תוכנה אפליקציה איך מעצבים תמונות לפייסבוק

תוכנה אפליקציה איך מעצבים תמונות לפייסבוק

כיום השימוש ברשתות חברתיות כגון פייסבוק Facebook, טוויטר Twitter, לינקד – אין LinkedIn ועוד הוא כה רב בקרב המשתמשים באינטרנט הן במגזר הפרטי והן בעסקי כאשר כל אחד מהם משתמש ברשת החברתית למטרותיו,

משתמשים פרטיים – ישתמשו ברשתות חברתיות לשיתוף אחרים בתמונות ועוד – משתמשים עסקיים – ישתמשו ברשתות החברתיות לצורכי שיווק וקידום העסק, חיפוש עובדים ועוד..לכל משתמש ברשתות החברתיות אליהן מעלה תמונות לשתף עם חבריו או שלרשת החברתית מועלות תמונות לצורך פרסום ושיווק עסקים שונים, חשוב שהתמונות שיועלו לרשת החברתית יהיו יפות, בעיצוב מיוחד, ושיקבלו כמה שיותר ביקרות חיוביות (במקרים של משתמשים פרטיים) יצרו קשר עם מקום העסק לצורך רכישת שירותם עבודה איתם, לכן רבים מהמשתמשים יערכו את התמונות לפני העלאה שלהן ופרסומן ברשתות החברתיות בפני משתמשים רבים. תוכנה לעיבוד ועריכת של תמונות דיגיטליות פופולרית בקרב אנשי מקצוע העוסקים בעיצוב ואנשים החובבנים את עולם העיצוב היא תוכנת הפוטושופ Photoshop.
איך מעצבים תמונות לפייסבוק
  • תוכנת הפוטושופ Photoshop היא תוכנה גרפית המקצועית ביותר בתחום העיצוב המציע כלים רבים לעיצוב עריכה ועיבוד של תמונות ומאפשרת קבלת תוצאות מרשימות ומקצועיות ביותר. כנסו וראו מה תלמדו מהבית במסגרת לימוד קורס פוטושופ פרטי לעיצוב תמונות לפייס בוק לקידום מכירות או שיווק המצור שלכם.

    עיצוב מודעות לפייסבוק

בין האפשרויות אותן מציע התוכנה לעבודה על תמונות קיימות האפשרויות הבאות: לתקן חלקים שלא נראים לשביעות רצוננו בתמונה המקורית לדוגמה: עיניים אדומות, הכהיה או הבהרה של התמונה או חלק מסוים בה שבתמונה המקורית נראה כהה או בהיר מידי ויש צורך לשנות זאת, שילוב של שתי תמונות או יותר ביחד לתמונה אחת ובכך ליצור תמונה חדשה לגמרי, אפשר לגזור דמות או אלמנט אחר מתמונה אחת ולמקם דמות או אלמנט שנבחר בתמונה אחרת ועוד אפשרויות עיבוד ועריכה רבות.

לתמונות אותן מעצבים ועורכים ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים לדוגמה: הצללה, שקיפות ועוד. לאחר שתעצבו את התמונה אותה תעלו לרשת החברתית בה אתם חברים, אפשר גם להוסיף לתמונה טקסט: אפשר לכתוב את שמכם, מוטו, כל מה שתרצו שיופיע יחד עם התמונה שערכתם ועיצבתם אותה תעלו לרשת החברתית. גם את המלל שהוקלד ניתן לעצב ולערוך, להוסיף אפקטים כך שיהיה מעניין ייחודי ומיוחד ולא יופיע כטקסט רגיל, למקם את המלל במקום הרצוי בתמונה או בכל צד שתרצו.

ללמוד על מערכות לבניית אתרי אינטרנט ולעשות כסף מהבית.

אוהבים את עולם העיצוב הגרפי? שואלים את עצמכם איך עושים אתרי אינטרנט? אין ספק שבכתבה הבאה תוכלו לקבל פרטים מדהימים על איך אפשר להיות מעצבים גרפיים מהבית. בעמוד זה הכנו במיוחד בשבילכם אין ספור סרטונים וטיפים על עולם העיצוב הגרפי שנעשו על ידי מיטב המרצים שעובדים בבית הספר. תחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשייה הישראלי והמחסור בכוח אדם הוא עצום מאוד.

למה יש מחסור בעובדים בעיצוב גרפי?

תחום העיצוב הגרפי הוא תחום מבוקש מאוד בכל פלטפורמה דיגיטלית כיום במיוחד בתקופת הקורונה שעסקים רבים הבינו שאם לא יהיה להם נוכחות דיגיטלית ופרסום מסיבי ברשתות החברתיות הם לא יכולים להתקיים. כל עסק היום צריך מערך שיווק שלוקח זמן רב כדי לקדם את המוצרים. כל עסק חדש שרוצה לפרוץ קדימה ומקורות המוצרים שלו אן כל תוכן אחר כדי לקדם את המוצר צריך מעצב גרפי איתו. המעצב גרפי הוא זה שקובע את כל השפה הוויזואלית ואיך קהל היעד רואה את המותג עצמו. ברגע שפרסומת לא נראית בצורה מקצועית או התמונה מטושטשת ומפוקסל אין ספק שהגולש או מי שצופה במודעה יחשוב שהמותג לא רציני.

מערכות לבניית אתרים ועבודה מהבית.

כיום עולם האינטרנט הולך ומתפתח בתאוצה שאי אפשר לעצור אותה. כל המידע שאנשים מקבלים היום זה אך ורק דרך מנוע חיפוש גוגל. גולש שרוצה לקבל מידע היום הולך למנע חיפוש גוגל ומקיש מילות מפתח שונות ורק לאחר מכן גוגל מציג לו מספר תוצאות שונות. הגולש נכנס לאתר אינטרנט מסוים ומקבל שם את כל המידע.

ברגע שאתר לא נראה בצורה מקצועית או שהטקסטים לא כתובים בצורה נכונה הגולש יוצא ישירות. תפקיד המעצב הגרפי הוא חשוב מאוד כי הוא זה שבונה את האתר וקובע איזה צבעים הולכים להיות בתאר. אין ספק שכל מעצב גרפי לומד ימים ולילות כיצד לשווק את העסק בצורה וויזואלית תוך שמירה על השפה המיתוגית בצורה מקצועית. תחום העיצוב הגרפי הוא מבוקש מאוד ולכן מעצבים גרפיים כיום מרוויחים שכר עצום לעומת תקופת הלימודים הקצרה שהם עוברים שזה שמונה חודשים לרוב.

איך אפשר לעבוד מהבית?

עד לא מזמן תפקיד של מעצב אתרי ומעצב גרפי היו מקצועות נפרדים ובשנים האחרונות מכללות רבות איחדו את המקצוע הזה למקצוע אחד. מן הסתם כל לקוח או בן אדם שרוצה אתר אינטרנט מעדיף שהכל יהיה במקום אחד והוא לא יצטרך ללכת לשני אנשים שונים כדי שיתנו לו את השירות. מעצב גרפי ומעצב אתרים נהפך למקצוע אחד ולומדים את זה במסלול לימודי תקשורת חזותית לעולם המובייל והאינטרנט יחדיו.

מעצבים גרפיים רבים עובדים בתחום זה מהבית ונותנים שירותי בניית אתרים לאינטרנט לאנשים פלוס שיווק בפלטפורמות שונות לכן עבודת השיווק בעיצוב גרפי היא לא תהליך חד פעמי אלא תהליך רב שנתי. כיום תהליך שיווק לוקח זמן וכל מותג שרוצה לקדם את המוצרים שלו צריך להיות נוכח במספר פלטפורמות שונות או במילים פשוטות איפה שהלקוחות שלו נמצאים שם אתר האינטרנט או המותג צריך להיות בהתאם.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים לומדים את כל החשיבה העסקית מעבר לקופסא וכיצד להציג את המותג בצורה וויזואלית נכונה בכל פלטפורמה דיגיטלית מתאפשרת. הסטודנטים לומדים מהי פסיכולוגיית הצבע וכיצד הצבע יכול להעביר מסר חברתי או שיווקי בצורה כזו או אחרת. במקביל הסטודנטים לומדים את תוכנות הגרפיקה של תוכנת אדובי שהם פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אנדיזיין. תוכנות הגרפיקה יש משקל חשוב ולכן הסטודנטים צריכים ללמוד אותם בצורה מעמיה כדי לתת שירותי פרסום ושיווק בסיום הקורסים.

התוכנות הגרפיות ועולם העיצוב.

תוכנות הגרפיקה מבית חברת אדובי נחשבים לתוכנות היחידות שאיתם מעצבים גרפיים עובדים. חברת אדובי היא החברה היחידה שאיתה מעצבים גרפיים עובדים והיא נותנת פתרונות דיגיטליים לכל פלטפורמה אפשרית בתחום הדיגיטל החל מהכנת קטלוגים לעולם ההדפסה ועד לעיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות ברשת. מעצבים גרפיים צריכים ללמוד את כל החוקים בעיצוב גרפי הרבים החל ממהי פסיכולוגית הצבע וכיצד ליצור משקל ואיזון סימטרי כדי להעביר מכירה או מסר חברתי באמצעות מודעה. במשקלים ואיזון יש תפקיד חשוב מאוד כי לכל משקל בעיצוב גרפי יש תפקיד אחר שעובד על פסיכולוגיה ההבנה הוויזואלית. לכל אורך הקורסים הסטודנטים מכינים תיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שיאפשר להם להתקדם בתחום.

מי אנחנו בית ספר סולו ללימודי מקצועות המעצבים גרפיים?

בית ספר סולו נחשב לבית ספר שמלמד דרך האינטרנט כבר מעל חמש עשרה שנה את מקצועות העיצוב הגרפי בצורה פרטנית ואישית ללימודי תעודה ותיק עבודות. בית הספר משתמש בתוכנת חיבור בין מחשבים שמאפשרת למורה לראות את המסך של הסטודנט. הלימודים הם לתיק עבודות בעיצוב גרפי רב תחומי ותעודה המתקבלת בסיום הלימודים.

איך מתנהל שיעור פרטני בעיצוב גרפי אונליין?

לימוד פרטני אחד על אחד באינטרנט מתבצע על ידי שיתוף מסך המורה והסטודנט עצמו. במהלך השיעור המורה רואה את המסך של הסטודנט והוא יכול להסביר לו הסברים רבים על איך לבצע טכניקות מקצועיות בעיצוב גרפי שמותאמות כיום לתקופה. לאחר ההסבר של המורה הסטודנט צריך לתרגל את החומר שנלמד ולהראות למורה שהוא באמת מבין את כל המהלכים. בסיום ההדרכה הפרטנית בלייב הסטודנט מקבל תרגילים רבים ומאתגרים כדי לפתח לו את החשיבה היצירתית ולפתח לו תיק עבודות.

תיק העבודות למה הוא כל כך חשוב בתחום העיצוב גרפיקה ובניית אתרים?

זה לא משנה כיום איזה תעודה יש לך ואם סיימת לימודים תואר ראשון או שני בעיצוב גרפי או תקשורת חזותית מה שלקוחות רוצים לראות זה כיצד עיצבת את האפליקציה שלך תוך שמירה על חוקי האפליקציה UIUX או אם עיצבת את הלוגו בהתאם לפסיכולוגית הצבעים הנלמדים בתקופת קורסים בעיצוב גרפי. תיק העבודות זה הדבר היחיד שיכול להצביע אם אתה באמת מבין מהי תקשורת וויזואלית ואם אתה יודע לעצב אפליקציה או אתר אינטרנט תוך שימוש באינפוגרפיקות מדהימות. האם תיק העבודות שלך כולל משקל ואיזון ביצירת קומפוזיציה והסימטריה היא מאוזנת בהתאם למה שאתה רוצה להעביר בגרפיקה. ככל שתיק העבודות שלך יהיה מקצועי אין ספק שתוכל להתקבל ולעבוד בעבודה נפלאה שיש בה אין ספור דרכים להרוויח כסף מהבית או בשכר.

השכר בתחום העיצוב הגרפי:

בגלל המחסור המסיבי במעצבים גרפיים שייתנו שירותי גרפיקה גם לעולם הדפוס או בניית אתרים בתקשורת חזותית לעולם הדיגיטל השכר בתחום הוא מאוד גבוה ונוכל לראות שבוגרים מתחילים יכולים להתחיל עם שכר של שש עשרה אלף שח בחברות הייטק ולעבוד עם מפתחים ומתכנתים. הביקוש הוא מסיבי למעצבים גרפיים כי אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק במשרד פרסום להכנת קטלוגים או אריזות מעוצבות לעולם ההדפסה היו המצב הוא שונה ונוכל לראות שסטודנטים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית או לעבוד בהייטק שצמא לידיים עובדות.

קבוצת בית הספר למדור דרושים מעצבים גרפיים מתחילים.

ברשות בית הספר קבוצה מדהימה ששם נוכל לראות אין ספור חברות הייטק הגדולות במדינת ישראל או משרדי פרסום דיגיטליים שלוקחים מעצבים גרפיים ללא ניסיון. הביקוש הוא מסיבי בתחום ונוכל לראות שכל יום מתפרסמות אין ספור משרות בתחום. אנו ממליצי לכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו בעמוד זה ולראות אם אתם מתאימים לעולם העיצוב והתקשורת חזותית יחדיו. אין ספק שתחום זה ימשיך להתקדם ככל שעולם האינטרנט חייב וקיים. צרו קדר עוד היום ושוחחו עם רכזי מקצועות העיצוב למעצבים גרפיים שיהיה לכם צפייה נעימה.