המלצות קורס גרפיקאים

//המלצות קורס גרפיקאים

פעם, החלום של כל אמא היה שהילד שלה יהיה עורך דין או רופא, אך בשנים האחרונות זה השתנה. היום יש אימהות שהחלום שלהן הוא שהילד שלהן יהיה הייטקיסט מה שפעם דרש הוצאת תואר ראשון או לימודים של כמה שנים. אם אתם רוצים לעשות נחת לאמא שלכם ואם אתם רוצים להיכנס לתעשיית ההייטק מכיוון אחר, אתם צריכים לחשוב בכיוון של גרפיקה. למה? כי כל חברת הייטק וכל עסק שנוגע לאינטרנט איך שהוא מחפש גרפיקאים. הם הולכים והופכים ליותר ויותר מבוקשים והשכר שלהם בהתאם. הוא הולך והופך לגבוה יותר ויותר ונראה שבשנים האחרונות השכר רק ילך ויעלה בתחום.

המלצות קורס גרפיקאים

המלצות קורס גרפיקאים

קורס גרפיקאים – דרישה למעצבים וגרפיקאים רק עולה בשנים האחרונות למה?

כי הכול עניין של ביקוש והיצע. אבל אם אתם מסתכלים סביבכם ורואים שהחברה, הבן של הדודה ואח של השכן מלמעלה הם גרפיקאים ואתם בטוחים שהשוק כבר רווי, שאין לכם לאיפה להיכנס בו ושהשכר בו נמוך אתם טועים. ובגדול. הצורך בגרפיקאים רק הולך וגובר וכמה שהתחום מושך אליו יותר ויותר צעירים כמו גם מבוגרים, יש צורך בעוד ועוד מאלו. למה? כי הכול סביבנו היום ויזואלי. לא משנה לאן נלך ולאן נפנה, נראה אלמנטים ויזואליים שמשפיעים עלינו בכל צעד שאנו עושים. דוגמה? יש הרבה מהן… הנה אחת. אנחנו יוצאים מהבית ורואים פלייר שמחכה לנו בתיבת הדואר, הפלייר הזה כמו רבים אחרים ייזרק כנראה תוך שניות לפח אבל משהו בו, בצבעים, בצורות וכנראה גם במסר הכתוב גורם לכם להכניס אותו לתיק בשביל לעיין בו בעבודה. בעבודה אתם פותחים את התיק ורואים שהפלייר הוא על תיק חדשני ללפטופ שרק הגיע לארץ. משהו בעיצוב של הדף הזה מדליק אתכם ואתם מחליטים להיכנס לאתר של התיקים האלו ולבחון את האופציה של לרכוש אחד כזה, וההמשך ברור…

קורס גרפיקאים – דוגמאות גרפיקאים והחשיבה היצירתית?

המשכתם בדרך ומעל לאיילון ראיתם את הדוגמנית הידועה שמדגמנת למותג אופנה ידוע. זה לא באמת מזיז לכם (ככה אתם חושבים) אבל אחרי עוד יום ועוד יום שאתם רואים אותה ואת הלוגו של המותג, בפעם הבאה שתהיו בקניון סביר להניח שלא במודע, תיכנסו לחנות של המותג סתם כדי לבדוק “מה חדש”. זה הכוח של עיצוב גרפי! גרפיקאים יכולים ממש לשחק במוחם של אנשים עם עיצובים מיוחדים שמושכים, מעניינים, מרתקים, מעצבנים, מסקרנים, מפחידים או יוצרים כל תחושה אחרת, וההמשך של תחושה הוא בדרך כלל פעולה כלשהיא.

עיצוב גרפי לעולם האינטרנט UX – UI ועוד לא דיברנו על האינטרנט…

עם כל הכבוד לאלמנטים הוויזואליים הפיזיים שהזכרנו ויש כמובן עוד רבים אחרים, מה עם עולם הדיגיטל? גרפיקאים מעצבים פרסומות בטלוויזיה וכמובן, את כל מה שרץ ברשת – אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, לוגואים, פרסומות סטטיות, באנרים, ניוזלטרים, קטלוגים ומה לא… החלק הוויזואלי יחד עם כתיבה נכונה, הם שני המרכיבים המשמעותיים ביותר באינטרנט להצלחה.

גרפיקה ממוחשבת תוכנות

גרפיקה ממוחשבת תוכנות

אם נתעכב עוד רגע בעניין האינטרנט וכמה גרפיקאים תורמים לרשת, נעשה חישוב קטן. יש בישראל עשרות אלפי אתרי אינטרנט ובכל יום קמים עוד רבים נוספים. בעולם יש מיליונים של אתרים ומיליארדים של דפי אינטרנט, אז כמה עבודה יש לגרפיקאים? התשובה ברורה – אין סוף עבודה! גרפיקאים שקצת משקיעים בשיווק עצמי, בין אם הם עובדים כשכירים ובין אם הם עובדים כעצמאיים, יהיו מלאים בעבודה. אז נכון, צריך ללמוד את התוכנות בגרפיקה ממוחשבת וצריך לתרגל אותן ואת חוקי העיצוב, אבל היי, אף אחד לא אמר שאפשר להצליח בלי להתאמץ קצת, נכון?

אילו תוכנות בגרפיקה ממוחשבת צריך ללמוד?

מה שיפה בעיצוב גרפי הוא שלא צריך להיות גאון גדול בשביל לעסוק בתחום, צריך מינימום של כישרון (וגם אותו אפשר לרכוש) צריך אוריינטציה מינימלית למחשבים וכן, צריך גם להשקיע. מה שעוד יפה בעיצוב גרפי הוא שכל מה שצריך הוא ללמוד כמה תוכנות, לתרגל אותן ואפשר להתחיל ולעבוד בתחום. גרפיקאים צריכים ללמוד את תוכנת פוטושופ, תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם. הם צריכים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור, תוכנה ווקטורית שבאמצעותה ניתן לעצב אין סוף דברים וכמובן את אינדיזיין מי שחושב לעצב לפרינט. יש עוד תוכנות נוספות אך אלו הן העיקריות. אם תדעו לעבוד עימן תוכלו להתחיל ולעבוד כמעצבים גרפיים.

עבודה מהבית בעיצוב וגרפיקה להגשים את החלום ולעבוד מכל מקום…

הנה עוד יתרון שיש לתחום על פני תחומים רבים אחרים. היום בעידן האינטרנט יש לא מעט מקצועות שכל מה שהם דורשים הוא מחשב וחיבור לאינטרנט. עיצוב גרפי הוא מקצוע כזה, מקצוע שדורש את שני אלו יחד עם התוכנות הגרפיות ותו לא. אם אתם מאלו שהחלום שלהם הוא לעבוד מכל מקום בעולם, אם אתם רוצים להיות גמישים ולא להיות מקובעים למקום אחד, עיצוב גרפי הוא בשבילכם. אתם יכולים להיות אדונים לזמן שלכם, יכולים להחליט מאיפה לעבוד ומתי לעבוד. אתם יכולים לשלב את עבודת הגרפיקה יחד עם עוד משהו ויכולים לעשות את זה כמקצוע עיקרי או מהצד. עיצוב גרפי הוא מקצוע גמיש וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללמוד אותו ולהתחיל לעבוד בו. יש גם לא מעט מקומות עבודה כשכירים שיתנו לכם לעבוד מהבית. יש יותר טוב מזה?

קורס גרפיקאים

קורס גרפיקאים

איפה לומדים גרפיקה ממוחשבת?

אם אלם מחפשים המלצות קורס גרפיקאים, כדאי שתיקחו כמה פרמטרים בחשבון. יש שלוש אופציות ללימוד גרפיקה, שלוש אופציות אך אחת היא הטובה ביותר. הראשונה, ללמוד במכללה שמלמדת עיצוב גרפי. לא חסרות מכללות כאלו וכל מה שאתם צריכים הוא להירשם ולהתחיל ללמוד. זה ידרוש מכם להגיע פיזית ללימודים וידרוש מכם אולי לעשות את זה על חשבון שעות עבודה, וכן, מה לעשות תצטרכו להתאים את עצמכם לשאר התלמידים. אופציה שנייה היא ללמוד עם מורה פרטי. הוא יגיע אליכם או שאתם תגיעו אליו, וגם פה, תצטרכו ללמוד מתי שנוח לשני הצדדים, אולי תצטרכו לצאת מהבית ואולי תצטרכו לחפש חנייה וכל שאר הדברים שכרוכים ביציאה מהבית. האופציה השלישית היא ללמוד און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי, לקבל יחס אישי בלי להצטרך לצאת מהבית. זו האופציה הטובה ביותר ללמוד גרפיקה והנה כמה מילים על השיטה ועל מכללת סולו המובילה בישראל שמציעה אותה

ללמוד גרפיקה ממוחשבת  און ליין במכללת סולו

אז איך עובדת השיטה? פשוט מאוד. היום הרי אפשר לחבר בין מחשבים ללא בעיה, והלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה ייחודית שמאפשרת לכל אחד “להשתלט” על המחשב של השני בקלות. לאחר החיבור בין המחשבים אפשר לדבר, לעשות דברים וללמוד ממש כאילו שני הצדדים יושבים ביחד.

אם אתם רוצים ללמוד און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו. מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל, מכללה ששמה לעצמה למטרה להיות מס’ 1! צוות המכללה מורכב מטובי המורים בישראל, אלו שצברו ניסיון הן כגרפיקאים והן כמרצים. לא עוד יציאה מהבית, עמידה בפקקים, תשלום על הנסיעה, אי נוחות גדולה ולמידה עם תלמידים רבים אחרים אלא לימוד בשיטה חדשנית, שיטה שמתאימה לעידן בו אנו חיים.

מאות הבוגרים של מכללת סולו שהשתלבו בתעשיית הגרפיקה בהצלחה הם ההוכחה שמדובר על המכללה הטובה ביותר כיום!

2019-07-26T21:41:41+03:00