איך לבחור תמונות מתאימות ומקוריות שלא יאטו את מהירות האתר?

//איך לבחור תמונות מתאימות ומקוריות שלא יאטו את מהירות האתר?

אם חשבתם שהפוסט הבא הולך לדבר על תמונות גרידא, הרי שאתם מוזמנים גם לקרוא כיצד הקטנת תמונות והתאמתן – גורמות לביצועים טובים יותר באתר, וגם להופעה גבוהה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל. רושמים? יופי.

כשאומרים את צמד המילים “קידום אתרים”, יש להתחשב בלא מעט פקטורים ואלמנטים שקובעים את דירוגו של האתר שלכם. בחירת תמונות מתאימות ומקוריות לאתר שלכם, היא גם כן מלאכה הקשורה רבות לנושאי קידום באינטרנט ובתוצאות החיפוש של גוגל. למעשה, בשורה התחתונה, ככל שהאתר שלכם יהיה איכותי יותר ויספק מענה מדויק יותר לגולש, כך אתם תוכלו ליהנות מדירוג אתר גבוה יותר. הקטנת תמונות, תורמת לנושא קידום אתרים על ידי כך שההקטנה גורמת לאתר “לרוץ” מהר יותר, ובכך לספק לגולש חוויה מהירה, יעילה ומדויקת. נוסף על כך, זכרו כי תמונות לא מקוריות עשויות לסבך אתכם עם עניינים של זכויות יוצרים, ואף אחד מאיתנו לא מעוניין לפתוח את הבוקר עם תביעה על הראש.

עבודה מהבית

מה מוגן בזכויות ומה לא? איך בוחרים תמונה?

קודם כל, בכדי למנוע הסתבכות מיותרת, הקפידו להשתמש אך ורק באתרים המציעים מלכתחילה תמונות שאינן מוגנות בזכויות יוצרים. אם תשאלו את דוקטור גוגל לגבי הקטנת תמונות אונליין ואיתור תמונות חינם, תוכלו למצוא עשרות אתרים שמציעים הורדת תמונות מקוריות ללא עלות. חשוב לציין, אם אתם תרים אחר תמונות בנישות מאוד ספציפיות (כמו למשל תמונות הקשורות בצילומי חופה לחתונה), סביר להניח שקצת תתקשו לאתר תמונות חינמיות, אך תוכלו תמיד להירשם לאתר כמו SHUTTERSTOCK , לרכוש חבילה בסיסית (בערך 30 דולר), ולהוריד מספר מוגדר של תמונות (לפי סוג החבילה).

לגבי הקטנת תמונות אונליין עבור האתר, המצב דומה, ותוכלו לאתר לא מעט אתרים המציעים הקטנת תמונות בחינם. רוב האתרים, גם ישמרו על האיכות של התמונה כמו שצריך. כל שעליכם לעשות, זה להקליד בגוגל PICTURE RESIZE ,  PHOTO EDITORאו איזשהו ביטוי דומה. תוכלו לקרוא מידע מפורט במדריך המלא להקטנת תמונות אונליין.

כיצד התאמתן של תמונות מסייעת בקידום אתרים?

שימו לב, כי זה פרט חשוב. כשמדסקסים ענייני קידום אתרים, לוקחים תמיד בחשבון את זמני הטעינה של דפי האתר, חוויות המשתמש, אופטימיזציה של האתר ועוד. הקטנת תמונות, בדרך כלל תוביל לכך שהאתר שלכם ייטען מהר יותר, ודפי האתר יוצגו לגולש במהירות שהוא זקוק לה. דבר זה, יגרום לגוגל להבין שאתם מתחזקים אתר יעיל ומהיר, שמספק חווית משתמש מעולה לגולשים.

אם תחליטו להשתמש בתמונות לא מקוריות, בתמונות מאוד גדולות וכבדות, בתכנים מועתקים וכדומה, אתם מגבירים את הסיכויים לא רק לדירוגים נמוכים בתוצאות החיפוש, אלא גם את הסיכויים להסתבכות מיותרת עם החוק, לעונשים על ידי גוגל (מעניש על ידי פגיעה בדירוג אתרכם) וכו’. תהיו חכמים, תספקו איכות לגולשים שלכם, וכך תוכלו להשאיר את המתחרים שלכם הרחק מאחור.

2019-07-26T21:50:16+03:00