You are currently viewing קורס גרפיקה בתל אביב מחיר
כמה עולים קורסים עיצוב גרפי או תקשורת חזותית בתל אביב או במרכז

קורס גרפיקה בתל אביב מחיר

לימודי עיצוב גרפי או לימודי תקשורת חזותית – מה כדאי ללמוד בשנת 2022?

רוב האנשים רוצים למצוא את תחום הלימודים שבו הם ימצאו את עצמם גם מבחינת הכישרון והעניין וגם מבחינה כלכלית. רק חלק מהלומדים באמת יעסקו במה שלמדו וחלק גדול מהם יפנו לחיפוש של מקצוע אחר. אחד המקצועות הכי מבוקשים גם בקרב אנשים שזו הפעם הראשונה שהם לומדים וגם בקרב אנשים שמחפשים לעשות הסבת מקצוע הוא גרפיקה. למה אנשים פונים לגרפיקה? כי יש במקצוע הזה המון יתרונות, אך לפני שנמנה את היתרונות של התחום, קודם כל נבין מה כדאי ללמוד בתחום הזה.
אנשים שמחפשים ללמוד גרפיקה, לרוב יחפשו איזה קורס הם צריכים לעשות כדי לעבוד בתחום הזה. ודאי בחיפוש זה הם יתקלו בשתי אפשרויות ברורות הנקראות קורס עיצוב גרפי וקורס בתקשורת חזותית. מה ההבדל בין השניים ומה כדאי ללמוד ב-2022, כל זאת בכתבה הבאה.

מה לומדים בקורס עיצוב גרפי?

קורס עיצוב גרפי הוא הקורס הבסיסי ביותר בעולם הגרפיקה. ללא הבסיס של הקורס הזה לא ניתן לעסוק בתחום. קורס בעיצוב גרפי מתמקד בעיקר בנושא של מיתוג עסקים וגרפיקות מגוונות למטרות פרסום וגרפיקה המיועדת להדפסה.
בקורס הבסיס הסטודנטים למעשה לומדים את כלי העבודה של המעצב הגרפי בשנת 2022 ולומדים לעבוד איתם. מעצבים גרפיים כיום משתמשים בשלוש תוכנות גרפיקה מוכרות שהן פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. בעזרת הידע בתוכנות ותרגול של יצירת גרפיקות מגוונות, התלמיד יצא כאשר יש לו ידע בתחום, יכולת ליישם אותו וגם לעבוד בתעשייה.

האם ידע באחת מן התוכנות הוא מספיק?

ידע באחת מן התוכנות לא תהפוך אתכם למעצבים גרפיים. ידע באחת מן התוכנות מתאים יותר עבור צלמים לדוגמא שזקוקים לידע בתוכנת הפוטושופ. מעצב גרפי איכותי הוא מעצב שיודע להשתמש בשלושת התוכנות יחד ולקיים בניהן יחסי גומלין. שלושת התוכנות שייכות לחברת אדובי ולא סתם. מעצב גרפי מתחיל את הגרפיקה בפוטושופ, עובר עם הקובץ לאילוסטרייטור וממשיך באינדיזיין. יש כאן עבודה איכותית שמאפשרת לייצר גרפיקה עשירה עם כל הכלים שהתוכנות מאפשרות יחד.

לאלו עבודות ניתן להתקבל עם תעודה בעיצוב גרפי?

סטודנטים שלמדו קורס בסיס בעיצוב גרפי יוכלו להתקבל למשרדי פרסום, משרדי שיווק עסקים, בתי דפוס, מפעלים של אריזות וכל מקום שזקוק לעיצוב גרפי בסיסי. מעצבים אלו יוכלו גם להיות עצמאיים בתחום ולהציע את השירותים שלהם. מעצבים גרפיים שסיימו את קורס הבסיס ידעו לעצב לוגו, באנרים, מודעות פרסומיות, שלטי חוצות, אלבומים דיגיטליים, לוחות שנה ועוד גרפיקות פשוטות יחסית.

כמה ירוויח בתעשייה אדם שלמד עיצוב גרפי בסיסי?

המשכורות למעצבים גרפיים שלמדו את קורס הבסיס משתנות בין האזורים. בהנחה והתקבלתם למשרד פרסום איכותי באזור מבוקש כמו המרכז, משכורתכם ההתחלתית עשויה להיות 11,000 שקלים. בהמשך היא עשויה לעלות ולהגיע גם ל-13,000.
אפשר לומר שזהו שכר לא רע עבור מעצב גרפי שלמד פחות משנה את התחום. במיוחד אם אנו משווים זאת להרבה תארים ראשונים שבהם יוצא הסטודנט לתעשייה והשכר שלו נמוך הרבה יותר.

קורס בתקשורת חזותית – ללכת בגדול

תקשורת חזותית הוא תחום בגרפיקה שכולל בתוכו גם עיצוב גרפי והמיקוד שלו הרבה יותר רחב ומדבר על העברת מסרים בעזרת תקשורת גרפית. המטרה של המעצב שלמד תקשורת חזותית להעביר מסר לקהלי יעד שונים. המחשבה היא רחבה יותר ולכן גם הגרפיקות שניתן לייצר רחבות הרבה יותר.
קורס בתקשורת חזותית כולל בתוכו לימודי בסיס בעיצוב גרפי, לימודי עיצוב אתרים ולימודי עיצוב אפליקציות. כל אלו יחד מהווים עבור המעצב הגרפי מקפצה שתאפשר לו כניסה לעולמות ההייטק בתחום זה. בהייטק זקוקים למעצבים שיכולים לעצב אתרים ואפליקציות עם חשיבה על חוויית המשתמש של הגולשים. זהו תחום מרתק ויצירתי ושם נמצא הכסף הגדול של התחום.

כמה ירוויח אדם בתעשייה שלמד תקשורת חזותית?

אדם שלמד קורס בתקשורת חזותית בהייטק יכול בתור התחלה להרוויח כ-17,000 שקלים ולאחר תקופה להגדיל זאת ולהגיע גם לעשרים. ובאופן כללי, מעצב גרפי שנותן שירותי עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות באופן עצמאי, השמיים מבחינתו הם הגבול מהסיבה שיש לו אפשרות לרווחים גדולים הרבה יותר.

מה כדאי לבחור מבין שניים?

אז מה לבחור? תקשורת חזותית או עיצוב גרפי. יש שיאמרו ישר, לכו ללמוד תקשורת חזותית כי זה פותח לכם יותר אפשרויות. על פניו זה נכון, אך לא מתאים לכל אחד. יש אנשים שדווקא יעדיפו להתנסות קודם כל בלימודי הבסיס בלבד, לראות האם הם מתחברים לתחום ורק לאחר מכן לחשוב האם ללמוד זאת או לא. כמו כן, קיימים גם סטודנטים שירצו ללכת על כל הקופה וללמוד תקשורת חזותית. הבחירה היא כמובן אישית ושתי האפשרויות הן טובות מאוד.

מהי דרך הלמידה הטובה ביותר לעיצוב גרפי או תקשורת חזותית?

אין למידה אחת טובה, לכל אחד מתאים משהו אחר, אך אחת הדרכים היותר בטוחות ללמידה איכותית וטובה עבור כל אחד, היא הוראה פרטית. כשאנו רוצים לקדם ילד בלימודים, אנו נציע לו שיעורים פרטיים ולא בכדי. כאשר מלמדים שיעור פרטי אין תלות בתלמידים אחרים בכיתה ובקצב שלהם. התלמיד יכול ללמוד בקצב שלו, לשאול שאלות לאורך השיעור ופחות לאבד קשב.

מחירי קורסים בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית

עלויות הקורסים ברוב המקומות מתחילים ב8000ש"ח ויכולים להגיע גם ל20 אלף ש"ח, המחיר משתנה בהתאם לנושאי הקורסים שאתם לומדים, האם אתם לומדים רק עיצוב גרפי בלי נגיעה בתחום ההייטק או שאתם כוללים מסלולי תקשורת חזותית מורחבים יותר שכוללים עיצוב אפליקציות וחווית משתמש. אנו ממליצים לכם לבקר בתפריט העליון בקטגוריה של מחירים או לשוחח עם יועצי הלימוד עם מגוון רחב של מסלולי לימוד בבית הספר.

איפה מלמדים עיצוב גרפי אחד על אחד?

אנו במכללת סולו מלמדים עיצוב גרפי ותקשורת חזותית אחד על אחד, מורה מול תלמיד. אנו מאמינים שבדרך בזו התלמיד יכול ללמוד טוב יותר ובאופן יסודי ויש לנו הוכחות לכך מתלמידים שסיימו אצלנו ועובדים בתעשייה. המורים שלנו איכותיים מאוד ומקצועיים והם כבר עבדו בתעשייה ויודעים בדיוק מה הדרישות.

נעים להכיר, מכללת סולו לימודי תקשורת חזותית אונליין

מכללת סולו היא מכללה המלמדת את מקצועות העיצוב הגרפי ומקצועות העיצוב להייטק. המכללה שלנו בעלת מוניטין וניסיון של 17 שנים ואנו עושים זאת בהצלחה יתרה בזכות המורים המקצועיים שלנו, לימודים במתכונת של שיעור פרטי וכמובן גולת הכותרת- למידה באונליין!
עיצוב גרפי ותקשורת חזותית הם מקצועות מאוד דיגיטליים ולכן למידה שלהם באונליין משקפת מאוד את התחום. אתם ודאי שואלים את עצמכם האם התחלנו ללמד כך עקב הקורונה, אז חשוב שתדעו שהקורונה לא השפיעה עלינו כלל ואנו מלמדים כך כבר 17 שנים מוצלחות. כבר לפני 17 שנים אנו הבנו שהעולם הופך להיות יותר ויותר דיגיטלי ושקיימת בפנינו האפשרות ללמד תלמידים באונליין עם כל היתרונות שיש לכך.

מה היתרונות של לימוד עיצוב גרפי אונליין מהבית?

1. לא צריך לנסוע לשום מקום – כשלומדים אונליין מהבית לא צריך לנסוע אל המכללה שמלמדת ולחזור. הכל מתרחש בבית שלכם מול המחשב שלכם ובשעה שקבעתם.
2. חיסכון בזמן וכסף –התלמידים של מכללת סולו לא צריכים לשלם על דלק, חניה או עלויות של מקום. התשלום הוא נטו על הלמידה וזה חיסכון עצום. הסכום של הקורס לא מוריד את הרמה, זו פשוט יעילות נטו שתורמת גם לכם.
3. אפשר לקבוע שיעור בשעה שנוחה לכם – מכיוון שהכל מתנהל באונליין, אנו מלמדים במכללה שלנו מהבוקר עד הערב ואתם יכולים לבחור את השעה שנוחה לכם. במידה והשעה פנויה, אנו נשמור לכם אותה לאורך כל הקורס.
4. אין צורך לשנות מקום עבודה או לרדת במשרה – כשחושבים על לימודים לרוב חושבים על כך שצריך להתאים את מקום העבודה לזמן הלימודים וסטודנטים רבים יורדים באחוזי המשרה וחיים חיי סטודנט עניים במיוחד. אצלנו אתם יכולים לשלב יחד עם הלימודים עבודה במשרה מלאה ללא בעיה.
5. אין צורך לעבור דירה קרוב ללימודים – סטודנטים רבים מחפשים לעבור דירה ליד מקום הלימודים, יש כאלה שמחפשים גם מעונות סטודנטים למשך התקופה. אצלנו הכל מתנהל באונליין ולכן אתם לא צריכים לעזוב את מקום מגוריכם. הכל נשאר אותו דבר ומתנהל כמו קודם, רק עם שעה וחצי בשבוע שאתם מקדישים לשיעור.

האם שעה וחצי בשבוע מספיקה כדי לעסוק במקצוע?

זה נכון, מקומות רבים מציעים למידה המתפרסת על כמות שעות נכבדת ומספר ימים ואנו באים ומציעים לכם שעה וחצי בשבוע. האם זה מספיק? כן, בהחלט! המטרה היא איכות ולא כמות. המוח האנושי קולט רק 45 דקות רצופות. מעבר לכך, אנו הופכים פחות מרוכזים. בעיצוב גרפי יש ללמוד את הפקודות של התוכנות והעבודה האמיתית של למידת המקצוע היא בתרגול. לכן הקניה פשוטה וקצרה על כל תת נושא מספיקה ואחר כך אתם מבצעים את עבודת התרגול בבית. סה"כ תצטרכו להשקיע כחמש שעות שבועיות של תרגול והכנת שעורי בית. בתחילת כל שיעור יבדוק המורה את התרגול שלכם, ימקד וייתן משוב. מתוך המשוב ניתן ללמוד הרבה ולהשתפר.

קבוצת הפייסבוק של מכללת סולו

זו דרך הלימוד שלנו והיא מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש כאשר התלמידים שלנו יוצאים מהשיעורים מרוצים והכי חשוב, מוצאים עבודה בתחום. כמו כן, אנו מצרפים את כל התלמידים שלנו לקבוצת הדרושים שלנו בפייסבוק שהיא ללא ספק הקהילה הגדולה ביותר בתחום. בקבוצה מתפרסמות הצעות עבודה בתחום בכל יום ואתם יכולים להגיש מועמדות ללא כל בעיה.

תכינו תיק עבודות מכל העבודות שהכנתם במהלך הקורס, או יותר נכון מכל העבודות הטובות ביותר שלכם ותשלחו יחד עם קורות החיים. במצורה כזו תוכלו למצוא עבודה התחלתית ולהתחיל לקדם את עצמכם בתעשייה.
אז אם הצלחנו לסקרן אתכם ועכשיו אתם גם יודעים את ההבדל בין בתחומים, כנסו אל האתר של מכללת סולו, השאירו פרטים ויועץ הלימודים שלנו ייצור עמכם קשר. אנו נשמח לענות לכם על כל שאלה בתחום ולעזור לכם בהתלבטויות השונות. כמו כן, תוכלו באתר ליהנות מעשרות סרטונים בתחום שיאפשרו לכם להכיר אותנו קצת יותר מקרוב.