מי אמר שאין עבודה קבוצה עם הצעות עבודה יומיומיות לך הגרפיקאי המתחיל!

דרושים גרפיקאים ללא ניסיון האם שווה להיות גרפיקאי? האם כדאי להיות מעצב גרפי? יש עבודה בכלל?

האם שווה להיות גרפיקאי? האם הסתכלתם מסביבכם וראיתם דוגמאות של עיצובים? מי מעצב את את כל המוצרים שלנו בשימוש יומיומי? מי מכין את כל הפרסומות העסקיות והבנארים שאנחנו רואים בפייסבוק או באינסטגרם? מי אחראי על אסטרטגית שיווק הפרסומות באפליקציות שאנחנו נכנסים לקבל מידע שם? התשובה היא כמובן מעצבים גרפיים.

מעצבים וגרפיקאים הם אלה שאחראים על כל סגנון הויזואל בהייטק

האם תעודות בעיצוב גרפי שוות את זה? האם זה משתלם ללמוד כל כך הרבה שנים? האם קל למצוא עבודה אחרי הלימודים? מה לגבי העתיד המקצועי? מעצבים וגרפיקאים הם אלה שאחראים על כל סגנון הויזואל שאנחנו רואים מכל צד. בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם אינספור שיעורי יוטיוב מדהימים שמסבירים מזה עיצוב וגרפיקה ממוחשבת רב תחומי וכיצד אתם יכולים לשלב את הקריירה והאהבה שלכם למקצוע לנישה חדשה. בשיעורים תוכל לראות הסבר על חווית משתמש UI UX מדהימים שמסבירים שלב אחר שלב כיצד אפשר לעשות מניפולציות עם האפליקציות של חברת אדובי.

אחת השאלות שמעניינות מעצבים רבים לפני לימודים היא כמה זמן ייקח לכם ללמוד את הנישה ולהתחיל?

אלו שאלות שנובעות מההתרגשות רבה והרצון כבר להגיע מוכנים למקצוע וקריירה בתחום. אנשים רוצים את התאכלס' כדי להצליח בתחום. אז כמה זמן זה באמת ייקח לכם? הרי זה לא משהו שמתרחש בתקופה קצרה או ביום אחד ובטח גם לא במספר שבועות קצר, בכל זאת מדובר כאן על מקצוע אמיתי ורציני להייטק. בכתבה הבאה אנו נסביר מה משפיע על זמן הלמידה של השוק ואיך תוכלו בתוך מס' חודשים ללמוד אצלנו את התחום ולהתחיל לעבוד. מה יהיה הקורס הטוב ביותר לעשות עבור עיצוב גרפי כדי להתחיל נכון את ההסבה המקצועית? התשובה היא כל מקום שידאג לך לתיק עבודות פותח דלתות!

מה לומדים מעצבים גרפיים לזהות מותג?

כדי להיות גרפיקאי עליך ללמוד חוקים רבים שקשורים ליצירת דוגמאות ועוד אלמנטים רבים שקשורים לשפה העיצובית במקביל אתם תעצבו באפליקציות מיתוג של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור אפליקצית אינדיזיין. לכל אפליקציה יש תפקיד אחר בתחום העיצוב הגרפי והשילוב של כל האפליקציות ביחד זה מה שמאפשר את הקריירה המקצועית. בנישה העיצוב הגרפי הוא מאוד מבוקש וחברות היי-טק ונוכל לראות שיש מחסור אדיר למעצבים וגרפיקאים בשוק.

מה עושה גרפיקאי בשוק?

מהם המרכיבים החשובים ביותר של עיצוב גרפי שילמדו אותך את המקצוע מעצב מותג? גרפיקאי אחראי על קשת של עיצובים בכל פלטפורמה אפשרית וכיום התפקיד של מעצבים גרפיים הוא מאוד חשוב. בכל מקום שאנחנו הולכים אנחנו יכולים לראות עבודה כזו או אחרת של מעצבים גרפיים. כל מה שצריך ללמוד זה את השפה הויזואלית בנישה העיצוב הגרפי במקביל שימוש באפליקציות מיתוג ממוחשבת ואתם בהחלט יכולים לקחת את הקריירה שלכם לנישה חדשה ורווחית.

איך גרפיקאי מתחיל יכול להשתלב בשוק?

למכללה קבוצה מדהימה מעל 19 אלף איש שמאפשרים לכל גרפיקאי מתחיל להשתלב בשוק. אין ספק שכבר בתקופת הלימודים המורים שלך יחטפו אותך לקבוצה המדהימה הזו ותוכל לקבל עבודות בנישה. מרבית הבוגרים בנישה העיצוב הגרפי עובדים מהבית ונותנים שירותי פרילנסר ללקוחות פרטיים. אין ספק שאם אתם הגעתם לעמוד זה ומחפשים מעצבים גרפיים מתחילים או גרפיקאים תוכלו למצוא מאגר איכותי לעבודות כבר היום, ואם אתם גרפיקאים שנחשפתם לעמוד זה דרך גוגל בהחלט תוכלו למצוא שם את הלקוחות שלכם.

מה כל אפליקציה עושה בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת?

אפליקצית הפוטושופ אחראית על העברה של מסרים מכירתיים ושיווקיים דרך תמונות והיא אלופה ביצירת מניפולציות על התמונות. היא שימושית מאוד בתחום המקוון וכתוצאה מכך מכינים הודעות מכירתיות ומכירתיות לכל נישה.

אפליקצית אילוסטרייטור מה האחריות שלה?

אפליקצית אילוסטרייטור נחשבת לאחת האפליקציות המובילות ביותר ביצירת קווים וצורות וכתוצאה מכך מכינים לוגואים, ציור ואיור עסקי, הדמיות וסימולציות מקצועיות, ועוד אינספור ענפים שתחום הקווים וקטורים צריך.

מה אפליקצית אינדיזיין עושה?

אפליקצית אינדיזיין מאפשרת לעבוד על ספרים וחוברות ומקבלת מלל רב מאפליקציות אחרות כגון וורד או אקסל. אפליקצית אינדיזיין היא לא אפליקציה של עיצוב וגרפיקה ממוחשבת והיא מקבלת את כל העיצובים שלה אך ורק מאפליקציות פוטושופ ואילוסטרייטור.

מי אלה חברת אדובי ולמה הם כל כך חשובים?

חברת אדובי נחשבת לחברה היחידה שדרכה מעצבים גרפיים מעצבים מאפשרים פתרונות דיגיטליים לענפים שונים. בעת ההרשמה לחברה אתם תצטרכו לעשות מנוי ולשלם 70 שח בחודש כדי להשתמש בכל האפליקציות הגרפיות שאדובי מאפשרת. לאחר שנה אתם תשלמו 100 שח בחודש. האפליקציות יורדות לכם ישירות אל המחשב ואתם מקבלים עדכון כל חודש לפקודות ותכנים חדשים. אין ספק שהאפליקציות תומכות את השפה העברית.

למה יש מחסור היום בשוק הגרפיקאים?

התפקיד של המעצבים הגרפיים השתנה מאוד בשנים האחרונות ונוכל לראות שגם תחום ההדפסה והנייר לוקח מעצבים גרפיים וגם תחום המקוון. דוגמאות של עבודה למולטימדיה בתקשורת חזותית ובמקביל עבודות גם לתחום ההדפסה לא היו קיימים לפני שנים רבות ולכן מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד היום. נוכל לראות שיתוף פעולה של גרפיקאי בחברות הייטק ובמקביל מעצבים וגרפיקאים עובדים בחברות שיווק כדי לקדם ולשווק עסקים בכל פלטפורמה דיגיטלית.

שירות פרילנס לשיווק עסקים אונליין

רוב הבוגרים עובדים בנישה זה מהבית ונותנים שירות פרילנס לשיווק עסקים. כולנו יודעים שתהליך שיווק זה לא תהליך חד פעמי ומעצבים גרפיים צריכים באופן תמידי להכין כל סגנון של שיווק לא רק ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם נוכל לראות באתרי חדשות ובלוגים ישראלים פרסומות עסקיות מכירתיות כדי שהגולשים יקליקו עליהם וייכנסו לאתר של הארגון. אין ספק שדוגמאות עבודה אלו על המעצבים וגרפיקאים לחשוב בכובד ראש כיצד לעצב שהדברים ייראו בצורה מקצועית ולהכניס את כל דוגמאות העבודה שלהם לתיק דוגמאות.

למה תיק דוגמאות במיתוג הוא כל כך חשוב היום?

תיק העבודות היום נחשב לאחד הדברים החשובים ביותר שאיתם מעצבים גרפיים צריכים להתמודד. כל לקוח או חברה שתרצה לעבוד איתך יבקשו בהתחלה אך ורק לראות תיק דוגמאות בגלל שזה מראה אם אתה באמת מקצועי או לא. בתיק העבודות עליך להוכיח את כל החשיבה העיצובית וכיצד מכינים מיתוג מקצועי תוך שילוב של אלמנטים רבים.

איך מכללת סולו עיצוב גרפי  מלמדת אונליין מקוון?

אנחנו כבר קיימים מעל 15 שנה ומלמדים דרך לימוד מקוון אחד על אחד את מקצועות העיצוב הגרפי. בית הספר מספק אפליקציה שמחברת בין מחשבים שמאפשרת למדריך לראות את המסך של הסטודנט. במהלך השיעור המדריך מסביר דוגמאות עבודה שונים על יצירת אתר מקוון ואפליקציות ולאחר ההסבר של המדריך הסטודנט צריך לתרגל את החומר לאורכו ולרוחבו. במידה ויש שאלה שלא ברורה המדריך מסביר שוב את כל הנושאים עד שהסטודנט מבין את הכל. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לתרגל ולעבד את החומר הנלמד.

מהו השכר שמעצבים גרפיים מרוויחים ומצפים לאחר סיום הלימודים?

גרפיקאי מקצועי בנישה ההייטק יכול להרוויח שכר של 17 אלף שח נטו ללא ניסיון במידה והוא עובד בחברות הדפסה הוא יכול להרוויח שכר של 10 אלף שח. תחום ההדפסה והנייר עדיין חי ונושם ולכן השכר הוא גבוה לעומת תקופת הלימודים הקצרה אין ספק שרוב המעצבים גרפיים מעדיפים לעבוד בצורה פרטנית ואישית כדי לתת שירותי מיתוג גם לתחום ההדפסה והנייר וגם לתחום ההייטק.

מטרת עבודה של כל פרילנס זה כדי לא להיות מוגבלים בסגנון עבודה או עיצוב אחד

מטרת עבודה בפרילנס זה כדי לא להיות מוגבלים בסגנון עיצוב אחד. במידה וגרפיקאי עובד בחברה מסוימת הוא אך ורק מוגבל לסגנון שהם רוצים ולכן למעצבים וגרפיקאים רבים רוצים לעבוד בצורה פרילנסרית כדי לתת שירותי מיתוג לשני הענפים הללו. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום כדי לשוחח עם רכזי הלימודים לתקשורת חזותית איך גם אתם יכולים ללמוד את הנישה המבוקש ביותר מהבית