חינם! לוגו בפחות מחצי דקה באילוסטרייטור, מדריך מדהים – כנסו!

//חינם! לוגו בפחות מחצי דקה באילוסטרייטור, מדריך מדהים – כנסו!
בין אם אתם מעצבים גראפיים מקצועיים או בין אם אתם מתחילים ועושים את צעדיכם הראשונים בעולם העיצוב, אם חייבים לראות את הסרטון הזה. עיצוב של לוגו בפחות מחצי דקה! כן! איך עושים את זה, ובעיקר איך עושים את זה ברמה מקצועית כך שמי שייראה את הלוגו שאתם מעצבים לא יחשוב שהוא נוצר בזמן כה קצר… הכוונה בסרטון הזה היא כמובן לא לחפש את הקל והמהיר אך הוא פה בשביל להראות לכם עד כמה קל לעצב לוגו ועד כמה פשוט לעשות את זה עם קצת מוטיבציה וקצת כישרון ודמיון. בסרטון הסבר מפורט על סדר הפעולות אותן צריך לעשות ועל האפשרויות השונות, ואת כל אלו עושים על התוכנה אילוסטרייטור. אך מה היא בכלל התוכנה?

אילוסטרייטור – אשפית הלוגואים…

אין מעצב גרפי שלא מכיר אותה ואין מי שעוסק בעיצוב של לוגואים ולא יודע לעשות שימוש בה. אילוסטרייטור, המלכה הבלתי מעורערת בעולם העיצוב, אחות לתוכנות פוטושופ, אינדיזיין, דרימוויבר ואחרות, עוד תוכנה מבית חברת אדובי הכול כך מוכרת. אילוסטרייטור מעמידה כלים מצוינים למעצבים שעושים בה שימוש, והיא תוכנה שמתעדכנת כל הזמן ושומרת על רמתה הגבוהה בכל מחיר. אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של מי שעוסק בעיצוב של לוגואים, מכיוון שזו תוכנה ווקטורית אשר מאפשרת להגדיל כל אובייקט בעשרות מונים, מאפשרת להדפיס את הלוגו על כל גודל שהוא. אם הלוגו ילך לאיזה שהוא פוסטר גדול, זה יהיה קריטי, מכיוון שעבודה עם פוטושופ לצורך העניין תגביל מאוד כי היא תוכנה שעובדת על פיקסלים, ופיקסלים מוגדלים הופכים לטשטוש אחד גדול.
מעצב גרפי שלא מכיר אותה ואין מי שעוסק בעיצוב של לוגואים

לעצב לוגואים ל-fivver

למה אתם צריכים לראות איך מייצרים לוגו בחצי דקה וללמוד לעשות את זה? גם בכדי שתבינו עד כמה זה קל, וגם בכדי שתדעו שיכול להיות לכם שימוש בזה. אתר fivver מאגד אנשי מקצוע שמוכנים לעשות עבודות שונות בכמה דולרים, ואם תדעו לעצב לוגואים תוך זמן קצר מאוד תוכלו למצוא גם שם לא מעט עבודה. זו עוד דרך להגדיל את ההכנסה ועוד אפשרות ליצירת כסף. לא מאמינים? אתם מוזמנים לנסות.

2019-08-07T09:13:49+03:00