איך מעצבים תמונות לפייסבוק

//איך מעצבים תמונות לפייסבוק

כיום השימוש ברשתות חברתיות כגון פייסבוק Facebook, טוויטר Twitter, לינקד – אין LinkedIn ועוד הוא כה רב בקרב המשתמשים באינטרנט הן במגזר הפרטי והן בעסקי כאשר כל אחד מהם משתמש ברשת החברתית למטרותיו,

משתמשים פרטיים – ישתמשו ברשתות חברתיות לשיתוף אחרים בתמונות ועוד – משתמשים עסקיים – ישתמשו ברשתות החברתיות לצורכי שיווק וקידום העסק, חיפוש עובדים ועוד..לכל משתמש ברשתות החברתיות אליהן מעלה תמונות לשתף עם חבריו או שלרשת החברתית מועלות תמונות לצורך פרסום ושיווק עסקים שונים, חשוב שהתמונות שיועלו לרשת החברתית יהיו יפות, בעיצוב מיוחד, ושיקבלו כמה שיותר ביקרות חיוביות (במקרים של משתמשים פרטיים) יצרו קשר עם מקום העסק לצורך רכישת שירותם עבודה איתם, לכן רבים מהמשתמשים יערכו את התמונות לפני העלאה שלהן ופרסומן ברשתות החברתיות בפני משתמשים רבים. תוכנה לעיבוד ועריכת של תמונות דיגיטליות פופולרית בקרב אנשי מקצוע העוסקים בעיצוב ואנשים החובבנים את עולם העיצוב היא תוכנת הפוטושופ Photoshop.
איך מעצבים תמונות לפייסבוק
  • תוכנת הפוטושופ Photoshop היא תוכנה גרפית המקצועית ביותר בתחום העיצוב המציע כלים רבים לעיצוב עריכה ועיבוד של תמונות ומאפשרת קבלת תוצאות מרשימות ומקצועיות ביותר. כנסו וראו מה תלמדו מהבית במסגרת לימוד קורס פוטושופ פרטי לעיצוב תמונות לפייס בוק לקידום מכירות או שיווק המצור שלכם.

    עיצוב מודעות לפייסבוק

     

    בין האפשרויות אותן מציע התוכנה לעבודה על תמונות קיימות האפשרויות הבאות: לתקן חלקים שלא נראים לשביעות רצוננו בתמונה המקורית לדוגמה: עיניים אדומות, הכהיה או הבהרה של התמונה או חלק מסוים בה שבתמונה המקורית נראה כהה או בהיר מידי ויש צורך לשנות זאת, שילוב של שתי תמונות או יותר ביחד לתמונה אחת ובכך ליצור תמונה חדשה לגמרי, אפשר לגזור דמות או אלמנט אחר מתמונה אחת ולמקם דמות או אלמנט שנבחר בתמונה אחרת ועוד אפשרויות עיבוד ועריכה רבות. לתמונות אותן מעצבים ועורכים ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים לדוגמה: הצללה, שקיפות ועוד. לאחר שתעצבו את התמונה אותה תעלו לרשת החברתית בה אתם חברים, אפשר גם להוסיף לתמונה טקסט: אפשר לכתוב את שמכם, מוטו, כל מה שתרצו שיופיע יחד עם התמונה שערכתם ועיצבתם אותה תעלו לרשת החברתית. גם את המלל שהוקלד ניתן לעצב ולערוך, להוסיף אפקטים כך שיהיה מעניין ייחודי ומיוחד ולא יופיע כטקסט רגיל, למקם את המלל במקום הרצוי בתמונה או בכל צד שתרצו.

2019-08-04T23:38:39+03:00