כלי מעוות ליצירת עיטורים בתוכנת אילוסטרייטור שיעור וידאו חינם.

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של לא מעט מעצבים ולא בכדי. זו היא תוכנה שמאפשרת לעשות המון דברים, וכוללת כלים שונים ליצירת אפקטים לא שגרתיים, וייחודיים. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה פופולארית מאוד, ויחד עם תוכנות כמו פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות היא תוכנה אשר ניתן לעשות בעזרתה המון. אם אתם צופים בסרטון זה , סביר להניח שעבודה עם תוכנת אילוסטרייטור הוא משהו שלא זר לכם, או שאתם בתחילת דרככם ולומדים לאט לאט את התכונות שקיימות בתוכנה. בסרטון שלפניכם תוכלו לראות וללמוד איך עושים שימוש בכלי מעוות ליצירת עיטורים שונים, בכדי לקחת עיצוב מסוים ולהוציא ממנו הרבה יותר. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש הקשבה והבנה שלו כמו גם תרגול שלו כמה שיותר. בסופו של דבר תדעו לעשות שימוש בעוד כלי שישמש אתכם ביום יום שלכם במהלך העבודה על עיצובים שונים.
קריטי כשמעצבים משהו שיודעים שעומד להיות מודפס

אילוסטרייטור בכלל…

אילוסטרייטור כפי שציינו היא אחת מתוכנות העיצוב הפופולאריות בעולם. ואכן, התוכנה הזו היא תוכנת הבחירה של לא מעט מעצבים, תוכנה אשר עובדת על ווקטורים ולא על פיקסלים. מכיוון שהיא כך, ניתן להגדיל כל קובץ וכל תמונה לכל גודל שהוא בלי שהיא תאבד מהחדות שלה. זה קריטי כשמעצבים משהו שיודעים שעומד להיות מודפס בגדול וכשיודעים שצריך לעשות בו שימוש. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה שמיועדת בעיקר לתלת מימד ולעיצוב לוגואים, ולכן מי שעוסק באחד מאלו חייב להכיר את התוכנה ואת היכולות שלה.

להציג תיק עבודות מיוחד יותר…

אם אתם רוצים ליצור תיק עבודות מיוחד ומקצועי יותר בכדי להראות למעסיקים פוטנציאלים אם אתם רוצים להיות שכירים, או שאתם רוצים להראות ללקוחות פוטנציאליים שלכם אם אתם רוצים להיות עצמאיים, אתם חייבים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור בכלל ואת כלי העיוות בפרט. שימוש בכלי הזה ליצירת עיטורים שונים כמו גם שימוש בכלים אחרים, יאפשרו לכם להגיע לתוצאות משמעותיות יותר ויפות יותר ותוכלו להפיק תחת ידכם עבודות עיצוב מרשימות יותר אותן תוכלו להציג.

2019-08-07T09:14:12+03:00