לימוד ציור באינטרנט חינם

//לימוד ציור באינטרנט חינם

העידן בו אנו חיים הוא עידן טכנולוגי, עידן בו האינטרנט שולט בכל דבר ודבר שאנו עושים. האינטרנט משמש אותנו כמעט לכל דבר בין אם זה לרכוש יידע מסוים, בין אם זה לדלות מידע על כל דבר שהוא, בין אם זה לרכוש את מה שאנחנו צריכים ובין אם זה לתקשר עם הסובבים אותנו. קשה לדמיין איך החיים שלנו היו נראים ללא האינטרנט והיום כולנו סוג של “מכורים” אליו ונמצאים בו לא מעט שעות ביום. האינטרנט יכול להיות התמכרות בעייתית אך הוא יכול להיות גם מקום מצוין להתפתח בו ולגדול, ללמוד דברים חדשים ולעשות דברים שלא יכולנו לעשות קודם לכן. אם אומנות היא משהו שמעניין אתכם,אם אתם רוצים לעסוק במשהו אומנותי בשביל הנפש, אם ציור הוא סוג אומנות ספציפי שמעניין אתכם אילוסטרייטור היא תוכנה שאתם חייבים להכיר. לימוד ציור באינטרנט חינם מתחיל עם לימוד אילוסטרייטור – תוכנת הציור הטובה ביותר בעולם. מוזמנים לבקר בעמוד עם מאות דוגמאות של קורס ציור דיגיטלי שעובר אונליין עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שאצלכם

לימוד ציור באינטרנט חינם

קצת על אילוסטרייטור…

אילוסטרייטור היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה ייחודית המאפשרת לבצע פעולות שהתוכנות האחרות של חברת אדובי לאו דווקא מציעות. אדובי פיתחה גם את פוטושופ אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ותוכנות אחרות ושילוב של כל אלו יוצר חבילת גרפיקה מרשימה שמי שיידע לעשות בה שימוש נכון יקבל לא מעט תועלות ויוכל אף להתפרנס לא רע. בכל מה שקשור בציור, אילוסטרייטור היא התוכנה האולטימטיבית מכיוון שהיא מציעה כלים שונים ייחודיים לציור, כלים שמאפשרים עבודה מדויקת, יצירת קוים בצבעים וסגנונות שונים, הקטנה או הגדלה של אלמנטים ועוד פעולות נוספות שניתן לבצע באמצעותה.

למה דווקא אילוסטרייטור בציור?

קודם כל כי העולם התקדם והיום הפיזי הופך להיות ווירטואלי ומי שלא יהיה חלק מזה יישאר מאחור. שנית, עבודה עם אילוסטרייטור היא עבודה בשכבות מה שאומר שגם אם במהלך הציור עשיתם טעות קריטית שדורשת מכם למחוק הכול, אתם לא באמת צריכים למחוק את כל הציור אלא רק את השכבה הספציפית. אילוסטרייטור גם מאפשרת לכם לשלוח את הציור שלכם לכל מקום בעולם על ידי שליחה פשוטה באימייל של הקובץ הגמור מה שמאפשר לכם להציג אותו בקלות לכל דורש. אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על וקטורים בניגוד לתוכנת פוטושופ שעובדת על פיקסלים, מה שאומר שניתן להדפיס את הקובץ בכל גודל שרוצים בלי לפגוע באיכות הציור.

לצייר עם אילוסטרייטור

לימוד ציור באינטרנט חינם עם אילוסטרייטור יפתח בפניכם עולם חדש, עולם של אומנות שמשתלב יחד עם הקדמה. הוא יאפשר לכם לעשות את צעדכם הראשונים בצורה קלה ונוחה ויאפשר לכם גם לעשות את זה מכל מקום שהוא בלי תלות בחומרים פיזיים כמו בציור המסורתי. לימוד ציור באילוסטרייטור יכול להפוך אתכם לאומנים של ממש, לציירים עם יכולות שאין למי שלא עובד עם התוכנה.


2019-08-04T22:20:27+03:00