דרושים מעצבי חווית משתמש –   עיצוב אפליקציות – המלצות איך למצוא עבודה במהירות

//דרושים מעצבי חווית משתמש –   עיצוב אפליקציות – המלצות איך למצוא עבודה במהירות

דרושים מעצבי חווית משתמש –   עיצוב אפליקציות איך תמצאו עבודה בהייטק בעזרת אפליקציות דרושים? המלצות איך למצוא עבודה במהירות ב2020

העולם משתנה וגם הדרך שאנשים צורכים מידע נהפך רחב יותר, בעלי עסקים לא יכולים כיום לשרוד ללא שיווק אינטרנטי, במאמר טיפים חשובים למעצבי גרפיקה ואתרי אינטרנט שיצלחו בקלות את מציאת העבודה לאחר סיום הלימודים. הפלאפון שלכם נמצא איתכם בכל מקום וכך גם האפליקציות שבו. האפליקציות מאפשרות לכם לבצע פעולות שונות בכל מקום ולמעשה הם אחד הכלים הנחוצים ביותר כיום בעולם המהיר שלנו. אין אדם היום כמעט שלא מסתובב עם סמארטפון, התרבות בארץ ובעולם הפכה להיות כזו שכולם שקועים בו. זה מובן, הרבה מהדברים הנחוצים לנו נמצאים בתוכו. הוא אמצעי תקשורת, אמצעי קניות, מצלמה, אמצעי לגלישה באינטרנט ובמדיות החברתיות ואמצעי שמירה על דברים אישיים ופרטיים שלנו. אחד הדברים הנחוצים כיום בתוך הסמארטפונים הם למעשה האפליקציות. יש כיום אפליקציה לכל דבר בכל תחום בחיינו. זו יכולה להיות אפליקציה עבור ניהול הלימודים שלנו, ניהול חשבון הבנק, ניהול הזמן, ניהול הספורט וזו למעשה רק ההתחלה. בכל יום עולות אפליקציות חדשות שמעוצבות בצורה מקצועית על ידי מעצבים גרפיים.

מה זה UX-UI ב2020?

אלו למעשה שני מושגים שאנו פוגשים אותם בשנתיים האחרונות יותר ויותר. UX זו למעשה החוויה של המשתמש במהלך הגלישה וUI הוא בעצם עיצוב הממשק עבור המשתמש. שני מושגים אלו הולכים יחד כאשר יש להם מטרה אחת והיא לספק עבור הלקוחות חוויה נוחה, נעימה וחיובית כאשר משתמשים באפליקציות.  כאשר מעצבי UX-UI עובדים על אפליקציה חדשה, הם צריכים לשים לב למספר היבטים אשר בעזרתם הם יגיעו למטרה הכללית שהזכרנו קודם.  הפרמטר הראשון שהמעצבים ישימו עליו דגש הוא תנועה בין מסכים. זהו פרמטר חשוב מאוד על מנת ליצור חוויה של מעבר קל בין מסכים. לקוחות שמשתמשים באפליקציות מעוניינים לעבור במסכים באופן חלק, אף אחד לא אוהב אפליקציה שנתקעת. הפרמטר השני הוא אמינות. כמובן שהלקוח מעוניין באפליקציה עם מידע אמין וחיוני, אחרת אין לו סיבה טובה להשתמש באפליקציה. לכן כחלק מחווית המשתמש, דואגים המעצבים לכמה שפחות טעויות במידע. פרמטר נוסף הוא הנגישות. הכוונה כאן היא למעשה לקחת בחשבון את בעלי המוגבלויות בעיצוב האפליקציה וליצור מצב שהיא תומכת במגבלות השונות שקיימות. ולבסוף מגיע פרמטר האסתטיות אשר בו למעשה דואגים המעצבים לעיצוב נעים לעין. כזה שהאלמנטים הגרפיים שבו נוחים והצבעים יעילים למשתמש.

שימושיות האפליקציה בחווית המשתמש – העולם משתנה וגם הדרך שאנשים צורכים מידע ב2020

שימושיות הוא מרכיב חשוב בחווית המשתמש, השימושיות מאפשרת לבצע פעולות באופן קל בתוך האפליקציה. שימושיות יעילה באפליקציה היא כזו אשר בה המשתמש יכול לתפעל בקלות את המערכת. זה אומר מהירות תפעול יעילה בתוך הממשק. כמו כן השימושיות מראה כמה שגיאות עושה המשתמש בזמן השימוש ועד כמה ניתן לתקן אותן באופן מהיר. כיום קורסים בעיצוב אפליקציות וחווית משתמש הוא אחד מהתחומים היותר מבוקשים שיש לעבודה. רבים רוצים לעבוד בעיצוב ופיתוח אפליקציות. זו עבודה מרתקת עם שכר מצוין.

איך תתחילו לעבוד בהייטק? טיפים מעולם העיצוב וחווית משתמש

רבים מאיתנו חלומם הוא לעבוד בהייטק. ומי שמעצב אפליקציות בהחלט יכול להיות כזה. מפתחי האאפליקציות יכולים להשתלב בחברות אשר מפתחות מוצרים וזקוקות עבור מוצרים אלו אפליקציות. כאשר עובדים בהייטק התנאים מצוינים, אפשרויות הקידום והמעוף גדולות מאוד והשכר שכר מצוין וגבוה. אחת הדרכים להגיע לעולם ההייטק הוא למעשה ללמוד עיצוב גרפי, זו דרך מצוינת להיכנס לתחום.

לימודי עיצוב אפליקציות במכללת סולו – הדרך שלך מתחילה בעבודות מהבית, תחום השיווק רק יגדל בשנים הבאות מה שיגרום למחסור במקצועות טכניים במחשב.

אחד ממקומות הלימוד המבוקשים ללימוד אפליקציות הוא במכללת סולו. מדובר במכללה שמובילה כיום בישראל את מקצועות הגרפיקה. אם אחד מהחלומות שלכם הוא לעבוד בהייטק, לעצב אפליקציות או ללמוד עיצוב גרפי, ללא ספק מכללת סולו יכולה להיות המכללה עבורכם.  מכללת סולו מלמדת בשיטה ייחודית, הם מבינים שהדרך הטובה ביותר ללמידה היא למעשה אחד על אחד. מה שעוד מייחד את דרך הלמידה במכללת סולו זה שיטת האונליין. למעשה כאשר לומדים במכללת סולו, אין צורך לצאת מהבית כי השיעור הפרטי נערך אונליין על גבי המחשב מורה מול תלמיד. בין המורה לתלמיד יש תוכנת שיתוף מסכים בה המורה יכול לראות את המסך שלכם ולקבל שליטה על העכבר. כך למעשה אתם שומעים את הסברי המורה ממש כמו בשיעור פרטי וגם רואים את ההדגמה של השיעור. לשיטת לימודים מעצבים גרפיים זו יתרונות רבים ובסיום הלימודים תוכלו גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק של המכללה אשר מפרסמת משרות עבור בוגרי המכללה.

קבוצת הפייסבוק – דרושים בעיצוב גרפי למשרות הייטק – דרושים מעצבי אתרים ואפליקציות

מכללת סולו מתחזקת קבוצת פייסבוק פעילה אשר מסייעת לסטודנטים למצוא עבודה במהלך הלימודים ובתום הלימודים. בקבוצה נמצאים בעלי תפקידים משמעותיים מהחברות השונות העוסקות בגרפיקה והם מפרסמים שם משרות רבות בתחום. כמו כן, באתר של מכללת סולו תוכלו גם לנסות ולמצוא עבודה בתחום. למכללה יש מדור דרושים בו חברות ועסקים מפרסמים מודעות דרושים עבור מעצבים גרפיים ומעצבי אפליקציות. חשוב לעקוב אחר המשרות שם ולהתחיל את דריסת הרגל שלכם בעולם העיצוב הגרפי.

מה היתרונות בלימוד בשיטת לימודים חווית משתמש ומקצועות ההייטק אונליין של מכללת סולו?

הדבר הראשון זה הנוחות, אין כמו ללמוד בבית, בזמן שלכם ובלבוש הנוח שלכם מבלי לוותר על רמת לימודים גבוהה. בנוסף, שיעור פרטי הוא תמיד הרבה יותר יעיל מהסיבה שמספיקים יותר חומר, ניצול הזמן הרבה יותר אפקיטיבי ואתם לא תלויים בקצב של תלמידים אחרים. ללמוד באופן פרטי זה גם חלק מהנוחות, מהסיבה שאם לא מסתדר לכם שיעור מסוים, תמיד אפשר למצוא מול המורה זמן אחר להשלמת החומר. חשוב לציין שבשיטת האונליין אתם קובעים את הקצב. לא הבנתם משהו, המורה יחזור איתכם על הנושא עד שתבינו. זה עובד גם הפוך כאשר יש חומר שקלטתם מהר. וכמובן שהמחיר משחק גם תפקיד, כי כשלומדים בחוץ, זה תמיד יעלה לכם יותר כי אתם משקיעים דלק, כסף על אוכל, ביגוד. בשיטה זו אתם למעשה משלמים אך ורק על הקורס עצמו.

אם גם אתם רוצים ללמוד עיצוב אפליקציות, מכללת סולו קורסים אונליין יכולה להיות גם המכללה שלכם. במכללה תלמדו את המקצוע על בוריו, תבינו את התוכנות הרלוונטיות ואת שפת העיצוב. גלשו באתר של מכללת סולו, השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם כבר היום לעוד פרטים.

2020-04-22T12:46:28+03:00