרפי לשנת 2022 שאתם חייבים להכיר

עיצוב גרפי למתחילים – עיצוב גרפי למתחילים הוא הקורס המיועד למעצבים מתחילים. זה הקורס שבו תלמדו את כלי העבודה של המעצב הגרפי ותתחילו למעשה ללמוד מה היא חשיבה עיצובית. קורס גרפיקה בחיפה מחיר לרוב מתחיל ב3000ש”ח ויכול להגיע לסכומים יותר גבוהים תלוי במספר הקורסים וההסמכות שאתם לוקחים, מומלץ לצפות בתפריט העליון שבאתר בקטגורית מחיר שם תוכלו לראות בדיוק את הקורס שאתם צריכים ולפי זה לברר את העלות של קורס גרפיקה ללימודי תעודה ותיק עבודות.

כלי העבודה החשובים של המעצב הגרפי

למעצבים גרפיים יש 3 כלים טכניים ועוד כלי נוסף שהוא החשיבה העיצובית. הכלים הטכניים הם למעשה שלוש תוכנות עיצוב שמשתמשים בהם כיום מעצבים גרפיים וחלקכם ודאי מכירים אותם. התוכנה הראשונה היא כמובן תוכנת הפוטושופ לעיבוד תמונות, התוכנה השנייה היא תוכנת אילוסטרייטור שבאמצעותה המעצב הגרפי יכול לצייר אובייקטים במרחב והתוכנה האחרונה היא תוכנת אינדיזיין שתפקידה לעצב טקסט על עמודים בגדלים שונים ועם כל כללי העימוד החשובים.
הכלי הרביעי הוא לא תוכנה והוא לא כלי פיזי, אלא כלי שאנו רוכשים במהלך הלימודים וככל שאנו מתרגלים יותר ויותר. מדובר בחשיבה עיצובית. זהו נושא מרתק שמלווה את המעצב הגרפי לאורך הלימודים ובעצם לאורך כל הדרך בעיסוק זה.

מהי חשיבה עיצובית ואיך היא נלמדת בקורס עיצוב גרפי?

חשיבה עיצובית נשמעת כמו משהו שלא ניתן ללמוד, אלא משהו שמתבסס על כישרון. חשוב לנו לשבור את המיתוס בדבר הזה ולומר כי חשיבה עיצובית מתבססת על רקע עיצובי רחב במקצוע העיצוב הגרפי. הרקע הזה כולל את תורת הצבעים, תורת הפונט, עימוד נכון, גדלים של גרפיקה, פרופורציה בגרפיקה ועוד המון נושאים חשובים שבונים את החשיבה הייחודית הזו.

נכון שכישרון בתחום יכול מאוד לעזור למעצב העתידי, אך גם הכישרון בסופו של דבר חייב להתבסס על הכלים הנכונים של התחום. כשגרפיקה מעוצבת לא על פי הכלים המקובלים, המבינים בתחום יזהו זאת ויראו כי מדובר בגרפיקה שאינה מקצועית. הרי כל אחד שיש לו קצת טאצ’ עיצובי יכול לעצב, אך אין זה אומר שמדובר בעיצוב מקצועי. כדי להיות מקצוען יש ללמוד את התחום ואין זה קשור לקבלת תעודה בסוף.

תקשורת חזותית – עיצוב גרפי מתקדם

אז כמו שאמרנו קודם, עיצוב גרפי הוא תחום רחב מאוד והוא מאפשר לכם לבחור בין המון תחומים באיזה סוג עיצוב לעסוק. אחד התחומים שמעצבים גרפיים רבים שואפים להגיע אליו הוא התחום של תקשורת חזותית הכולל בתוכו תחומי עיצוב להייטק. זה לא סוד, ההייטק תמיד היה וגם כיום מקום נחשק לעבוד בו. זה המקום של החדשנות, זה המקום עם השכר הגבוה ורבים רוצים להיות שם. מעצבים גרפיים רבים לאחר זמן מה בוחרים להתקדם לעיצוב בהייטק וכדי לעשות את המעבר בצורה נכונה, עליהם ללמוד מספר תחומים חשובים בעיצוב גרפי.

מה לומדים בעיצוב גרפי כדי להתקבל להייטק?

יש מספר תחומים בעיצוב גרפי שיקנו לכם כניסה לעולם ההייטק. הנה כמה מהם:
1. עיצוב אתרי אינטרנט –
האינטרנט הוא למעשה המצרך החשוב ביותר כיום בהייטק ועבור כל עסק. בהייטק אנו רואים מתכנתים רבים שבונים אתרי אינטרנט מסוגים שונים והאדם שהם הכי זקוקים לו כדי להשלים את התוצאה בצורה הטובה ביותר הוא המעצב הגרפי. בניית אתר אינטרנט ב-2022 לא מספיקה. כדי לעמוד אל מול המתחרים הרבים בכל תחום, יש צורך באתר מעוצב שמושך את הקהל.
2. עיצוב אפליקציות – אם תיכנסו לחפש אפליקציות, תראו שיש כמות עצומה של אפליקציות מסוגים שונים, כאשר מה שמבדיל בניהן הוא איפיון מעולה, ממשק משתמש נוח ועיצוב כובש. כדי שכל זה יקרה, המתכנת זקוק למעצב גרפי שיודע עיצוב של אפליקציות. בשנים האחרונות אנו רואים כי הרבה עסקים פונים לבנייה ועיצוב של אפליקציה לעסק שלהם ולא סתם. העולם התעדכן מאוד והאפליקציות הם למעשה הדבר החדשני כיום.
3. חוויית משתמש UX – UI
כדי שתוכנה, אתר או אפליקציה יהיו נוחים למשתמשים הם חייבים לעבור תהליך של חוויית משתמש. מדובר על איפיון שנכנס לראש של קהל היעד ומחפש ליצור את הגרסה הנוחה ביותר עבור המשתמשים הן מבחינת שימוש והן מבחינת העיצוב.

בניית אתרים ועיצוב אתרים זה אותו מקצוע?

התשובה היא לא! לא מדובר באותו המקצוע. בניית אתרים היא למעשה המעטפת המבנית של האתר. העמודים שיהיו בו. בניית האתר מבוססת על שפת קוד שלרוב מתבצעת כל ידי מתכנתים. תוכן האתר, הצבעים של האתר, העימוד וכדומה נכללים בעיצוב והם החלק הגדול שמשלים את האתר לפני שהוא עולה לאוויר. לעיצוב משמעות מאוד גדולה בקידום האתר בגוגל והגעה לקהלי יעד רחבים.

במה להתחיל? מה ללמוד?

אנו במכללת סולו מציעים לעתידים ללמוד מגוון רחב של קורסים. אנו מציעים עיצוב גרפי למתחילים. בקורס זה תלמדו את שלושת תוכנות העיצוב וחשיבה עיצובית עם כל המבואות החשובים של התחום. אנו במכללת סולו מציעים גם קורס תקשורת חזותית הכולל בתוכו לימודי עיצוב של אתרי אינטרנט באמצעות תוכנת וורדפרס ותוסף האלמנטור שהם הנחשבים ביותר בתחום, עיצוב אפליקציות באמצעות תוכנת XD שהיא התוכנה הייעודית הטובה ביותר כיום עבור עיצוב אפליקציות.

בקורס זה גם לומדים את כל תוכנות העיצוב הגרפי כמו בקורס למתחילים וניתן לבחור מההתחלה את הקורס הזה. קורסים נוספים שמוצעים אצלנו הם עיצוב חוויית משתמש UX -Ui, לימוד תוכנות עיצוב בנפרד עבור מקצועות שזקוקים להם כמו צלמים לדוגמא וקורס העוסק בעיצוב של תיק עבודות.

מי אנחנו מכללת סולו?

נעים להכיר, מכללת סולו היא מכללה לעיצוב גרפי ועיצוב עבור מקצועות ההייטק. המכללה שלנו פועלת כבר 17 שנים ואנו מלמדים את התחום אחד על אחד אונליין מהבית מתחילת דרכנו.

לימוד אחד על אחד הוא לימוד מקצועי, פרטני המאפשר לכל סטודנט ללמוד בקצב שלו מבלי להיות תלוי בקצב של סטודנטים אחרים. היתרונות של שיעור פרטי מוכרים וידועים ואנו למעשה משתמשים במתכונת לימודים זו כי יש לה הצלחה מוכחת בשטח. עוד מאפיין של המכללה שלנו הוא הלימוד אונליין שגם אותו אנו מבצעים 17 שנים בהצלחה. כאשר הסביבה היא דיגיטלית והמקצוע הוא דיגיטלי, אין סיבה שגם הלימודים לא יהיו דיגיטליים וזה מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש. התלמידים שלנו יכולים ללמוד מהבית, בלי לבלות בפקקים, בלי לחפש חניה ובלי הוצאות דלק מיותרות.

האם מקבלים תעודה בסוף הלימודים?

כן, מי שיסיים את כל מטלות הקורס בהצלחה יקבל תעודה מטעם המכללה, אך כמו שאמרנו כבר קודם, בעיצוב גרפי התעודה היא רק משהו פורמלי ומה שיקבע האם תיכנסו לתחום זה מה שאתם מציעים. תגיעו עם תיק עבודות איכותי ותראו חשיבה עיצובית מוקפדת ועם זאת מגוונת וסביר להניח שתצליחו להתקבל ללא בעיה. בקורס אתם תכינו עבודות ברמת תיק עבודות ותוכלו לעצב לכם תיק עבודות שאותו תשלחו למעסיקים.
אם התחום של עיצוב גרפי מעניין אתכם, אנו מזמינים אתכם להתרשם מהסרטונים אצלנו באתר וליצור עמנו קשר. יועצי הלימודים שלנו יתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי להתחיל.