כל השלבים בדרך להקמת אתר אינטרנט

בניית אתרים הינו תהליך יצירה מתמשך המחייב אתכם לפעול על פי מספר שלבים מקצועיים בדרך להעמדת אתר אינטרנט איכותי ומקצועי. ריכזנו עבורכם את שלבי התכנון, הבנייה והעיצוב על פי תזרים מקצועי המובצע ברוב חברות האינטרנט המובילות בתחום בניית אתרים.

שלב 1- אפיון האתר

כל השלבים בדרך להקמת אתר אינטרנט

לכל אתר אינטרנט ייעוד אחר ומטרות שונות. על מנת לבצע את הליך בניית אתרים בצורה מקצועית ויעילה, תדרשו לאפיין היטב את אופי האתר? מטרות האתר? קהלי היעד של האתר, אלמנטים מרכזיים באתר וכדומה.


שלב 2- אפיון מערכות האתר

אפיון מערכות האתר נועד להתאים את האתר לצרכיו. מערכות האתר הן ממשקי מערכת שנועדו להטיב עם גולשי האתר ועם מנהלי האתר. מערכת ניהול תוכן, מערכות ניוזלייטר, מערכת צ’ט אונליין, מערכת פורומים, מערכות סליקה למטרות חיוב, מערכות אבטחה ועוד, הן רק חלק ממגוון מערכות האמורות לפעול באתרים שונים על פי סיווגם המקצועי. כמו כן, בשלב זה תדרשו לבצע “ריגול תעשייתי” לאתרים נוספים החופפים לתחום האתר אותו אתם מתכוונים להקים, ריגול זה יעזור לכם לתכנן את האתר על פי צרכי הגלישה ברשת.

שלב 3- עיצוב האתר

לאחר שגיבשתם את מטרות האתר ואתם יודעים באופן ברור ומדויוק מי הם קהלי היעד המרכזים שלו, השלב הבא של בניית אתרים יהיה תכנון קפדני ומדויק של עיצוב האתר והטמעת מערכות התפעול בתוכו. לעיצוב אתרים יש חלק מכריע וחשוב בתהליך בניית אתרים מכיוון שעיצוב האתר מהווה את החשיפה הראשונית של האתר בפני כל גולש וגולש ברשת, במידה והעיצוב אינו מזמן המשך גלישה באתר, הדרך ליציאה ממנו קצרה מתמיד.

שלב 4- אחסון האתר

לאתר בדיקה של כלל מערכות האתר ובדיקת תקינותו, תדרשו לאחסן את האתר ברשת האינטרנט על פי חבילות אחסון שונות המותאמות לאתר שזה עתה יצרתם. שירותי האחסון מוענקים ברוב המקרים על ידי החברה שבאמצעותה ביצעתם את הליך בניית אתרים.

שלב 5- תחזוק האתר וקידום האתר ברשת

לאחר שלבי בניית אתרים, ומרגע עליית האתר לרשת האינטנט, מתחיל למעשה השלב החשוב מכל והוא תהליך תחזוק האתר ברמה השוטפת וקידום האתר ברשת,פעולות אלו מתבצעות ברוב המקרים על ידי חברות חיצוניות בעלי מומחיות לתחומי קידום אתרים.

2019-08-05T09:48:10+03:00