הסבר חינם מדריך לוגו למתקדמים בתוכנת אילוסטרייטור.

//הסבר חינם מדריך לוגו למתקדמים בתוכנת אילוסטרייטור.

אם הגעתם עד לפה, סביר להניח שאתם מתעניינים בעיצוב של לוגו על ידי תוכנת אילוסטרייטור. הסרטון מתאים יותר למתקדמים והם יוכלו לעשות בו שימוש רב יותר, אך גם מתחילים יכולים לצפות בו וללמוד לא מעט ממנו. הסרטון מלמד כלים מתקדמים שניתן לעשות בהם שימוש כשעובדים עם תוכנת אילוסטרייטור ויוצרים לוגו בעזרתה, וכל מה שצריך הוא לצפות בסרטון, להפנים אותו וכמובן גם לתרגל את הנלמד בו כמה שיותר.

לעצב לוגואים ברמה גבוהה.

לוגו בעברית הוא סמליל, מה שמצביע על החשיבות שלו בכל עסק. הלוגו הוא סמל החברה מה שאמור להיכנס למוחם של צרכנים והציבור כולו ומה שאמור מיד לעשות להם את הקישור בין מה שהם רואים למה שהעסק מציע. עיצוב לוגו מצריך לא רק יידע טכני אלא גם חשיבה יצירתית, חשיבה שיווקית וכמובן לא מעט ניסיון, אך אם נחזור רגע לכלים, אם לא יהיה יידע מתקדם רב יהיה קשה להביא לידי ביטוי את החשיבה השיווקית. כשכבר עולה רעיון במוחו של מעצב והוא בטוח שהוא הולך לעצב את הלוגו המיוחד ביותר והמרשים ביותר שנראה, הוא צריך את הכלים לכך, והכלים הם קודם כל יידע מתקדם בתוכנה.

לוגו-דוגמאות בעיצוב גרפי

למה דווקא אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה לעיצוב גרפי שיש לה לא מעט יתרונות, והיא אחות לתוכנות האחרות של חברת אדובי, תוכנות  כמו פוטושופ המוכרת, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ואחרות, אך אחד מהיתרונות שלה הוא שניתן לעבוד איתה בלבד ברוב המקרים בלי לערב תוכנות אחרות. עוד יתרון חשוב מאוד של תוכנת אילוסטרייטור הוא שהיא עושה שימוש בווקטורים ולא בפיקסלים מה שאומר שניתן להגדיל את התמונות כמה שרוצים, ובפועל – ניתן להגדיל את הלוגואים המעוצבים כמו גם קבצים אחרים אפילו בשביל לתלות אותם על גורדי שחקים, בלי שתמונות או הלוגואים יאבדו מהחדות שלהם.
אי אפשר לעצב לוגואים בלי להכיר את תוכנת אילוסטרייטור על בוריה כמו גם אי אפשר להיות מעצב גרפי ברמה גבוהה בלי לעשות שימוש בתוכנה. לימוד מעמיק שלה ובעיקר של הכלים המתקדמים בה יהיה יעיל מאוד.

 

 

2019-08-07T09:20:31+03:00